Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

Travel Guide for Péntek típusú rabszolgáknak

Föld = Középfölde (szabaduló zárka)

6 milliárd “embernek” kb. fogalma nincs mekkora lehet?sége van itt, vagy volt…a végtelen mez?kr?l “kilépve” – tetve.

Ez egy sakktábbla….szabályokkal…egy játsz-MA.

4D = itt vannak az UFO-k, Hölgyeim s Uraim… nem (?) veszít-ek komolyan Dantét…és azt a pár egyszerü magánembert akiknek bemutatták a

Sphere Celestist

annak minden “szobáját”, celláját.

A memóriádat többek között azért is törölték, hogy ne emlékezz mit jártál már meg egyszer…sokszor…

5D = van akinek Destination és nem “Destiny”, ez utóbi más bár könnyen kisíklathatnak addig…

a Karma

Karma…

-link-(1939-1945)-Bureaucratic_Variant.svg

azt mondja meg nekem valaki légyszí, hogy melyik az a faj amelyek a legdurvább sugárzó rádióaktív szutykot ereszti ki a Földre a leszállásaik során…miközben jön megmenteni a Földet t?lünk…szerinted mib?l készülnek ezek az ?rhajók…sólisztgyurmából?

A Technológia Papjait és fanatikusait kérdezném, milyen gyártástechnológiai fegyelem van ott ahol ezek készülnek? Úgy kb?

vedd el? az Egy úr az ?rb?l

vagy a

Csúcsafejek epizódját lszi. és gondolkodjál…

Correct?

A III. Birodalom Termelésügyi Minisztérium ahhoz képest egy szakmunkásképz? fiú WCje kérlekszépen.

vagy nem érted Laár András Orionos menetel?s, tisztelg?s poénjait?

Nagy kár…kár… kár..

Replay megint

A Plus Ultra…az az Isteni tisztító – Eifel torony kék fénye…Da Vinci Code záró jelenet – energia Frequence of Heaven ( ami tisztítja bel?led a “zöld taknyot” ami még ideköt s szutyokba…persze csak ha van hajlandóság az együttm?ködésre…zökd kutyából nem lesz szalonna.

Plus Ultra…víz az oszlopk alatt…

Víz = 5D

(aki nem olvasta háboroghat…POTE-C DNS kontrol emóciós “vev?”- ezért gy?l?lköd-tök..küls? vezérl? ingerekre reagáltok, ez az ami kardcsörtére ingerel tökfeleslegesen)

aa Non-Plus ultra meg a “süti” amit beszoptok a keresztúton…benne van mit jelent….a

“mert én megérdemlem”
“mert ez jár nekem”

etc…