Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból III. Válasz erre: Krónikák egy másik világból III.

istvanka85
Felhasználó

az elmúlt pár napban a Psychopombok hatványozottan nagyobb sebbeségre kapcsoltak…

napról napra intenzívebb a jel aminek még az 1/10-et sem adom itt át nektek.

Összességében javaslom, hogy keressétek a megnyugvás útját és a megváltást…lehet gyakorolni akár adományokkal, szociális segítséggel vagy bármilyen gesztussal amit eddig nem tettél meg soha és mérföldk? lehet az életedben…tu. magad állíthatod be a jöv?d utját a Finishben.

Történjék bármi a közel vagy féltávoli jöv?ben…

Ne féljetek!
és
Ne gy?löljetek!

Mert akik most cukrászdában etetnek azt akarják, hogy hirtelen összeomoljatok és egymás ellen mérhetetlen b?nöket kövessetek el, mára már kifárasztva, adóságban vagy akár tönkrement emberi kapcsolatban kiszáradt lelkeden tekernének egy utolsót a bejárat el?tt…

Ne engedjétek!

Mindenkinek kell egy kis “kikapcsolódás” és a szeretet.

Lehetsz te is a rendez?je a végjátéknak, saját kis színpaddal, lehet átélni teátrálisan is.

Ma olyan történt a környezetemben, hogy már senki nem nevet de már nem akarom, hogy ezek az emberek hozzám jöjjenek, mert szerintem nincs már annyi idejük mint nekem volt erre.

Jézus útja egyszer?bb és ehez nem árt egy bátor oroszlán szív, de nem feltétel.

Az empátia nagyobb kincs mindennél annak ygakorlati alkalmazása a lelkizésen kívül, cselekedetben kell, hogy megnyilvánuljon. lehet az egy jó szó is.

A The Box-ban emlékezz rá amikor a sebbhelyes arcú kalapos mondja a n?nek az empátiát, rokkantságuk közössége okán illetve a szemüvegesnek az önzetlenségi együtthatót.

Ez azért fontos, mert ha átmész az 5D dimenzióba…onnan te is Psychopomb leszel…amihez ezek a fenti tulajdonságok kellenek.

Ezt csak azért említem, mert nem elegend? csak simán magamhoz jónak lenni, nem szétverni a buszmegállót és id?ben beírni az iskolába, meg megenni a spenótot, meg a társadalmi szabályokat követni, meg eljátzsani, hogy van egy eljátszott házasságunk, szerelmi kapcsolatunk, meg egy szerepjátszott szül?szerepünk…a komfortérzet meg az elvárások okán.