Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

Május 15-én álmodtam egy Viki nev? lánnyal, délután pedig találkoztam egy vadidegen Viki nev? lánnyal. (ezen szerintem nincs sok magyaráznivaló) Ha nem jegyzem le aznap reggel az álmom, maradt volna a deja vu…
Május 16-án ébredés után 2 álomra emlékeztem. Az els?ben egy Andrea nev? lánnyal álmodtam (asszony persze nem tud róla) :). A másodikban tornádók hol megjelentek, hol pedig elt?ntek az égen, nagy vihar volt. Ébredés után a nap folyamán hatalmas viharról és károkról számoltak be, ami sújtotta az országot. Közeledett az éjszaka… 17-18 felé lehetett, mikor testvérem átugrott és hozta az unokaöcsémet is, közben a barátn?m is hazaért. Az unokaöcsém kedvenc id?töltésének hódolt, átkutatta a polcokat, hátha akad valami izgalmas :). Miközben kotorászott, leesett egy kis fehér cetli. A barátn?m ment oda felvenni, mire kérdeztem mi az. Azt felelte, jaj ez csak az Andi nev? barátn?je telefonszáma, állítólag rengeteget kereste. Persze ezek után megfogadtam, hogy minden nap feljegyzem az álmaim ébredés után azonnal (sokszor megtettem már, de mindig megunom), azt hiszem jó darabig egyre sem emlékeztem ezek után. 🙂 Ezek után jött a 28-i álom, amikor a konyhaablaknál megláttam egy ufo-t, de azt már biztos leírtam. Szóval úgy t?nik, igazság még mindig várat magára, nem adja egykönnyen magát. Jó éjt.