Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

31.-i álmom:
Épp hazafelé tartottam, egy családi összejövetelb?l, villamosra szálltam. A gondolataimba mélyedtem, melynek alapja a családom volt. Miel?tt elindultam volna, még láttam kivétel nélkül a rokonaimat, s?t még a szomszédom is. Mindenki találkozott mindenkivel, de lényegében senki nem volt kíváncsi a másikra. Szóval, így gondolkozva haladt velem, a kis sárga villamos. Mikor gondolataim már túl mélynek éreztem, visszatértem gyorsan a valóságba. Még mindig tartott az út, rájöttem, hogy szinte még el sem kezd?dött. Belenéztem az ablakon visszaver?d? tükörképembe és akkor láttam meg. Az arc az enyém volt, a közel vállig ér? barna haj, égszínkék szem, enyhe szakáll (szépen borotvált, ókori). A fejem körül vékony ív?, fehér szín? ragyogás volt, mintha a t?z? nap, aurát rajzolt volna. Az arc az enyém volt és mégsem, felismertem, Jézus arca volt. A t?z? naptól lefáradt test, ellentmondásba került tükörképével. Az arc az ablakon mosolygott, a szeme ragyogott, tisztább világot tükrözött a koszos ablak. Miután felébredtem sok minden jutott eszembe. Nem volt neki keresztje, csak következménye, annak, ahogyan élt. Tudtam azt is, hogy az amit megélek, annak egyszer? válasza van, megtörtént már számtalanszor és sosem lesz vége. Nem volt ? nagy szószóló, népek nagy lelkivezére, csak egy egyszer? asszony, egyszer? fia. Amire ? rájött, arra már számtalan ember rájött, el?tte és utána is. A keresztet mi tettük Jézusra és bizony nem szó szerint. ? benne testesül meg a tehetetlen ember, az elnyomókkal szemben. Megpróbálta megvalósítani önmagát, de miel?tt elindult, már tudta, hogy egyetlen lépést sem fog tudni haladni. A késztetést az elborult hív?k sosem érezhetik, mi lehet az, ami boldogság az elkerülhetetlen kudarcban? Ez az, amit csak az érezhet, aki tudattalanul felveszi a keresztet és következményeként, haláláig kitartva viseli azt. Milyen lehet az a hit, mely egy legy?zött embert t?z ki a keresztre, aki vesztett az elnyomókkal szemben? Kik is ennek a hitnek a megalapítói? A trófea, aki vadászra l?tt?…
Mikor ébredtem, tudtam hogy ?hitemmel? szemben létezett és hosszú életet élt, sosem látott keresztet. Sosem volt példa a nép el?tt, sosem tanított, de próbált ember lenni az állatok között. Megpróbálta és tudta, hogy nem sikerülhet, mégis végigvitte a ?szánalmas? kis életét és végül meghalt boldogtalanul. Az ? mosolya a tükörképen nem az elért boldogság volt, hanem a hit, remény, meggy?z?dés, mellyel szembefordult a torz valósággal. Ha valaki szeretné tudni, milyen lehetett az az id?szak, csak élje az életét, úgy, ahogyan eddig is tette?
A személyes információk miatt, kicsit rövidebben tudtam csak leírni, de azt hiszem, hogy így is éppen elég tartalmasra sikeredett. A Jézus téma pedig köszönhet?, hogy épp véleményem nyilvánítottam el?z? napokban… Minek mindenben Jézust “nem” látni, hát most megkaptam…