Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

01. (mai)
A történet egy parkban kezd?dött. Ott volt apám, és barátaim. Összemértük tudásunk a kedvenc sportunkban, fociban. Bemelegítésnél láttam egy hivatásos focistát, aki épp edzett és közben meglepte egy riporter. A focista mondta, hogy nagyon jó kondiban érzi magát és ígérte jó eredményt fog elérni futásban, mert a focit abbahagyja. Közben láttam még pár futót, akik valahogyan furcsák voltak, mind lassított mozgásban futottak és mind keleti származású, magas ember volt. Inkább mentem edzeni, nem mélyedtem bele a dologba, úgy sem értettem. Edzés közben én is tapasztaltam valamit, képes voltam eszméletlenül lelassítani, úgy ahogyan azt pár perccel el?bb láttam. (itt felmerült a gondolat, hogy talán én vagyok túl gyors hozzájuk képest-álom effektus?-?) Felgyorsultam közepes sebességre, majd a képzeletbeli startvonal el?tt lelassult körülöttem minden, azt hittem megállt az id?, még körbe is tudtam hirtelen nézni. El?re tekintettem újra és szinte kirobbantam el?z? pozíciómból, elindultam száguldva a cél felé. Apám valamennyire tudta tartani az iramot, de azt nem ami következett. A futás közben elemelkedtem a talajtól és éreztem, hogy még van bennem er?, a leveg?ben még jobban elkezdtem hajtani a lábammal, bár már nem a földet, hanem a leveg?t tapostam. Már letértünk a futópályáról és közben fel sem t?nt, hogy egy kb 6-7 méteres fa felé közeledek. Még gyorsabban kezdtem ?futni? a leveg?ben, mikor a fához értem, éppen fel tudtam húzni a lábam és átsiklottam felette. Kezdett borús lenni az ég, a sport ezzel véget is ért. Visszamentünk a házhoz, ami nem tudom kié lehetett, de hatalmas volt és csak úgy nyüzsgött benne az élet. Mikor épp azon viccel?dtem apámmal, hogy bokor, avagy fa volt amit átugrottam (apám váltig állította, hogy bokor, persze tudta ? hogy nem?), az egyik el?térben megjelent egy elképeszt?en szép keleti n?, nagyjából 30-as évei elején járhatott. El?bb rám, majd apámra nézett csábos pillantásokkal, majd elt?nt az egyik szoba felé. Apámmal egymásra néztünk és elkezdtük megvitatni, ki is ?vigye a pálmát? 😀 . Mondtam magamban, bár több eséllyel indultam, nekem még sok van hátra, legyen egy jó napja az öregnek is? Következ? pillanatban már a másik helyiség felé igyekeztem, gondoltam megnézem, hogy áll a helyzet, akkor láttam, hogy a keleti szépség, valami keleti férfival beszélget, aki épp egy ablaknál ült. Ez a helység gyönyör? volt, valamiféle nappali, folyamatos 10-12 ablakkal egymás mellett, még az ajtó is átlátható üvegb?l készült. Gondoltam besegítek apámnak, és elsétálok a n? és a férfi között, hogy legyen ideje lépni. Mikor átsétáltam közöttük, utam az egyik ablaknál ért véget, mely az üvegajtótól nem messze volt. Épp hátranézni készültem, mikor visszakaptam a fejem, kinéztem az ablakon és láttam valami furcsát. Mintha fényes pontokat láttam volna, miközben oszlik a felh?. Ahogy kitekintgettem, próbáltam megállapítani, hogy az ablakon lév? es?cseppek és a fény véletlen játéka, avagy tényleg az égen vannak ezek. Mikor rájöttem, hogy ez bizony az égen van, gondoltam szólok a többieknek, de addigra már csend uralkodott a nyüzsg? szobában és meredten bámult ki mindenki. Nagyanyám is megjelent a színen és gondolta kimegy az ajtón, jöttem vele én is. Mikor kiértünk, láttuk, hogy az égb?l kígyószer?en kanyargó, ?megfagyott víz? vezetett, amerre csak szem ellátott. A ház ajtaja felett ért véget az egyik ilyen, így meg is nézhettem közelebbr?l. A színe, részben átlátszó, f?ként kékes, ritkán vérvörös (kiálló kikristályosodás) színekben játszott, leírhatatlan szépség? és egyben félelmetes is volt. Egészében, valamiféle földöntúli kristály benyomását keltette. A következ? pillanatban már mindenki kint volt a ház el?tt és bár fejben találgattuk mi is lehet, még mindig csend volt. Ekkor váratlanul a felh?k mögül, egy repül? szerkezet t?nt fel, kerülgette a ?megfagyott vizet?. Majdnem kimondtam, hogy ufo, de egyrészt nem jött ki hang a torkomon, másrészt valaki meg is el?zött. A repül? szerkezet cikázott még mindig az égen, úgy t?nt felméri a terepet, csak körözött felettünk és úgy t?nt tovább is áll. Téglalap szer? kinézet, egészében barna szín jellemezte, oldalai lekerekítettek, 5-5 fénypont a széleinél, a hosszanti végek bal és jobb sarkai levágottak (kerekítve), melyeket egyenes kötött össze és végig a hosszanti oldalával párhuzamos bevágásokkal díszítve, így nézett ki alulról. Valahogy a kezembe akadt az öngyújtóm és a cigarettám, addigra készült pont elhaladni pár méterrel a fejünk felett. Éreztem, hogy ez is elhalad mint a múltkor (valóság) és sosem derül ki az igazság, rákiáltottam, de semmi nem történt. Ekkor fogtam az öngyújtóm, jobb nem jutott eszembe, felugrottam és hozzávágtam, sikerült is eltalálni. A szerkezet ekkor lelassított és készült leszállni, közvetlenül mellettem. Nem volt id?m megfigyelni, hogy is néz ki a fels? része, mert azonnal megláttam valamiféle kiálló dolgot rajta, belsejéb?l zöld fény áradt, amivel egyenesen rám célzott. Berobogtam a házba és fel is ébredtem? Hogy mi a tanulság? Sose vágd hozzá az öngyújtód egy ufo-hoz. 😀