Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

Hold, ez egy idézet volt egy filmb?l, ha egyszer majd megnézed, megérted mire céloztam…
Mai álmom kivételesen rövidre fogom. Sajnos nem emlékeztem és vártam, hogy a nap folyamán beugorjon több adat. Ez sajnos nem sikerült, így leírom ami megmaradt. Épp egy számítógépes bolygószimulációt mutattak be, ismertették a legközelebbi (avagy legnagyobb) értelmes bolygóközösséget. Miközben végighaladtunk a naprendszer bolygóin, elérkeztünk a Tau-ceti-A, majd Tau B-hez, itt sajnos a látvány miatt kevés az emlék. Következett Lus, Nbdt, és végül amely a legf?képp megdöbbentett, az egyben utolsó bolygó volt, a neve Turul (a kétszárnyú sólyom). Nagyjából 5-6 bolygó neve nem ugrik be. Most megyek kicsit szétnézek a bolygók között.

Nos szokás szerint semmit sem találtam. Marad a szavak jelentése, ami már érdekes.
Lus: fény, a Lu-lúk nap-napok kapcsolatból eredeztetve, a lus latin végeredmény
Turul: kisebbik – gyenge fény, fény fia, fényhozó, fénymadár
Persze akadnak még kisebb eltérésekkel jelentések, de a fény változatlan helyen áll. A tau ceti végeredményben pedig egy nap, az a-b lehet 1.-2. bolygó. Na ennyit err?l az álomról is.