Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

wanderer
Felhasználó

Volt egy álmom, és azóta a bels? földelmélet megszállottja lettem… az álmomben, pontosan nem tudom, de vagy az északi vagy a déli sarkon voltam, érdekesek voltak a színek, olyan volt mint mikor egy képre szépia effektust alkalmazunk. Jéghegyeket láttam, aztán egy völgyben sétáltam, szélcsend volt, és egyszer csak egy jéghegyekkel körbevett helyen voltam ahol nem volt hó, se jégtakaró, szárazföld volt. Középen pedig egy lyuk volt, és felette egy kerek alakú tárgy lebegett, de nem ufora kell gondolni, hanem nem is tudom, sajnos nem tudom beazonosítani, lapos volt és kerek, és hatalmas. Mikor felkeltem és visszaemlékeztem az álmomra, éreztem hogy ez valami hihetetlen érzés, csodálatos volt, mintha átjárta volna az egész lényemet, ezt nem is lehet talán leírni.
Ezel?tt soha nem hallottam a bels? föld elméletr?l, vagy hogy a sarkvidékeken levezet? lenne a Föld mélyére.
Mióta ezt álmodtam azóta vagyok a megszállottja a dolognak.
Úgy érzem mintha hívna ez a valami hogy keressem meg, hogy bizonyítsam létezését, hogy találjak rá, és mutassam meg a világnak a valóságot, nem istudom hogy ezt értheti e más. 🙂