Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

Tegnapi..:

Éjszaka volt, az égen csupán egyetlen csillag volt, épp azt néztem és gondolkoztam. Akkor megláttam az égen valamit a közelében, el?ször azt hittem valami ufo. Ahogy közeledett, egyre jobban lehetett látni, észrevettem hogy az nem más, mint egy új típusú helikopter. Az égen egyre több járm? sziluettje t?nt fel, bár a hangjukat még nem lehetett hallani. Ahogy lejjebb ereszkedtek és közelebb jöttek, már hallottam is ?ket. Akkor az unokaöcsém egyik nálam felejtett, távirányítós kisautója hirtelen életre kelt. Miközben továbbra is figyeltem a gépeket az égen, az egyik belsejébe tisztán be lehetett látni , nem volt vezet?je. Bent csupán egy hangszórószer? dolog volt a közepén. Ahogy elhaladt a ház felett, a kisautó még mindig szambázott a lakásban, úgy t?nt sosem akar leállni. Visszanéztem az égre, pont akkor állt meg a ház el?tt a következ? helikopter, körülötte pedig egy antennarendszer bontakozott ki, origami stílusú technológia volt. Az alatta lév? szök?kutakra valamilyen energiát küldött, bár nem nagyon értettem. A víz meg sem mozdult, azonban valamiféle fény kitört bel?lük nagyjából 100 méteres magasságig és hullámzott is, mintha a víz fénnyé változott volna. Hasonlóképpen történt minden egyes szök?kúttal. Néztem egy darabig ezt a jelenséget, miközben hangszórókból jött egy hang, nem kell aggódni, csupán gyakorlatoznak. Miután meguntam a dolgot, csak mert nagyon idegennek és érthetetlennek t?nt, úgy döntöttem véget vetek ennek és elzavarom a gépeket. A tiszta energia elhagyta a kezem és mire észrevettem, már az utolsó gép is útnak indult visszafelé.