Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

Ma is nagyon jót aludtam? A nappaliban véletlen nyitva hagytam az ablakot, kicsit h?vös is lett, a huzat be is hozta. Nagyjából hajnali kett? körül ébredtem izzadva (konkrétan folyt rólam a víz) és csupán egyetlen gondolatfoszlány maradt meg, valami fontosat álmodtam? Reggel már viszonylag jobban ébredtem és az utolsó álomra emlékeztem is. Valamikor a jöv?ben játszódhatott a történet, akkor épp este volt. Kifelé indultam a cigimért és mivel az öngyújtóm nem találtam, a konyhából szereztem gyufát. Már a háló felé tartottam, mikor is eszembe jutott (újabb emlék), hogy miféle stílusirányzat született, az emberek között. Hivatásos ?t?zgyújtókat? alkalmaztak, ez azt jelentette pontosan, hogy szolgaként az ?úr? parancsára várva, oda kellett szaladnod a gyufáddal és tüzet adnod? Persze a gondolat hatására jót mulattam még álmomban is, ébredés után szintúgy (szegény prométeusz?). Beérve a hálószobába épp rágyújtottam, majd láttam, hogy maradt két felesleges gyufaszál. Mindkét kezembe fogtam egyet, közben számban a cigaretta és elkezdtem valami idétlen indiántáncot járni, még hangot is adtam hozzá…. Ekkor vettem észre, hogy a cigaretta csak részben gyulladt meg. Gondoltam ég annyira, hogy gyufa nélkül is megy, er?sebben megszívtam. Itt váratlan dolog történt, miközben felvillant a cigaretta vége, ezzel egyid?ben a függöny azon része, ami a cigaretta fókuszában volt, áttetsz?vé vált pár pillanatra. Mondanom sem kell kirázott a hideg, de persze szokás szerint tovább léptem és a cigarettát még egyszer megszívtam, de most jóval er?sebben?
Elt?nt a függöny, az ablak, de még a fal is részben, az univerzum sötétje betört és átvette a fény helyét a szobában. Semmi nem maradt, csupán a csillagok fénye pislákolt odabenn. A lakás oldalán konkrétan keletkezett egy hatalmas nyílás, melyen át egy gyorsan elhaladó objektumra lettem figyelmes, a világ?r egy távoli pontján. A sebessége alapján, biztosan nem emberi szerkezet lehetett. Egy röpke pillanat erejéig elnéztem és azon gondolkoztam, hogy kinek is szóljak. Asszonyka épp a nappaliban volt, gyorsan be is hívtam, de mikor az ablakra nézett, semmi különöset nem látott. Próbáltam elmagyarázni mi is az ami történik, de csak annyit változást vettem észre, hogy már nem néz hülyének, kezdett végre hinni? Még utoljára elnéztem a messzeségbe, majd javasoltam menjünk inkább át a nappaliba…