Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

Szerintem nem vagy “paranoiás”, nekem is számtalan hasonló álmom volt és szintén érzek benne, valami rajtunk túlmutató dolgot, azzal együtt persze, hogy megértettem az álmaim miértjét… Egyszer? valóságmozaikok, a kiegészítéseknek t?n? rész pedig akármennyire is megdöbbent?, avagy hihetetlen, de az is megélt emlék, csupán képtelenek vagyunk ébren felidézni. Minden ismeretlen mozaik, er?s trauma volt az elme és a test számára, bár ebb?l mit sem érzünk, testünk és elménk mélyén azonban ott marad a sokk… A múlt mozaikjaiból, vajon hogyan születik jövendöl? álom, az persze még mindig kérdés, a véletlen számlájára írni azonban felel?tlenség lenne. Hogy milyen “algoritmus” alapján illeszt?dik össze a kis mozaikokból az álom, az is egy jó kérdés, de az id?t?l mindenképp független, az álmaim alapján biztosan mondhatom. A jelenben egyre több a hír, ahogy az idegenekr?l szólóak is, az ismeretlent?l való félelem pedig el?tör, kinél el?bb, kinél utóbb. Ha a hírek funkcióját nézzük, észrevehet? pár érdekes mozzanat, mindenképp érdekek állnak ezek mögött, ilyen a rendszer… Szerintem az idegen élet kérdése, sokkal összetettebb dolog, a félelemnek itt nincs helye… Különben is, csak addig félsz, míg nem tapasztalsz… 🙂