Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

carrion
Felhasználó

Senkise!
Köszönöm a megnyugtató válaszodat!Én ugyan nem tudom ilyen szépen kifejezni magam de azért válaszolok!
Szóval már bennem is felmerült , hogy ez lehet egy “régi” emlék, trauma , ahogy te is írtad, és emellett szól az is , hogy túlságosan is valóságosnak t?nik!Csak nem értem miért a rettegés!!
Tudom az embernek nehéz leküzdenie az ismeretlent?l való félelmet!
Csak az a baj, hogy sajnos azt hiszem ezzel saját magam alatt vágom a fát, mert amit?l rettegünk azzal saját magunkhoz vonzzuk azt.Le kellene küzdenem ezt a félelmet!Csak sajnos azt nem olyan könny?!
Meg az is érdekes , hogy amióta itthon vagyok azóta folyton levert a hangulatom, fáj a fejem,fáradtnak érzem magam , plusz az álmok!!
Szerintetek ez lehet a leveg?szennyezettség miatt??
Mondjuk a régi fórumon sokszor írtam hogy általában minden este álmodok és többnyire mindig valami hülyeséget,eleinte ezért is nem figyeltem fel annyira,de ez már sok, plussz egyre több a világvégés , tornádós…álom.Ezek is elég durvák szoktak lenni ,de nem inkább egy múltbéli dologhoz,hanem inkább jöv?beli dologhoz hasonlít!!!
Remélem nem lesz igazam és nem úgy lesz!De mondjuk most hogy így jobban belegondolok sokszor be szoktak jönni az álmaim!!
Elég fura.