Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

monolit
Felhasználó

Az embert néha egy-egy álom évtizedekig kisérti, míg fel tudja dolgozni, meg tudja érteni. Engem is mostanáig foglalkoztatott egy régesrégi álom, gyerekkoromból.
Azt álmodtam, hogy éjszaka kint állok a sufnink el?tt pizsamában. Kedves játszótársam a kutyánk pedig ott áll velem szemben, és éktelenül ugat. De nem úgy, mint aki csak mondja a magáét, hanem vicsorogva, tajtékzó dühvel, és én nagyon megijedtem t?le, félelmemben mozdulni sem bírtam, mert attól féltem ha megmozdulok, azonnal rámugrik és megharap. Apám ekkor megjelent, ránézett a dühös kutyára, majd felém nézett, és szó nélkül elindult befelé a házba. Nem hittem el, hogy nem jön oda hozzám, nem vesz a karjába, hanem szándékosan itthagy prédának. Hihetetlen csalódást éreztem, cserbenhagytak és sírva könyörögtem utána hogy Apuka segítsen! De ? csak ment, és hátra se nézett. És én ottmaradtam újra egyedül, szemben a továbbra is vicsorgó kutyával és az iszonyú félelemmel. Aztán felébredtem, persze b?gve, és nem bírtam elmesélni mit álmodtam.
Ma jutott eszembe a megfejtés: ez az álom csak nekem t?nt annak, valójában egy testen kívüli élmény volt. A kutyánk ezért nem láthatta, hogy ki van ott, csak érzékelt valamilyen jelenlétet, és apám is azért nézett csak egyszer felém, mert ? sem látott valójában. Én viszont úgy éltem meg az egészet, mintha testi mivoltomban lettem volna jelen.