Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

carrion
Felhasználó

Monolit!
Lehet hogy igazad van!Lehet hogy ez csak egy figyelmeztetés, hogy tudjak megkülönböztetni!!!
Igazából Dávid is úgy írta le hogy a “segít?ink” ?rhajói fehér fényt bocsájtanak ki!!Akkor lehet ez a színes fény nem a legjobb döntés??!!
Másrészt amit leírtál az álmod elég durva!!!!!Viszont teljesen logikusnak t?nik a magyarázatod!

Pleh!
Én is úgy gondolom hogy a De-ja-wu érzés lehet álomból fakadó is!És Lüty? azért gondolom így ,mert még a régi oldalon is írtam egyszer hogy van egy olyan hely ahova a mai napig nem szívesen megyek mert egyszer volt valami borzasztó rossz álmom azzal a hellyel( de úgy hogy akkoriban még sosem jártam ott mégis el?tte az álmomban pontosan ugyanúgy nézett ki mint azt utána megtapasztaltam) na mindeggy az a lényeg hogy borzasztó rossz érzés fog el azon a helyen.Nem tudom miért!Talán álmomban ott meghaltam , és ez egy figyelmeztetés , hogy ne menjek arrafelé????!!!
A reklámokkal pedig teljesen egyetértek!!Rábeszélnek bizonyos dolgokra anélkül hogy tudnánk róla!!