Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

Zethros
Felhasználó

Üdv,mindenki!
Szeretném megosztani veletek egy fura talán el?rejelz? álmom ami 2 részletb?l áll,mindkett?t másik id?pontban álmodtam de biztos a kapcsolat.

A házunktól indultam a reggeli órákban valamikor,mindenfelé füstölg? romok és rongyos botorkáló emberek,mintha nem rég valami háború vagy katasztrófa söpört volna végig a vidéken.
A háztól nem messze van egy l?tér és el?tte halad egy út ezen az
az úton jobbról egyszercsak egy olyan zöld katonai teherautó fordult az utcánkba mellette amcsi katonák és láthatóan az embereket(túlél?k?)szedték össze.Mikor oda értem az egyik katona megkérdezte nem megyek-e velük de én nemet mondtam arra hivatkozva,hogy nekem valami fontos dolgom van és arra haladtam tovább amerr?l ?k jöttek,itt ért véget az els? álom.

Újra ott voltam az utcánkban de most az ellenkez? irányba mentem egészen a házunktól 100-150 m-re lév? keresztez?désig
ahol ismét csak amcsi katonákat láttam a romokon amint azokat vizsgálgatják mintha túlél?ket keresnének egy földrengés után.
Minden porig volt rombolva olyan szinten letarolta valami az épületeket hogy néhol csak beton törmelék maradt utána,néhol pedig düledez?,füstölg? romok.

Ilyen pontosan emlékszem minden részletre a mai napig és nem is fogom elfelejteni amíg élek.Azon is elt?n?dtem hogy ez álom vagy figyelmeztetés volt?Mit kerstett az amerikai hadsereg Európában?Mi történt itt háború,kataszrófa vagy a világ vége?Hova vitték a “túlél?ket”?Remélem nem válik valóra és csak egy álom marad de a mostani dolgok meg ez a 2012 eléggé aggaszt.Az álmomban úgy t?nt senki nem tudja mi történt talán véget ért az általunk ismert világ??