Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

Laller
Felhasználó

Érdekes dolog 😀 én nem szoktam nagyon extrém álmokra visszaemlékezni,nekem inkább kicsit “hétköznapibb” álmaim vannak,rengeteg jó és rossz de most kett?t emelnék ki amik igazi visszatér? álmok,.az els?(hosszú évek óta): Vonat.Többnyire olyan kapcsolatban hogy futok utána,lekésem,leesek róla,de volt hogy bemásztam a mozdonyba és elkötöttem 😛 volt h elszöktem vele volt hogy visszajöttem,de volt olyan is hogy a gy?ri állomás tele volt zombikkal és ezért nem tudtam felszállni a vonatra 😀 vagy csak rohanok a jegypénztárhoz de mire visszaérek elmegy a vonat stb stb rengeteg ilyen volt már.Lévén h nagyon türelmetlen,amolyan adj uram de rögtön típus vagyok,ezt annak min?sítem hogy a kapkodásom és türelmetlenségem miatt rontok el dolgokat stb,legalábbis én így gondolom,és próbálok változni (jelent?sen ritkultak is az ilyen álmok az elmúlt 3 évben).a másik amit nehezebb megfejteni az az mikor egy óriási magas toronyház teteje felé megyek lifttel,a lift kív?l burkolatlan csak maga a vasszerkezet van,és egyszerre az egész elkezd zuhanni,de miel?tt leérne vége az álomnak,teszem hozzá nincs tériszonyom,a liftben sem féltem soha stb,szal ez is valami utalás lehet más egyéb területen folytatott dolgaimra,de ez még megfejtésre vár 🙂