Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

samsung
Felhasználó
lutyo wrote

samsung wrote

Én elég kacifántosakat szoktam álmodni, rendszerint eléggé extrémek (repülés, képességek, stb).
Van egy álmom, amire azóta nagyon emlékszem, pedig még általános iskolás voltam, mikor álmodtam. Kb olyan id?s lehettem álmomban, mint most vagy picit id?sebb. Sötét volt, és azóta se tudom, h a rengeteg fekete felh? és füst miatt vagy mert este volt. Kietlen volt a táj és egyedül mentem, menekültem. A távolban mindenhol világított az ég alja (égtek a városok, robbantottak). Fontos itt megjegyeznem, h akkor még nem láttam olyan képet, filmet, amiben ilyen jelenet lett volna. Akkor nem is tudtam, miért fényes mindenfele az ég alja, csak utána láttam felvételeket (háború) és egyb?l beazonosítottam, h én ezt láttam álmomban. Azt tudom, h teljesen reményvesztett voltam, elveszett, nem éreztem szinte semmit, csak gyászt, sírtam és azt se tudtam, merre és hogyan tovább, van-e értelme. Aztán valahogy belefutottam egy pár emberb?l álló csoportba, ?k is hasonlóan ziláltak voltak, mint én. Egy nagyon romos épületben húzták meg magukat és én is ott maradtam. Mondtak valamit, h itt nem támadhatnak meg, mert valami árnyékolja az épületet, nem látható. Arra emlékszem, h ott gubbasztottam a fal mellett és néztem a távoli fényeket, a lángokat, a fel-felvillanó (talán) robbanásokat, a sok füstöt, a sötétséget és olyan hihetetlenül reményvesztett érzések kavarogtak bennem, h már nem is motivált semmi, h menjek erre vagy arra. Mintha vártam volna az elkerülhetetlent.
Ahhoz képest, h ekkor kb 11 éves lehettem, mikor álmodtam, meglep?en komoly érzéseket éltem meg az álmom során. Azt tudom, h akkora hatással volt rám, h le is írtam, hátha kés?bb megértem.

Bizonyított tény hogy az ember álmában “megéli” a dédszülei, nagyszülei meghatározó valóság élményeit . Mivel az elmúlt háborúk nagy nyomot hagytak el?deinkben így hát a mi génjeinkbe is be van “táplálva” bizonyos szinten amit most álmainkban meghatározónak gondolunk.

Én is gondoltam már erre, de ahhoz képest kicsit modern volt minden. Pl a ruhák…bár lehet, h ezt a modern világból tettem bele az emlékbe. Viszont a totális kietlen sivatag, sivárság számomra mély nyomott hagyott. Nem lebombázott terület volt, ahol mentem…a legjobb az Éli könyve cím? filmben látott tájakra tudnám hasonlítani, mikor lakatlan területeken mentek. Homokos, sivatagos, se növény, se rom.