Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

samsung
Felhasználó

Pár napja volt egy álmom. Igazából nem visszatér? álom, viszont maga a történet nagyon sokszor el?fordult már különféle helyszíneken, különféle id?kben különféle módon, és az ezt kísér? érzés is.
A mostani álmomban a fürd?ben láttam valamit, amit más nem, majd egy másik helyiségben is láttam furcsaságot (esett az es? a mennyezetr?l), de másnak teljesen normális volt. Teljesen ki voltam akadva, h csak én látom ezeket a furcsaságokat. Kirohantam és az udvaron is megláttam egy furcsa madarat, ami szintén csak nekem volt látható és olyan érzésem volt, h ezek nagyon fontosak és kiakadtam teljesen, h más nem látja ezeket. Mentem tovább és valami tet?re felmásztam és ott is volt egy n?i alak, mellé álltam és úgy mutattam, h itt van mellettem, de úgy se látta senki.
Ez a “jelenség” elég sok álmomban megjelent már. Én láttam/érzékeltem/hallottam valamit, amit senki más nem és hiába mutattam, gy?zködtem az embereket, ?k még csak fel se figyeltek rá. Még olyan szinten sem, h “na, ez meghülyült, h ilyeneket állít”. Teljes nyugodtsággal kezelték, h ?k nem érzékelik, ez van. És ez engem még jobban kiborított és emlékszem, h sokszor szinte ordítoztam, mutogattam, mert teljesen kikészített az a totális nyugodt nemtör?dömség. És ez most is el?jött pár napja az álmomban. Nem tudom, mit jelent, de rendszeresen álmodok ilyenr?l, csak a helyszín, az emberek, a kor változik.