Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

senkise
Felhasználó

Tegnapi:
Épp feküdtem az ágyban és gondolkoztam, miközben a plafont bámultam. A következ? pillanatban felfelé néztem, mert megjelent valami a látóteremben. Egy kis fehér háromszög, lilás téglalapban és külön egy pici fehér pont a háromszög csúcsához közel. Pár másodpercig figyeltem, mikor is megmozdult és eggyé vált a fehér pont a háromszöggel. Ez a valami elkezdett lassan mozogni és mintha ezzel együtt megn?tt és megváltozott volna. Már egy négyzet hatását keltette, aztán térbeli alakot öltött és lilás,rózsaszínes fényben forgott. Kiabáltam hátha valaki hallja, de persze senki nem figyelt. A következ? pillanatban valaki ott volt mellettem, mintha ismertem volna és mégsem, a közelsége megyugtatott. A plafonról közben levált a kockaszer? valami és kicsit gyorsabban kezdett a leveg?ben forogni, alakja közben elmosódott és a bels? színek el?törtek,azok adták az új alakját. Színeiben hasonló, de most már rengeteg kis fény alkotott egy körszer? valamit. Lassan de biztosan közelített, ami eléggé megijesztett, erre kapkodni kezdtem. Egyik csapásommal pont elértem a képz?dményt, ami ismeretlen, halk puffanásszer? hanggal szétoszlott. Meglep?dve az alakra néztem, de az nem reagált. A kis fények nem t?ntek el, lassan kezdtek összeállni és most két zöld gömb lett bel?lük, egy kisebb és egy nagyobb. Csak úgy lebegtek felettem, miközben szédülni kezdtem, a gömböket homályosabban és néha megkett?z?dve láttam. Ett?l még inkább pánikba estem és eléggé agresszív módon kapálózni kezdtem, legalább is azt hittem, mert a kezeimet nem láttam és nem is nagyon éreztem. Valamiért gyengének éreztem magam, ezért még nagyobb er?kifejtés után végre elértem az alsó kis gömböt, jó er?sen megragadtam. A kis gömb rázkódni kezdett, ezzel együtt a mellettem fekv? alak csúnyán rámnézett és óvatosan rátette a kezét a karomra. Értettem a fizikai jelzést, ne így… Eközben egy hang is megjelent a fejemben, “azért ennyire valóságos, hogy így tanítson”. Újra a gömbökre tekintettem és gyengéden megfogtam a kisebbet, ami már nem tiltakozott, majd jött a nagyobb is. Egyesével átadtam ?ket az alaknak. A gömbök már nem lebegtek, hanem a földön hevertek, azonban három lett bel?lük. Kértem hogy az új és egyben legnagyobb gömböt adja oda, de azt felelte, túl messze van.