Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

Szia Lutyo, remélem tiszta, hogy én vagyok se is, csak azzal nem enged be valamiért. Nos az álmodról… Mit írhatnék róla, hiszen ismered a véleményemet. Nincsen olyan, hogy objektív álomfejtés. Véleményem szerint az általunk megélt valóságon keresztül van esélyünk álmunkban új dolgokat látni, tanulni, de mivel én nem ismerem az életed, így csak abból silabizálhatnék, amit konkrétan álmodtál és ha válaszokat akarsz, akkor azt csak magadban találod. Jó persze, néha a jöv? is szóba kerülhet (itt van esélye az objektív véleményeknek), de többségében nem err?l van szó. Nálam sokszor el?fordult, hogy álmomban azon gondolkoztam, hogy álmodtam valamit az álomban, avagy akadt olyan is, hogy álmomban a valóságban megélt eseményre emlékeztem. Az utolsó kép pedig a legközelebbi az ébredéshez, ezért is annyira valóságos. Csúcsfejú, maszatos kép? emberalak nyalókájával a szájában… Mindent?l függetlenül azért egy képet lehetne alakítani az érzelemvilágodról, ami valljuk be, igen csak kusza lehet… Véleményem szerint mindenképp van monanivalója az álomnak, de ilyen érzelmi szinttel soha nem fogod megérteni. Vagy önmagaddal nem vagy tisztában, avagy a környezeted kész káosz, ezt neked kell tudni, melyik a megoldásra váró feladat.

Utolsó el?tti álmom pár napos, amiben az ablakban állva megláttam egy repül? szerkezetet, épp a házunk felett repült el és csak bambán néztem, ahogy elt?nik a felh?k között. Jött egy következ? is, ami orral zuhanni kezdett lefelé és a házunk felé tartott. Ébredés után elgondolkoztam és arra jutottam, hogy az els? egy teherszállító volt (alakjából ítélve), a másik pedig vagy csak ledarálta a házunk tetejét, vagy telibenyomta… Hogy életben maradtam e, nem derült ki, ugyanis elég traumatius a dolog, hogy felébredj, mikor egy repül?vel szembetalálod magad közvetlen közelr?l. Ébredés után pár órával bekapcsoltam a TV-t, hogy a texen megnézzem, este lesz e valami film, amit érdemes lesz megkukkantani. A texen az els? hír az volt, hgy “Lezuhant egy teherszállító és az orrával a földbe csapódott.”

Az én lelkivilágom sem a legtisztáb s?t… mindenkinek vannak gondjai, de úgy vélem, hogy tudom, merre is tartok és talán ez elég. A mai álmom is nagyon hosszú volt, még ébredéskor is alig emlékeztem rá, pedig ebben is történtek különös dolgok. (felkeltettek mobilon…mire jó a mobil) Na mindegy, azt hiszem ennyi az annyi. Jó éjt, vagy reggelt, kinek hogy.