Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

Ebben abszolut egyetértek veled, hogy csak úgy érezzük… Sokszor írtam már, de volt hogy nem értettem és volt hogy nem voltam biztos benne, mi is ez az egész. Lehetséges, hogy amikor úgy érezzük értjük, akkor kapunk valódi információt az álomban, ezzel ellentétben pedig amikor kusza az álom, akkor a valóság dönt? többséggel manifesztálódik és összezavar. Azt állítod, hogy nem álmodtad, de valljuk be elég vérszegény egy jelenés (vagy akármi) volt, ha az volt egyáltalán. Ha azt állítod, hogy egy ufo landolt a házatok el?tt, annak nagyobb valószín?séget adok, mint hogy valaki, miközben alszol, ott somfordáljon és közben nyalókázzon csúcsos sapiban… Szerintem ez a történet inkább a kusza álmokhoz tartozna. Sapi-mikulás,macskakép?-macska(ez jó nehéz volt),maszatka kép? – gyermek. Akár összetéve egyben- egy hozzád közelálló személy, aki gyerekesen viselkedik életkora ellenére, kevésbé figyel oda a higiéniára és tetszel neki, de képtelen a komolytalansága miatt közeledni és a közelg? ünnep ezt a személyt valamért el?hozza a tudatodban… Az álmoskönyvek sem véletlenül erre a kusza álomtömegre hajaznak, ugyanis ez maga a környezeted manifsztálódott víziója. Ne izgulj, én is álmodozok otromba marhaságokat, de ezeken egyszer?en átlépek, mint inkább leírnám egy nyilvános fórumon és nem azért mert szégyellem, hanem mert képes vagyok felfogni, hogy mi az ami tanító jelleg? és mi az ami nem. Az álmoskönyv, avagy egy álomfejt?nek nevezett egyén, sosem fog tudni választ adni a tanító jelleg? álmokra, csupán ezekre az ostobaságokra. Emlékszem volt egy hasonló jelleg? álmom, amikor felébredtem, sötét volt, de nem egyszer? sötét, hanem konkrétan azt hittem megvakultam. Az álom valami olyasmir?l szólt, hogy miközben csukva volt a szemem, úgy is képes voltam látni. Ébredéskor pedig szó szerint kisebb pánik volt, hiszen “elfelejtettem kinyitni a szemem”, pedig úgy érzékeltem, hogy nyitva volt… Az álom utolsó percei és az ébredés keveredése tud okozni kellemetlen perceket… szóval ha rám hallgatsz, felejtsd el a csúcsfej? barátunkat és koncentrálj a tanító jelleg? álmokra 🙂