Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

Névtelen
Inaktív

Azt állítod, hogy nem álmodtad, de valljuk be elég vérszegény egy jelenés (vagy akármi) volt, ha az volt egyáltalán. Ha azt állítod, hogy egy ufo landolt a házatok el?tt, annak nagyobb valószín?séget adok, mint hogy valaki, miközben alszol, ott somfordáljon és közben nyalókázzon csúcsos sapiban… Szerintem ez a történet inkább a kusza álmokhoz tartozna. Sapi-mikulás,macskakép?-macska(ez jó nehéz volt),maszatka kép? – gyermek. Akár összetéve egyben- egy hozzád közelálló személy, aki gyerekesen viselkedik életkora ellenére, “

Hogy is mondjam..vérszegénynek vérszegényecske de én hirtelen nem tudtam mi van 🙂 Jobban szeretek teljesen éber állapotban tudatosulni az ilyen és a hasonló dolgokkal. Na persze ez nemaz az eset ami már mindennapos hogy arra ébredsz fel hogy áll “valaki” feletted az ágy mellett, nem. Ezt Az a baj hogy még a lakásban éjjel nem találkoztam ilyen dolgokkal, illetve nem számítottam rá.
Lehetséges, ahogy te gondolod hogy ez azt jelenti hogy egy hozzám közel álló személy aki gyerekesen viselkedik stb de azt nem tudhatom hogy kevésbé figyel oda a higéniára, bár ha kormos volt a képe ez elképzelhet? :O
De hogy tetszem is neki, Akkor mi a fenének hozza rám a frászt éjszaka 😀 Nah, száz szónak is egy a vége, ..de hogy miért pont az ünnepek miatt, nem tudom de lehetséges..Nos én azért írtam le nyilvános fórumon mert nem szégyenlem és hirtelen meglepetésként ért.Ha “benne vagyok” egy álomban és másnap emlékszem rá, akkor én is meg tudom állapítani hogy figyelmeztet? e vagy pedig tanító jelleg? álmom volt. Még a saját betegségemet is ami egy nagy influenza volt, megálmodtam az el?tte lév? éjszaka. Tehát, valamicskét én is figyelem az álmaimat.
Érdekes volt mikor több éjszakás, egy egy órai alvások után nappal elaludtam a kocsiban (nem menet közben :D) És cselekvménysort álmodtam, és álmomban nem láttam Ez engem nagyon zavart. Mikor felébredtem, rájöttem az okára, mégpedig arra hogy a kocsiban a szemembe sütött a nap és ezt vittem át az álmomba, 🙂