Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

Azért vezetés közben ne alukálj, nem egészséges. 🙂 Mai “kusza” álmom…

A legels? dolog amire emlékszem, hogy egy teremben állok, ahol a ki és beszállók koordinálása zajlott. Úgy alakult, hogy az egyik tisztnek más dolga is akadt és mivel más nem volt kéznél, átmenetileg megkaptam feladatnak a ki és beszállók koordinálását, egy furcsa érint?képerny?s szerkezeten. Egyre többen és többen jöttek, a koordinálás kudarcba fulladt, egy ember meg is sebesült. A kijelz?n láttam hogy valami gubanc van, ezért egyik emberemmel elindultam a beléptet?rendszer felé. Odaérve az egyik utas kicsit ijedten mutogatott a sebesült emberre. A következ? álomkép már az utastérben játszódik, ahol egy légikisasszony várakozott. Közelebb érve láttam, hogy egy jegyzetet szorongat a kezében, valójában egy megfigyel? volt (és kimondottan csinos). Ekkor úgy döntöttem, hogy kihasználom minden sármomat és valahogy megpróbálok javítani a már amúgy sem rózsás esélyeinken, nehogy valami rosszat írjon rólunk, a kialakult helyzet miatt. Ebb?l a próbálkozásból hatalmas szerelem lett, a kis jegyzet nem sokáig jelentett fenyegetést az elvégzett munkánkra a továbbiakban. Ahogy telt az id? a gépen, mással már nem is nagyon foglakoztunk, csak egymással. Épp egy gondolatvezérelt játékot játszottunk (valamiféle show-m?sor), mely végleg bebizonyította, hogy ? az igazi, én pedig számára és mikor kiderült az addig is nyilvánvaló tény, hogy egymásnak teremtettek minket, ám ez ett?l függetlenül nagyon jó érzés volt mindkett?nknek. A napok így szerelemben teltek múltak, a n? már a mindennapjaim részét képezte, ez nem is volt kérdés. Egyik alkalommal épp a pilótafülkében sétáltunk, ahol valami gyanús lett számára. Egyrészt a már amúgy is hatalmas méretével meghökkent? volt az irányítóterem, másrészt mintha a fényekkel sem stimmelt volna valami. Ahogy kinéztem bal oldalt, láttam, hogy minden rendben, a propeller ép, de valami továbbra is nyugtalanította ?t. A jobb oldalhoz ért, ahová gyorsan oda is hívott, ahol nem is az derült ki, hogy nem m?ködik a jobb oldali propeller, hanem egyszer?en nincs ott… A felismerés egyértelm? volt, lassacskán kezdtük felfogni, hogy ez az egész nem igazi. Több embert hívtam az irányítóterembe és elkezdtük felhúzni a függönyöket, téptük ?ket, ahogy épp a kezünkbe akadt. Az irányítóteremben végül lehullt az utolsó függyöny is és akkor a bejárat hirtelen elt?nt, egy ablakon bámultunk ki, ahol emberek ültek és figyeltek minket a m?szereik mögül. Persze azonnal kérdések özöne zúdult az üvegen túli emberek felé, de válasz nem jött ami után úgy éreztük, hogy talán a gép teljes mértékben hangszigetelt. Ezek után képekkel próbálták elmagyarázni, amiket nem értettünk, miért is vagyunk illúzióban tartva.