Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

Ami a konkrét megfejtést illeti, most megláthatod miben tévedtél és talán legközelebb már neked is menni fog. Középiskola után, egyetem mellett dolgoztam recepciósként, ahol természetesen volt személyzet is. A rendszergazdánk egyszer megkért, hogy segítsek neki, mert a leolvasó rendszer megadta magát, persze jött a “komornyik” (ahogy mi hívtuk) is, hogy azonnal oldjuk meg a problémát. Pár nappal kés?bb, a személyzet egy ott dolgozó tagja szívproblémái miatt elhunyt, akit szerencsére nem én találtam meg, bár úgy látszik mégis megmaradt az emlékeimben. A szállodát vezet? muki, helyettesének felesége pedig néha bejött “ellen?rizni”, minden rendben folyik e. Nos ebb?l alakult az ami… Mint kiderült nagy a szerelem, de realisták lévén kés?bb közösen megegyeztünk, ugyanis nem szerettem volna egy gyermekes családot tönkretenni, még a szerelem ellenére sem. Még ebben az id?ben kezdtem érdekl?dni a rendszerfügg?k által, összeesküvés elméleteknek nevezett dolgokkal foglalkozni szabadid?mben és mondhatni kezdtem ébredezni. Mivel rengeteg információt kaptam, így még nagyon sok mindent nem értettem (sok mindent…talán a semmit találóbb lett volna használnom). A szakítás és a rengeteg új információ is arra sarkallt, hogy álljak tovább. Azt hiszem ez az id?szak volt az els? nagyobb fordulópont az életemben.