Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

Névtelen
Inaktív

Az igaz hogy nem születtem sem jósnak, sem semmiféle ehhez hasonló dolog nem áll közel hozzám, még az álomfejtés sem. Viszont én az álmaimat inkább felhívásnak, figyelmeztetésnek élem és értem meg, tehát úgy “gazdálkodok” velük. Általában én a kés?bb megtörténteket szoktam megálmodni. Szeretem a visszatér? álmokat mert azok konkrétabbak olyan szempontból hogy szinte er?szakosan közlik, még ha egy két évvel korábban is azt, ami meg fog történni. ez még mindíg bevált.
Volt olyan makacsul visszatér? álmom hogy rendszeresen egy kastélyban jártam szobáról, szobára gyönyör? régi bútorok közt. Ez olyan rendszerességgel történt meg hogy komolyan elgondolkodtam hogy miért. Aztán kb 2 év múlva jött a megoldás.Kiderült hogy van egy rokonom Amerikában és ? hazaköltözött Magyarországra.Megvásárolt egy kastélyt és a közös rokonunk által elhívott magához.Azonnal bejött a visszatér? álmom lényege. Ugyan azok, vagy legalábbis hasonló szobák, stb. Azóta ez az álom nem jött el? és még sorolhatnám a megvalósult álmaimat.
De vagy egy szintén visszatér? álmom, ami már kb tíz éve tart. Mégpedig az, hogy veszélyt érzek és látok. akkor még nem jártam paranormális oldalakra tehát nem sulykolhatta belém a tartalom az álmokat.A lényege az hogy tíz év alatt id?közönként nagyon durva fenyegetettséget érzek és látok ezekben az álmaimban, méghozzá olyanokat amik a felh?kb?l bontakoznak ki. A felh?knek fantasztikusan ijeszt? színük van közben a sárgától, bordón át, a feketéig és gomolyognak.Nem látom, de tudom hogy onnan valami megmagyarázhatatlan veszély közeledik. Az egész álmomat ilyenkor a félelem hatja át.mert tudom hogy az a VALAMI ami a rettenetes szín? felh?kben , vagy felette van , kapcsolódik valami nagyon félelmeteshez, viszont ezekben az álmaimban nem mutatkozik konkrétan. Lényeg az hogy ez még valami “megvalósulásra” vár.
Tehát, végs? soron nekem inkább el?rejelz? álmaim vannak és még eddig nem csalódtam a makacsul ismétl?désükben. Aztán ha az az álom ismétl?dés megtörténik a valós életemben, azzal együtt megsz?nnek azok a visszatér? álmok is.