Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

Sajnos az álom nagy része már a feledés homályába veszett, de a lényeg megmaradt. Egy magas épületben voltam, ahol konténerek voltak. Az egyiket éppen felemelték, a lánc pedig elszkadt és a széls? oldalára esett. A következ? pillanatban láttam, hogy el fog d?lni és ekkor elgondolkoztam… Futás helyett lefeküdtem és vártam a pillanatot, hogy becsapódjon. Reméltem, hogy gyors lesz a halálom, hiszen csak erre vártam (gondoltam)… Kezeimmel átkulcsoltam a lábam és eszembe jutott, milyen érdekes, hogy úgy megyek el, ahogy jöttem,(magzati póz) még egy cinikus mosolyra is volt id?m. A konténer hatalmas puffanással becsapódott, nem szenvedtem, azonnal meghaltam. A következ? pillanatban felébredtem, de nem a valóságban. El?ttem három ládaszer? dolog várakozott és megszólalt egy hang a fejemben, “válassz közülük”. Itt nem ért véget az álom, de nem jut eszembe mi történt, mert ébredéskor csak a konténer lebegett a szemem el?tt. Furcsa volt a halálom után kétszer is felébredni, kicsit megviseli az embert, ezért nem is írtam le sokáig. Jó éjt.