Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

Tegnapi… A Tv adások folyamatosan elszálltak, nem tudtam mi lehet a gond. Lementem a közértbe és közben ezen rágódtam. Mikor út közben felnéztem, hirtelen repül?k jelentek meg és olyan tempóban csíkozták be az eget, hogy köpni nyelni nem tudtam. Ilyen mérték?, szinte agresszív csíkozásról, még képeket sem láttam, nemhogy él?ben. Ahogy mérgel?dtem ezen, már teljesen beborította az eget egy masszív felh?képz?dmény. A távolban ekkor valami robbanás féle hallatszott. A hang forrását keresve, már láttam is a becsapódásokat, robbanásokat, egyre közelebb felém. Ekkor egy gondolat suhant át az agyamon, “hát mégsem 30-a, hamarabb történik?” (el?z? álmom jutott eszembe, mint álom- jan 30-) A robbanásokkal ellentétes irányba kezdtem szaladni és… felébredtem. Mikor sikerült visszaaludnom, már másról álmodtam, indián voltam. Egy hosszú, de nem túl széles folyó mellett éltünk. Nem olyan régen építettem egy kisebb csónakot (nem kenut), amit valaki ellopott. Az érdekes az volt, ahogy haladtam a folyó partján érdekl?dve, hogy nem e tudnak valamit, a felismerés ledöbbentett. A folyó két oldalán élt az összes megmaradt indián törzs, mármint ami maradt bel?lük. A törzsemben is már csak heten voltunk, én a legifjabb közülük, a hetedik. Hogy mi okozta a törzseink megritkulását, arra sajnos nem emlékszem. Az a hangulat viszont, ahogy elnéztem amíg a szem ellát és számtalan törzs tagjai, ott ültek búsan a parton, az mély nyomot hagyott bennem… ekkor felébredtem. Persze a rossz érzés elmúlt azon nyomban, ahogy újra elaludtam, mert jött a következ? álom… Szerencsére az már hétköznapibb volt.