Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

Ahogynéztem a teljes videót, eszembe jutott a tegnapi álmom. Nem jegyeztem le, mert ilyesmit gyakran álmodom és amúgy sem emlékszem teljesen. A történet kínában zajlott, mindannyian kínaiak voltunk. Egy hivatali épület el?tt beszálltunk négyen egy kocsiba. Az egyik srác vezetett és mellette jobbra egy lány ült. Miközben haladtunk, a lány hátrafordulva mutogatta az új számait, amit ? csinált. A legjobb valami “S” (angol) bet?s volt. Persze megjegyeztem neki, hogy én is dalolgattam régen és aztán el is kezdtem énekelni valamit. Az autó egy sz?k utca végénél állt le, ahol els?két szálltam ki. Miközben próbáltam a megfelel? hangokat kipréselni magamból (ami néha még sikerült is…), megláttam az égen egy ufo-t. Az éneklést nem hagytam abba, miközben az égre mutattam. Miután már mindannyian az égre figyeltünk, (szerencsére az éneklést ekkor abbahagytam… nem tudom kinek a b?rébe bújtam, de baromi hamis volt a srác) az ufo távolodni kezdett. Ezt látva kinyújtottam a kezem, tenyérrel el?re, hogy így tartsam vissza. Az ufo hirtelen megtorpant a távolban, a hátsó részén mintha kék szín? elekromosság látszódott volna, talán az er?lködést?l. Az ufo-t vezet?k talán rájöttek mi (ki) tartja ?ket vissza és megfordulva felénk szálltak. El?ttünk, csupán pár méternyire leszálltak és… ébredés. Pusztán a hír miatt írtam le, érdekes egybeesés újra. Tudom… forduljak orvoshoz, meg fel. 🙂