Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok. Válasz erre: Visszatér?, el?rejelz? álmok.

claudeferrell
Felhasználó

A történet eleje komplexitása miatt, csupán nyomokban maradt meg. Egy fiatal kutatócsoportról szólt, melynek tagja voltam. A munkánk egyik nap elhúzódott, a csapat egyik tagjának otthonában folytattuk, egészen kés? estig. Miután kell?képp elfáradtunk, javasolta hogy keressek egy szobát és aludjak ott, majd másnap reggel folytatjuk. Miközben nézel?dtem a szobák közt, ráakadtam arra, ahol egy furcsa anyagot találtam. Eléggé lestrapált a munka, gondoltam elszívok még egy cigit és lefekszem, majd másnap utánajárok annak, hogy mi is ez. Az erkélyhez érve kiderült, hogy a munkatársam szülei már hazaértek, csupán kés?n és hangtalanul érkeztek. Pár pillanattal kés?bb, már egy szobában voltunk és gyors bemutatkozás után a munkára terel?dött a szó. Beszélgetésünk közben, valamelyik rokonom is szóba került, akire úgy emlékeztem, hogy egy új fajta m?anyagon dolgozik. Ekkor a n? baljósan nézett férjére, bár ennek okát nem értettem még. Úgy véltem, hogy ez a téma elnyeri majd a tetszésüket és persze a furcsa pillantást leszámítva így is történt. Pár pillanattal kés?bb, már a kezükben is volt, az ismeretlen anyagot tartalmazó zsákocska. Ismertetése közben elhangzott, hogy ez is egy új m?anyag (hát ezért a pillantások…), melynek neve “törékeny m?anyag”. Nem értettem, hogy miért lenne furcsa az, hogy a m?anyag képes törni… A kis zsákocskát a kezembe adták és most jóval részletesebben megfigyelhettem. Amikor a kezembe vettem, még szilárd halmazállapotról tanúskodott. Ahogy forgattam a kezemben, az anyag elkezdett töredezni és ha nincs zacskóban… Egyre apróbb darabokra tört és mintha puhább is lett volna már. Lassan zselészer?vé vált, mely így könnyedén formálható, de miközben egybegyúrtam a darabokat, újra kezdett megszilárdulni. Aztán persze elmondták, hogy ez nem minden, a java még hátravan. A férfi elkérte a darabot, majd miután kinyitotta a zacskót, letört egy nagyjából fél centis darabot. Eközben a felesége el?vett egy fiolát és a férjének adta. Míg a f?rfi az anyaggal babrált, a n? mély filozofálásba kezdett velem. Mire ennek a végére értünk (szerencsére), a férfi már majdnem elkészült az anyaggal. A n? elmondása szerint, ez az új anyag feltölthet? fénnyel. Azonban nem minden darabka lesz képes rá, de ha sikerül… akkor nagyon hosszú ideig így marad, talán “örökké”… A kis darabka közben beváltotta a hozzá f?zött reményeket, szinte ragyogott, a férfi a fiolába helyezte, majd nekem adta. Nem voltam képes megérteni, hogy egy ilyen aprócska darab, hogxan képes ekkora fényt kibocsátani. Elmélyültem a gondolataimban, de persze a szemem le sem vettem az ujdonsült fényr?l, melyben ekkor mintha megjelent volna egy n?i arc… ébredés.