Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

senkise
Felhasználó

Igazad van, 20 méterr?l nem állíthatunk biztosat, csak ha kiszáll és minimum odaköszön. 🙂 Mellékesen azt nem értem, ha ilyen alacsonyan repült, akkor miért nem látta más. Álmon kívül eddig 3 dolgot láttam. Els? egy cikcakkozó valami volt az égen, kb 10 évvel ezel?tt, szintén Budaörs környéke. Másik mikor katona voltam és a felh?k a hold köré gy?ltek, kb 50 katona bambulta aznap egész este az eget.(Budaörsi laktanya) Ez valamikor a 2 tornyos sztori alatt történt. Aztán 3. az a matt szín? valami, amit kb 10-en észleltek mostanában, szintén Budaörs környéke és végül ez a kis kapszula (Budaörs fel?l). Életemben nem láttam még hasonlót, de azonnal el?jöttek a régi álmaim, amiket még nem meséltem el, de szerintem nem is fogok. Akkoriban álmomban túl gyakori volt az ufo téma és utána jött egy két “látó” álom. Kés?bb úgy gondoltam a régi álmokra hivatkozva, ha valaha is látni fogok idegen, vagy annak vélt objektumot, akkor elkezd?dik valami, amit jobb lett volna, ha sikerül elkerülni. Még mindig nem tudom hagyatkozhatok e az álmaimra, de úgy érzem lesz még rá alkalom, hogy készítsek felvételeket. Rengeteg dolgot megálmodtam a közeljöv?re, de távoliakat is egyaránt, csak ezeknek id? kellett. Van amit kb 3 évesen álmodtam és most 29 éves koromra jött be. Majd kiderül mit hoz az élet, lélekben már biztos felkészültem.