Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

egyketth
Felhasználó

Kicsi voltam, eltévedtünk valahol Erdélyben. Egy szántóföld mellett haladtunk el, ahol felfigyeltem háromszög alakban villogó fényekre a föld felett, apukámra visítottam, aki rögtön rálépett a fékre, majd kiszálltunk megnézni mi az, ahogy közelebb értünk sötét alakok sziluettje rajzolódott ki el?ttünk. Édesapám hangos kurjongatásba kezdett, mire a ,,földönkívüliek” ízes székely tájszólásban válaszoltak: szépestét, béakadt a kombájn, nem tudunk megmózdulni sé. Azonnal hívtuk az intergalaktikus segélyszolgálatot,akik korrektül ki is szálltak a helyszínre és orvosolták ezt a szerencsétlen ufo katasztrófát.
12 éves koromban várakoztam általános iskola hátsó udvarán egy fa alatt, amikor odalépett hozzám egy kicsi, fehéres b?r?,vörös szem? srác, szakadt ruhákban, azt rejtélyesen ennyit mondott: furcsa szörnyek üldözik akik a f?b?l figyelik ?t, mire én hívni akartam a többieket,akik kicsit arrébb épp rúgták a b?rt. Mire odacs?dítettem nagy nehezen ?ket a kisfiú elt?nt, kerestük az udvaron, a tanárok sem hallottak ilyen gyerekr?l. Egy id? után halványult ez a furcsa emlék. Míg pár év múlva láttam a helyi lapokban, hogy hosszú és küzdelmes betegség után elhunyt xy,az albínó kisfiú, aki évek óta kószált kisvárosunkban…Persze tuti csak ,,hazatelefonált” a Nibirura és elvitték.
18 éves koromban aztán az orrsövény m?tétemnél kis fémes szilánkot operált ki a doktor, aztán egy koponya röntgenen/CT-n is el?került egy a homlokcsontom környékén ,kicsi koromban csúnyán megfejeltem a betont az udvaron, akkor kerülhetett valahogy belém ez a két fémes kis szarság,valószín?leg az aknaajtóról lepattanó rozsdás szar,ami aztán a felületes orvosi ellátás miatt észrevétlen maradt és szépen betokosodott. De én újonc ufohív?ként még kis üvegcsében tartogattam ?ket, hátha érzékeli a hibát odafent a f?nökség és cseréli a garanciás terméket. De semmi nem történt azóta.
Mindezt cinikusan írtam le, hátha valakiket önreflexióra késztetnek a sorok.
Én nem akartam/ok hinni, pedig ezekkel a sztorikkal szerintem itt simán kábíthatnék olyanokat,akik nagyon szeretnének ebben hinni,vagy tényleg azt látták,amit vélnek.ÍCsak egy kis színezés és kész a hiperbombasztikus történet és az összefüggések, a jelek. De nem, inkább meghagyom másoknak.