Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

Szpacsek
Felhasználó
carrion wrote

Nos csak azért kérdeztem hogy nem változtatott-e hirtelen irányt mert elvileg az ilyen járm?vek dimenziók közt is közlekedhetnek és mint tudni illik a dimenziók közt vannak különbségek ugynevezett rezgésszámban.és amikor a járm?vek átlépnek a saját rezgésszámukban rezg? dimenziójukba akkor válnak a mi szemünknek láthatatlanná.És ez el?tt fel kell gyorsítaniuk és ugy tudom hogy hirtelen iránytváltanak hogy át tudjanak lépni.
De gondolom ez nem feltétlen csak így lehetséges.
a következ? kérdésem az lett volna hogy volt e hangja ,de erre már válaszoltál is.
A tudósok biztosan valami olyan válasszal állnának el? hogy biztos egy repül? vagy egy m?hold volt csak azért látszott olyan fényesnek mert fura szögben esett rá a fény……de szerintem ez hülyeség.
Igen,valószín?leg egy számunkra még ismeretlen járm? lehetett,de pásztázd továbbra is az eget mert ki tudja lehet hogy sikerül lencsevégre kapnod egy ilyet… 😛

A második linkemen, amit nemrégen legutóbb tettem be, ott nem gyorsít fel hirtelen az UFO, és nem vált irányt, miel?tt “elt?nik” ( átmegy egy másik dimenzióba, vagy térugrást csinál), Viszont az els? linkemen lév?, (a budaörsi) az hirtelen irányt vált és felvillan, felgyorsul, ahogy írta carrion, és úgy t?nik el.