Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

predi
Felhasználó

Helló mindenki! Nézegettem meg olvasgattam itt a fórumon és felkeltette a figyelmemet egy beszámoló ahol egy ferihegy fel?l közeled? pulzáló vagy csak világitó jelenséget látott egy figura… (bocsi a nevét nem jegyeztem meg)
Ez azért érdekes mert mint már emlitettem 3 km-re lakom ferihegyt?l… és történetesen Pestszentimrén van egy rádióamat?r haverom aki urh sávon folyamatosan halgatja a légiirányitók és gépek közti komunikációt…. tehát ami ferihegyen urh sávon elhagyja bárkinek a száját azt ? halja..
Ez csak azért érdekes mert elég ritka a példa arra hogy a torony vagy a gép pilótája rádión jelentsen valamit a radaron vagy esetleg a gép közeléb?l feltün? jelenségekr?l..
Természetesen el?fordult egy-kett?t már saját füllel is halhattam..
Viszont van egy olyan furcsaság hogynéha amit gépr?l érzékel a pilóta azt a torony a radaron nem látja…( pedig a nagyobb madár rajokat is jelzi) Vagy ép forditva a torony lát valamit szorosan a gép mellett repülni amit a pilóta a saját szemével nem érzékel..
Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy az illet? aki itt leirta a közeled? jelenséget az látta a fényt, viszont abból az id?szakból nem történt rádióbeszélgetés. Lehet hogy a radar nem látta és éppen reül?gép sem volt ami érzékelje? Különös….. de viszont a repül?tér környékén a pusztaságban és erd?kfelett néha tényleg egészen érdekes fényeket lehet megfigyelni. Érdekes lenne sztem néhány ilyen vészhelyzeti vagy észlelési jelentésbe belekukkantani… mert amit a légkörben látunk annak a nagyrészét a különböz? repül?téri radarok is látják… Üdv: Predi