Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

Nono88
Felhasználó

Én nem tudom,de számomra azok nem pozitívak,akik megfélemlítik,lelkileg összetörik,elrabolják a védtelen embereket,gyerekeket(!!!).De ne mondjátok már,hogy ez a mai ember számára,nem sokkoló hatással van!Én egyszer láttam valamit az égen,amit nem is tudok bizton állítani,hogy “Ufo” volt,de megmagyarázni sem tudom.Na akkor olyan félelem kerített a hatalmába,amit leírni sem tudok,az ájulás környékezett.Meg ez a “meg van tiltva nekik”,hogy elraboljanak,meg ne hozzanak vissza embereket,szóval ez a teória nekem sántít.Ki tiltotta meg?Mi,emberek?Gondolkodjunk már ésszel!Szerintetek érdekel egy sokkal fejletteb civilizációt,hogy mi mit pattogunk itt nekik?Legyen az az Amerikai elnök,vagy akárki.Ha bejutnak a csukott házba,ha képesek a tudatalattinkba bemászni,akkor nem hinném,hogy egy “tilalom” visszatartaná ?ket,nemde?!És cseppet sem barátságos számomra az,hogy védtelen embereket ragadnak el,kísérleteznek velük,mint valami kísérleti egerekkel.Mi is leigázzuk a t?lünk fejletlenebb fajokat a Földön.?k mért lennének mellettünk?Mikor az amerikai kormánnyal állítólag felvették a kapcsolatot,azt kérték,hogy semmisítsenek meg minden atomfegyvert,rakétákat,meg hasonló háborúzásra(véekezésre) alkalmas dolgokat,mert ezzel elpusztítjuk magunkat.De az Amerikai kormány nemet mondott.És mért?Azért,mert ha ezt meglépték volna,akkor fegyvertelenül,kiszolgáltatottan álltunk volna,nem csak egymás ellen,hanem az Ufokkal szemben is.Ilyenkor elgondolkodik az ember,hogy vajon tényleg a békéért kérték ezt t?lünk,vagy azért,hogy így könnyebben igázhassanak le mindet! No comment…