Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

Szpacsek
Felhasználó
Nono88 wrote

Te SZPACSEK!Engem az érdekelne,hogy honnan tudsz err?l a nem tudom a nevét,kapitányról ?Ezt valahol írják?És ? milyen fajba tartozik?Én bizonyára leragadtam még ott,hogy vannak a kis szürkék azt kész.De tudom,hogy ez csak az én sz?k látásköröm.Szóval érdekelne ki,milyet látott már..ha látott egyáltalán!

Vannak még a magas sz?kék is, ?k a 2. leggyakrabban a Földre látogató faj. Úgy néznek ki mint a skandinávok, a svédek például.
Ashtar Sheran Plejádok -beli … ha jól tudom… de ezt nem tudom csak azt , hogy ? az ?rben a mi ?rszektorunknak a katonai f?parancsnoka. Az ?rflotta UFO-kból áll .
A Plejádok az a Fiastyúk csillagkép. A Plejádok ?rflottájának a parancsnoka pedig Ptah kapitány, Semjase apja .

Igen, Noémi , ezeket a neten olvastam. 🙂 🙂

Ha érdekel a téma, akkor írd be a Google –keres?be az ” Ashtar Sheran” nevet, és kiad annyi mindent róla, hogy el se gy?zöd olvasni…. DE nem biztos hogy tetszeni fog, úgyhogy szólok el?re, hogy csak ha nagyon érdekel, akkor nézd meg.
Félni azért nem kell nyugodtan megnézheted, szerintem nem lesz t?le semmi bajod…!