Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

Logan
Felhasználó

Nos 3 érdekesebb dolgot is tapasztaltam 😀 Mivel imádom bámulni a csillagokat, ezért sokszor kiültem az apartman teraszára olyan 22:30 körül! lényegesen többet lehet bel?lük látni olaszban, egyszer?en gyönyör? az ég 🙂 1. ahogy néztem a csillagokat az egyik hirtelen kialudt, el?ször azt hittem hogy csak képzel?dök, de 5 csillag helyet már csak 4 volt (lehet hogy egy m?hold volt) 2. még aznap este olyan 23:30 körül kint söröztünk az ismer?seimmel egyszer csak valami marha nagy “hajó” repült el az épület felett kb. 20-30 méterrel (a mi szállásunk a 4. emeleten volt), viszont hangja nem volt, és a másik pillanatban pedig elt?nt én meg csak hápogtam, mert nem akartam hinni a szemeimnek (a fél doboz sörömet magamra öntöttem a bámészkodás közben 😀 ) 3. 1-2 nappal kés?bb ismét az erkélyr?l láttam felt?nni egy narancsos-vörös pontot, ami egyre közeledett felénk majd ahogy jött úgyis t?nt el, kb. 20 perccel kés?bb már 4 pont t?nt fel a semmib?l, aztán azok is szabályosan közeledtek, majd elt?ntek 😀 Próbáltam telóval lekamerázni, de nem sikerült megörökitenem 🙁 Na ezt a 3 fura dolgot tapasztaltam kint 😛 Ja és a “hajót” a mellettünk lév? erkélyr?l is látták, és ?k is kiakartak esni a szájukon 😀