Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

tepsigazda
Felhasználó

Sziasztok!

Eddig csak olvasója voltam az oldalnak, nagyon régóta érdekel ez a téma stb, de most regisztráltam és egy dolgot le kell írnom ami velem történt senki se hisz nekem, remélem itt magyarázatot kapok vagy olyas valakit találok aki elhiszi… Egyik nap volt egy nagyon furcsa és félelmetes élményem. Én éjszaka dolgozok a foglalkozásom postás(hírlapkézbesít?). Mindig bámulom az eget miközben tekerem a kerékpárt gyönyörködök az égen a csillagokban. Olyan hajnali 3 körül lehetett amikor egy nagyon fényes dologra lettem figyelmes az égen azt hittem el?ször hogy csillag, de ahogy néztem láttam, hogy ez mozog és elég lassan halad. Folyamatosan bámultam, hogy merre halad és követtem a szemmel, egyszer csak elt?nt az egyik emeletes ház mögött, aztán hirtelen megint megjelent, de nem mozgott mintha észrevette, hogy figyelem és ? is nézett volna vissza rám, ekkor egy furcsa érzés kerített hatalmába és nagyon megijedtem és gyorsan eltekertem onnan, kés?bb er?t vettem magamon, hogy visszamegyek és megnézem ott van e még, de sehol nem volt már…

Szerintetek mi lehetett ?