Válasz erre: UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések Válasz erre: UFO észlelések

fealoke
Felhasználó

na szóval pár napja történt ez velem. de el?bb egy kis hely ismeretet nyomok nektek 😀 mellettünk meg az utca túloldalán kiserd? van. villanyoszlop olyan 20-30 méterre van a háztól a többi ház irányában szóval itt már elég sötét van éjszaka, nagyon kevés fény ér ide. a teraszról a kilátás a kerítésig van mert aztán az erd?t?l nem látni. szóval én a teraszon álltam, közvetlen a bejárati ajtó el?tt és onnan kémleltem az udvart. és arra figyeltem fel h egy velem egymagas valami áll t?lem kb 1 méterre de nem volt konkrét alakja. szóval az udvaron is meg a teraszon is elég sötét volt alig lehetett látni DE ez a jelenség sokkal sötétebb volt mint bármi a közelben! árnyék nem lehetett mert akkora fény nem volt se mögülem se az utca fel?l h árnyékot vessen. meg nem is a tárgyakon volt hanem konkrétan mint ha valaki el?ttem állt volna de olyan volt mint ha valami, árnyék lett volna szóval nem igazán anyagi dolog volt. a teste emberr méret? volt de a feje az valamivel nagyobb, ?szintén elég nagy búrája volt 😀 de eléggé befostam t?le. szóval konkrét arcot, kezeket, lábakat meg ilyeneket nem lehetett bel?le látni, csak a formát ami jóóó sötét volt. és ahogy meredtem rá mint ha egyre n?tt volna vagy mintha közeledett volna és akkor döntöttem úgy h inkább bemegyek 😀 egyszer már írtam (asszem ET válaszolt) h fura dolgok vannak nappal a házkörül, amit most nem részleteznék. meg sokszor van olyan érzésem h figyel valaki, vagy valami. vélemény???