Válasz erre: Felosztás: Krónikák egy másik világból IV.

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Felosztás: Krónikák egy másik világból IV. Válasz erre: Felosztás: Krónikák egy másik világból IV.

i.am.that.i.am
Felhasználó

Err?l volna szó (“ott” is, mint itt)? Legalább is az 5D-ig.

“Kérdez?: Itt vannak tehát az orioni keresztesek, akik gondolatirányító célokkal jönnek bolygónkra. Hogyan teszik ezt?

Ré: Mint mindenki, az Egység Törvényét követik a szabad akarat betartásával. Kapcsolatot teremtenek a hívókkal. A planetáris szférán él?k aztán ugyanúgy tesznek, mint ti, vagyis elterjesztik az ? sajátos felfogásuk álláspontjait és filozófiáit az Egység Törvényér?l, ami esetükben az önös szolgálat. Bel?lük lesz az elit. Ezek révén, a próbálkozás megkezdi egy olyan feltételrendszer megteremtését, melynek során a planetáris entitások többi részét rabszolgává teszi az ? saját szabad akaratuk.

… … …
… … …

Kérdez?: El tudnád-e nekünk mondani a tízparancsolat eredetét?

Ré: Ré vagyok. E parancsolatok eredete azt a törvényt követi, hogy a negatív entitások információkkal befolyásolják a pozitívan irányult tudat/test/lélek komplexumokat. Az efféle információk pozitivitást próbáltak mímelni vagy imitálni negatív jellemz?k fenntartása mellett.

Kérdez?: Az Orion csoport m?ve volt-e ez?

Ré: Ré vagyok. Így van.

Kérdez?: Mi volt az ? céljuk ezzel?

Ré: Ré vagyok. Az Orion csoport célja, mint korábban már említettük, a hódítás és rabszolgaságba döntés. Ezt egy elit megtalálásával és felállításával érik el, míg mások az elit szolgálatára kényszerülnek különféle eszközök révén, mint amilyenek az említett törvények és az entitás által kiadott utasítások.”