1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor
    Tritex wrote

“Eláruljam Tritex? Alapjából véve egy intelligens tudatmez?, és egy normális bolygó. Itt kezd?dnek az alapok. Remélem, a tömörség mindent takart mondanivalómról.
    Para “

Válasz: az alapokat csak kizárólag mi bolygólakók tudjuk megteremteni… magától csak úgy nem lesz “normális” bolygó. Az intelligens tudatmez? adott és normális nyitott hozzáállással el lehet érni egyénileg így a sok-sok-sok egyénib?l lesz kollektív szinten is kiterjesztve..

Látom, nem értettük meg egymást. Akkor most vasalok neked, Tritex, hogy világosabb legyen a kép el?tted, mert még nagyon sötéten látsz. Én is pont így gondolkodtam még márciusban, ezt bizonyíthatja számtalan fórumozó, mikor a gondolat teremt? erejére, a létezés átláthatóságára, és a személyiségem változására hívtam fel a figyelmem. Sok intelligens emberrel találkoztam ezen az oldalon, de arra a meggy?z?désre jutottam, hogy itt mindenki elér egy bizonyos szintet, leáll, aztán a “világvégéig” kizárólag ebb?l a konzervatív szemszögb?l kritizálja, vagy vallásosan “terelgeti” a többi fórumozót, hogy saját gondolkodásmódjára teremtse a többi embert, mert nem képes belátni, hogy a továbblépés a fejl?dés. Minden, amit most tudsz az ufókról, és tudatmez?kr?l, már elavult. Ez a tavalyi tudatmez?re volt érvényes, tudod, a tudatmez? is évr?l évre fejl?dik, ezért mire elérném azt a szintet, hogy egy pillanatnyi tudatmez?vel azonosulni tudnák, addigra már rég más tudatmez? folyik a fejem felett.
    Ha kilépsz egy percre is az utcára, és nem a saját virtuális technológiai valóságodban tengeted napjaidat, valamint nem tudom, asztrális meditációdban hova jársz, de az biztos, hogy semmit nem látsz a valóságból! Nézd meg, az emberek mit gondolnak, hogyan élik napjaikat. Mivel vannak tudományosan vagy vallásosan “felvértezve”, hogy ne láthassák át a valóságot? Kérdezz meg egy professzort, egy orvost. Azt kell mondanom, alighanem hamar abban a helyzetben találod magad, mint Albert Einstein a korában, mert senki nem értette meg, mir?l beszél, ugyanis ? is a saját valóságával volt elfoglalva. Nem tagadom, az autizmus hasznosítható intellektuális lehet?ség, de van vele egy akadály, megrögzötté teszi a személyt.
    Érdekes a dimenzióváltási elméleted, valamint a tudatosságra törekv? fejtegetéseid, de azt kell kijelentenem, ezek a tudományok már késettek. Már képtelenség az emberiséget id? el?tt felébreszteni, ugyanis oly mértékben elvesztették saját identitásukat, hogy lényegében már nem is emberek. S?t, talán azt kell mondanom, jelenleg a Földön senki sem saját identitással rendelkezik, én sem, s?t, még a tanítók, és a különleges képesség? személyek sem! A Föld egy id?zített bomba, bármit teszünk rajta, mindenképpen elpusztul. Ez nem Hollywoodi katasztrófa fanatizmus, és nem is kataklizmás gondolkodásmód. Az egész rendszer úgy van felépítve, hogy ha egy kell? számú ember felébred, a Föld megsemmisül! A Nibiru bolygó közeledik a Föld felé, és a Nap pontosan a legrosszabb állás felé halad, arról nem is beszélve, hogy az egész bolygó egy atomszerkezettel generált reaktorrá vált a huszadik században. Az embereket manipulálják, így nem tudnak felébredni. Szerinted kit érdekel most az, hogy az ufókkal fel tudjuk e venni a kapcsolatot, mikor az emberiség gyakorlatilag a hanyatlás végs? stádiuméba lépett? Bármennyire is fejlettek vagyunk technológiailag, a gondolkodásunk alacsonyabb, mint egy ókorié. Nézz körül az oldalon, és ha elég infót gy?jtöttél be a valóságból, már kevésbé fogod er?ltetni ezt a tudatmez?s elméletsorozatot.
    Para

1 / 1 bejegyzés megtekintése

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.