1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor
    lutyo wrote

Ne ijesztgess Para mert fóbiás leszek és rögeszmés!
    Elvileg igaz a meglátásod csak a gyakorlatban nem lesz így mert ne feledjük hogy akiknek a kezében van a hatalom ezen része is azokat is a pénz mozgatja tehát jöhet bármilyen háború-mert az is üzlet valahol, valakiknek, még hozzá nagy-,nem lesz az az ember aki azt a bizonyos gombot lenyomja 🙂
    Ha csak valami n? és pénz gy?löl? és fanatista hatalmába kerül az a bizonyos lehet?ség… de ennek kicsi a valószín?sége. Félni inkább attól kell ami most a földgolyóval történik mert innen csak tovább van az ismeretlen rossz felé mint vissza.

Én legjobban az embert?l félek! És most ?szinte voltam! Amilyen ?rült képes lenni egy ember az állathoz képest, látható, hogy a gondolkodás néha veszélyesebb, mint az ösztön. Ahogyan pedig a gazdaságot látod, elég naiv hozzáállás. Mert a bulvárlapokból valóban ez olvasható ki. Azonban ha a valóságban ismernéd az atomhatalmak válságos gazdasági helyzetét, már kevésbé lennél ilyen nyers.
    Abban a pillanatban, hogy a hazug amerikai rendszert valaki megakarja dönteni, Amerika nem fog félni az atomhoz nyúlni. Ugye ismered az ?si elméletet: “Ha a kincs nem lehet az enyém, akkor senkié sem lesz!” Ókori bölcsesség. És ez az idézet irigy, önz?, és gátlástalan.
    Nem vagyok túl bizakodó az emberiség jöv?jével kapcsolatban, sajnos túlinformált vagyok, ezért borúlátó lettem. Képzeld el lütyö, ha hirtelen összeomlana a világgazdaság, és a pénz jelentétkelen csecsebecsévé válna, akkor mivel tartaná fent a hatalmát a kormány? Csak nem a fegyverrel?
    Para

1 / 1 bejegyzés megtekintése

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.