• This topic has 0 válasz, 1 hozzászóló, and was last updated 9 years, 2 months by Névtelen.
1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Én is az emberekt?l félek, ebben egyetértünk de:
    Soha nem értettem hogy miért példálóznak sokan az állatokkal.Az állat nem ember. Más kategória. Természetes hogy másképp viselkedik. Olyan összehasonlítási alap ez mint ha egyenrangúak lennénk egy állattal csak mi nem ösztönb?l ölünk.
    Az állat másképpen van “felépítve” mint az ember.
    Érzések és ösztönök különböznek, ez természetes.
    Én n?i szemmel látom a dolgokat bár most csak magamról beszélek…
    Tehát sokkal kifinomultabb érzékkel és gondolatokkal állok ehhez a dologhoz. Ha csak n?k élnének a földön, nem lennének háborúk. ez egy régi mondás. A gazdaságba való mélyebb betekintés sem a n?k kiváltsága általában. Azt sem hiszem hogy egy elv miatt valaki hozzányúlna ehhez az öngyílkos dologhoz. Húsz, harminc évvel ezel?tt is már felmerült ez a kérdés hogy HA.. de az az átkozott kulcs ami beindítaná ezt a lépést valamilyen érdekes módon mindíg máshoz keveresett el és így az éppen “ügyeletes” hatalom félt?k nem tudtak hozzájutni. Gondolom, ezekre a kis afférokra is emlékszel bár én csak a sajtón keresztül tájékozódtam ezekr?l az eseményekr?l visszamen?leg.Én sem vagyok bizakodó az emberiség jöv?jével kapcsolatban bár nem abból a szemszögb?l ahogy te. Nem az a b?vös gomb fog véget vetni az emberiség ámokfutásának. Err?l ennyi mert megint más téma van terítéken mint az ami itt be van szabályozva 🙂
    Még csak annyit hogy miért szúr szemet a bulvár mindenkinek. Már többször leírtam hogy van bizony amikor az az általatok menetrendszer?en agyonszidott bulvár mondja ki az igazat. Nem csak Gy?zikéket kell benne meglátni. A bulvár foglalkozik komoly dolgokkal is és bizony akármilyen hihetetlen, alaposan utánajár, van amikor éjt nappallá téve. Nem vagyok elfogult de jó ha ezt is tudjátok.

1 / 1 bejegyzés megtekintése

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.