2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 158
  • Szerző
    Bejegyzés
    monolit
    Felhasználó

Kissé visszakanyarodva az eredeti témához, és mert úgy látom sokan szeretitek Balogh Bélát, ideillik egy el?adásrészlete, nézzétek meg. Új néz?pontok is vannak, nem lerágott csont!!!

-link-

monolit
    Felhasználó

A fentihez egy kis segítség: bal oldali címlista, “Mit mond Balogh Béla a 2012-r?l…” cím?re katt….

senkise
    Felhasználó

Elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem… Kínszenvedés volt végignézni.

monolit
    Felhasználó

Miért is?

senkise
    Felhasználó

El?ször is nem volt felépítve a mondandó, úgy jöttek a történetek egymás után, mintha Jancsi és Juliska meséjét a F?rész cím? horrorfilm követné… Ami pedig kissé zavaró, hogy a vélemények közé, már megint belekeveredett a tény, illetve fordítva. Ha beszélgetünk egy fórumon, vagy akárhol, az nagyon más, hiszen nem tudatosítani akarunk. Lehet próbálkozni, de úgy is hiteltelen lesz. Az el?adás lényege, a tudósítás a tényekr?l és lehetséges következményeir?l, amelyet rendesen kielemeztek, forrásokkal, melyeket lehet tekinteni. Legalább heti 2 el?adást szoktam végigülni, lehet ezért zavart a komolytalan hangvétel… Mikor néztem hirtelen az ugrott be, hogy ezt egy általános iskolás csoportnak tartja, egyszer?en komolytalan. Ahol véget ért a bizalom, hogy még jó is lehet a továbbiakban, az a titkosszolgálatos beszólás volt. Ez a tipikus példája, mikor a mesél? lelövi a poént. Ett?l függetlenül lehet nagy tudású ember, de ez nagyon mellé ment…

pleh
    Felhasználó

Itt van vele egy interjú. Ha ennyire bántja az érzéseidet az a zavaros retorikai felépítés ez szimpatikusabb lesz.
    Van jól felépített eleje, közepe és vége.

-link-

Nem mindenki születik szónoknak, de egy “jó” riporter tudja vezetni az embert.

senkise
    Felhasználó

Köszi pleh, megnézem.

monolit
    Felhasználó

Kedves senkise, ha lenne kedvem én úgy sajnálnálak téged! És ezer bocsánat, hogy ajánlatomra megnézted, és szereztem neked 16 perc kínszenvedést! Tényleg ez biztos megbocsáthatatlan! Igazán tudnom kellett volna, hogy színvonalasabb el?adásokhoz vagy szokva… és tényleg, mit nekünk a többi info, amit hallottunk, a lényeg hogy ez a részlet nem volt felépítve és ezért ugrott be, hogy olyan mintha kisiskolásoknak tartanák. A hallott részben pedig úgy emlékszem, a források meg voltak nevezve. De mit is próbálkozom, ez is komolytalan…. Legalább annyira, mint a válaszod. Amiben a TARTALMAT meg sem említed. Kivéve a titkosszolgálatos részt – biztos ez a lényeg?!

senkise
    Felhasználó

Ha már a gúny m?faját választod, lehetne színvonalasabb is amit írsz. A helyesírás már majdnem megy, a tartalom szó kis bet?vel szintén. Ha jól emlékszem, veled még egyetlen alkalommal sem váltottam egyetlen szót sem. Én is nagyon örülök hogy megismertelek… A videóról elmondtam a véleményem, ha nem érted, kérj telefonos segítséget, vagy fordulj a háziorvosodhoz.

pleh
    Felhasználó

Monolit abban igazad van, hogy maga is utána nézhetett volna miért volt olyan az el?adás amilyen. Mert bizony ez egy elég gyengén összevágott kis film egy valószín?leg több órás el?adásból.
    Másrészt pedig valóban megszabja az el?adás mikéntjét, hogy kiknek tartja. És számomra egyértelm?en látszik, hogy fiataloknak tartotta, akik valószín?leg az ilyen el?adás stílust váltották ki bel?le.
    Ennek generációs különbségi okai is vannak. Egymás nem teljes megértése, kor különbség miatti gondolatok, érzések hatásai….
    Tudom nem könny? de ilyenkor a “hogyantól” el kell tudni kicsit vonatkoztatni és a mondandóra koncentrálni, valóban mert az a lényeg! Amikor el?ször láttam ezt a videót, nekem is furcsa volt egyébként. De aztán id?vel rájöttem, hogy miért ilyen.

Másik dolog, hogy ezen a 2012-es oldalon amin ez a videó is van, Melchidezekes kis film is látható. Érdemes azt is megnézni negyedóra sincs.

Névtelen
    Inaktív

Már három év sincs a várható katasztrófa bekövetkeztéig, ami az el?rejelzések szerint megbénítja a m?holdas kommunikációt, “kiüti” a villamosenergia-szolgáltatásokat, az elektromos hálózatokat világszerte. Megbéníthatja a légi közlekedést és összességében életünk majd minden területére kihatással lehet a kialakuló geomágneses vihar. A 2013-ban várható napkitörés ereje száz hidrogénbomba erejével érhet fel, s a tudósok egyel?re nem tudják mennyire lesznek súlyosak a következmények. A kialakult kaotikus helyzet órákig tarthat, de akár napokon át is, s?t egy, a témában tartott tegnapi konferencián elhangzott: fel kell készülni egy hónapokig tartó állapotra is.

“A modern társadalmak technológiai függ?sségben élnek, amik nagyon sérülékenyek, s egy ilyen súlyos esemény akár a nullával teheti egyel?vé a világ kommunikációs rendszereit.? – hangzott el a konferencián. A szakért?k Washingtonban megtartott megbeszélésén arra keresték a választ, hogy miként védjék meg a Földet a 2013-ban bekövetkez? eseményekt?l. “Nem tudjuk még, hogy mire számítsunk, de fel kell készülni, hogy kisebb legyen a csapás” – hangzott el az eseményen.

Szpacsek
    Felhasználó

– :O :O Be vagyok ett?l tojva…! Ne ijesztgess!

monolit
    Felhasználó

Drága Szpacsek, cserélj pelenkát és ébredj fel! Most kezdesz még csak betojni? Nem olvasod ezt a fórumot sem? Másról sem szólunk csak a 2012-ben várható eseményekr?l. Kezd valami derengeni?

monolit
    Felhasználó

Tudod senkise a háziorvosunknak nélkülem is sok dolga van, nem szaporítom gondjait. Mégcsak annyit, miel?tt mégjobban megbántjuk egymást (ami azért kár lenne), kívánom, hogy legyen füled a hallásra, legyen szemed a látásra. Részemr?l ezt a párbeszédet ezzel be is fejeztem.

senkise
    Felhasználó

“miel?tt mégjobban megbántjuk egymást”

A linkr?l alkotott véleményem szubjektív, nem értem miért bánt téged… Még Pleh is megértette, ahhoz képest, hogy ? is rendelkezik saját véleménnyel, s?t még a problémát is áthidalta. Aztán jött a barátságos hangvétel? írásod, ami azt hiszem egyértelm?. Személyeddel nem volt bajom, ezzel szemben neked volt velem. Ezek után felesleges azt írnod, hogy “megbántjuk egymást”, részemr?l nincs ellenségeskedés és nem is volt. Még konkrétan Balogh úr sem zavar, pusztán az el?adás min?sége, ezt is leírtam. Kérdezted a véleményem (miért?), amely a linkelt videóról szólt és nem rólad, ellentétben azzal amit te írtál. Ha esetleg az zavar, hogy meg sem említettem a neved és ezt nehezményezted… Jelenleg csak azt látom, hogy vélemény helyett, a másik véleményét támadod, csak mert nincs, avagy nem egyezik a tiéddel, ez kissé gyerekes… Kívánni pedig ne kívánj semmit, el?ször is felejtsd el az ellenségeskedést, felejtsd el az egoizmust és vedd észre, hogy más emberek is léteznek rajtad kívül. Azt látom hogy én már szemet szúrtam neked, de nem így gondoltam, próbálj meg min?séget is belevinni a kommunikációba.

“Részemr?l ezt a párbeszédet ezzel be is fejeztem.”
    A véleményem err?l csak az, hogy el sem kellett volna kezdeni, így biztosan nem… Én ott hibáztam (újra), hogy folytattam…

Szpacsek
    Felhasználó
    monolit wrote

Drága Szpacsek, cserélj pelenkát és ébredj fel! Most kezdesz még csak betojni? Nem olvasod ezt a fórumot sem? Másról sem szólunk csak a 2012-ben várható eseményekr?l. Kezd valami derengeni?

Szerintem Lüty? pánikkeltést végez ( meg önkielégítést) mert újságíró !!!!!
    A szakma úgy a vérében van , hogy nem tudja meghazudtolni magát, le sem tud állni !! Úgy betojasztott engem, mint anno annak idején én szegény Carriont!

Névtelen
    Inaktív

Szpacsek! Erre inkább nem válaszolok mert nem érdemes..
    Örülj hogy némi elnézéssel veszem tudomásul ezt a mostani megnyilatkozásodat.

senkise
    Felhasználó

Kezdenek elszabadulni az (…) indulatok. 🙂 A pánikkeltéshez két ember kell általában… Nagyon jó példa: Seed-Peer-Leech. A seeder önmaga keresi az igazságot és véleményezi a megszerzett részleteket, tényeket, majd megosztja. A leecher megszerzi a seederek rész-véleményeit (Peer), magáévá teszi és tényeket próbál alkotni azokból. Végül ha elég hülye hozzá, ? is Peer lesz..

Akkor ki is próbál pánikot kelteni Szpacsek? 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Hát senkise !! Na jó, én, én próbáltam, bevallom. Rossz napom volt ma.

senkise
    Felhasználó

El?fordul mindenkivel. Képzeld el, hogy van olyan, akinek egész életében rossz napja van… Nem mondom, hogy ez alapján legyen jó kedved, de mindenre van megoldás, ami néha “mi”, néha pedig “ki”… kinek inge… Gondolj bele, ha valakit 2012 érdekli és jön új infókért, mir?l olvas? “önkielégítés”… 😀 Persze biztos lesz az is, de azért ennyire ne vonatkoztassunk el. 😀

monolit
    Felhasználó

Na jó, még néhány szó! Tényleg dühös lettem; pedig nem szokásom. Hogy megértsd miért, egy hasonlatot próbálok találni: találtam egy ritka, még nem látott-hallott érdekes ajándékot, amir?l azt hittem, majd beszélgetni fogunk szokás szerint. Nem volt id?m széppé tenni a csomagolást, a papírja szakadt és poros, de azért átadom, kíváncsian várva, mit szóltok hozzá, és kinek mi lesz a véleménye róla, hisz az ajándék maga továbbra is ritka, érdekes. És az els? aki kibontja, elkezd nyafogni, hogy milyen ócska a csomagolás, milyen szakadt, milyen poros, az ajándékot magát pedig szóvá sem teszi.
    Hát ezért lettem dühös. Tudom, nem kellett volna. Azt is tiszteletben szoktam tartani ha valaki más véleményt ír mint amit gondolok, hisz ezért vagyunk itt, hogy tágítsuk egymás szemléletét, tanuljunk egymástól és igen, az egónkat néha nem ártana a küszöb el?tt hagyni. Úgy érzem, nem csak nekem.

Úgy érzem, nem tanulunk elég gyorsan, nem osztunk meg egymással fontos információkat, amikr?l pedig hallanunk kellene, mert valamerre elvezetnek. Az, hogy ki merre haladjon, úgyis megsúgja bens? hangja.
    Gondoljatok bele, Lüty? mir?l írt. Lassan valósággá válik amir?l itt néha szoktunk eszmét cserélni, és mi még mindig csak itt tartunk – azaz sehol. Pedig voltak jónak t?n? inditékaink, szándékaink. Egymás felemelése, segítése, a kiváncsiságunk kielégítése, és ez most úgy érzem, kevés.
    Persze a fórumnak a váltás sem tett jót, a régi pezsgést nehéz visszahozni.

Pleh megnéztem a Balogh Bélával készitett Arcképet. Nekem nagyon meggy?z?nek t?nik amiket mesél. Az általam feltett linknél egy csomó Drunvaló van, ha lesz id?m majd azokat is megnézem.

Az az el?adásrészlet pedig, amit ajánlottam, nekem tartogatott meglepetést. Nem tudtam arról a kis égitestr?l sem, ami a Nap közvetlen közelében kering. Hihetetlen gyors! Az Uránusszal kapcsolatban nem tudok mit mondani: utánanéztem, tényleg instabil a rendszere.

Ha összeszámolom, sok minden vár ránk az elkövetkez? néhány évben: földrengések, árvizek, vulkáni hamu miatti csökkent napfény, mágneses pólusok váltása, a bolygónk pólusváltása, klímaváltozás, ritka er?s napkitörések, állítólag egy fél Uránusz és a Hold pályamódosulása és tudatszintváltozás vagy dimenzióváltás ahogy másképp nevezik. És mellesleg precessziósév-vége van, tényleg már csak a Nibiru hiányzik. Kihagytam valamit?

Szpacsek, van még pelusod? Lassan nekem is elkelne egy….

Szpacsek
    Felhasználó

Igazad van Senkise. Amir?l itt írni kell, az a 2013-as ápriis- május események. Remélem minnél kisebb naptevékenység lesz, és kis hatása lesz a Földre, vagy nem lesz semekkora. A legutóbbi ilyen nagy napkitörés vagy naptevkenység az 1800- as évek másodk felében volt, és a távíró-vonalakat megbénította egy id?re Európa és Észak-Amerka között.

Szpacsek
    Felhasználó

A pelenkáról a ” Fecseg? tipeg?k” cím? Nickelodeon-rajzflm jutott eszembe. Hát azt nagyon nem szeretem !! Inkább akkor a régi Donald Kacsa meg Chip és Dale rajzfilmeket nézem!! Azokból többet lehet tanulni is !!
    Monolitnak is igaza van, nem kelett volna ilyeneket írnom Lüty?nek !! A kedvessége az tán semmi, azt észre se veszem?? Csak belekötök, meg ijesztgetéssel vádolom? Na jó csak ? is írta hogy régen a Paranormált a durva kirohanások dobták fel, én emlkszem, amkor egyszer például Tamás ” hígagyú picsa ” elnevezssel illette Lüty?t !! Meg hogy az egész társaságot ( minket) vinnének el a szürkék… Jó hogy nem mindjárt az Ördög, ugye… Hát azért ez a fajta ” pezsgés”, ez nem annyira hiányzik nekem…!

carrion
    Felhasználó

Nem tartjátok furának , hogy mostanában tényleg nagyon sokat esik szó a médiában (is) a “viágvége” témáról?
    Illetve sok ehhez kapcsolódó m?sort látni!

pleh
    Felhasználó

Arra gondolsz, hogy próbálják tudatosítani az emberekben?
    Vagy hogy éppen egyre több emberben tudatosodott akik médiában dolgoznak?

gabee
    Adminisztrátor

A média ferdít…

Névtelen
    Inaktív

Természetesen.. 🙂 De a média,mint gyüjt? szó több hírforrást jelent.Attól függ, melyikre gondolltok. Nem mind “ferdít” vannak korrekt hírforrások is csak nagy az el?ítélet bennetek.

senkise
    Felhasználó

Van és lesz elég dolog, amir?l el kell terelni a figyelmet… Igazságtartalom legalább annyi van az egészben, mint mara és a vudu kapcsolatában, mese habbal. Az a legújabb agyrém (…), hogy próbálják belénknevelni, hogy az igazi információt nem eltüntetik, hanem kiegészítik… Tehát az igazság ott van, csupán t? a szénakazalban… Mire rájövünk, hogy a t?, valójában az ember a fantáziájával együtt és a szénakazal vörösiszap, addigra nem lesz aki segítsen… Ébreszt?…

carrion
    Felhasználó

Én úgy gondolom, hogy pl a m?sorok 99%a butaság és csak be akarnak bolondítani,de azért lehet hogy van némi minimális köze az igazsághoz?!
    Vagy akkor minek az egész??Mert oké , hogy elterelés,de minek,miért???

Pl lesz az a Stewen Hawking-os m?sor vasárnap!!Na arra kíváncsi leszek!!!Csak az a baj hogy az ilyen m?sorokat mindig úgy várom és amikor meg elkezd?dik mindjárt el is múlik az érdekl?désem mert egyb?l levágni hogy tök hülyeségekkel akarnak hitegetni!!!
    Igazából már kedvem sincs nagyon tv-t nézni!!S?t mondhatni sokkal jobb volt tv nélkül!!!!!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Akkor sem kell általánosítani. Igenis van olyan média amelyik reális tényeket közöl csak sajnos azok folytonos vegzációnak vannak kitéve. konkrét neveket szándékosan nem említek. természetesen van “érdek média” is amit a mindenkori hatalom és a mindenkori “fels?bb réteg” akik a 100-as kategóriában vannak benne-remélem nem kell nevesítenem a dolgot) és még sorolhatnám hogy kik-tartják kezükben azt a bizonyos hírközlési rendszert amit te említesz,mert nekikez az érdekük. Ne mondd azt hogy arra próbálják szoktatni, nevelni az embereket hogy az igazi információtnem eltüntetik hanem kiegészítik. Lehet hogy van ilyen de te akkor miért nem azt a keveset olvasod amik nem ezt “hirdetik”? Tehát. Van az igazságot teljes meztelenségében is feltáró média csak úgy látom, ti nem azt olvassátok.Továbbiakban nem akarok belemenni a politikai nézetekbe mert az az igazság hogy minden korban a politikai elit és a gazdak kiváltságosak mozgatták és mozgatják a médiát épp a pillanatnyi érdekük szerint..már amelyiket tudják.

senkise
    Felhasználó

Nevetnem kell, de míg írok visszatartom kicsit. A tényfeltárás számunkra ismeretlen dolgokról nem létezik, ugyanis mind titkos projekt, mir?l beszélünk?… Akkor tudjuk meg az igazság egy parányi részét, ha a kutatási terület már nem óhajt foglalkozni vele, avagy bevételt eredményez a köztudatba kihozatal, mi pedig ezekre rá kellene hogy cuppanjunk? (naná…) Igazság a médiában nem létezik, a tényfeltárás (a számodra “t?”) csupán filozófia arról, ami valójában történik. Van ami több mint 100 éve titkosítva van és lesz még jó ideig. A kutatásokhoz pénz kell, ennyit (ami szükséges) pedig kizárólag szervez?dés (nemzet, nemzetközi stb) képes létrehozni, milliárdos befektet?i háttérrel, avagy hogy lesz egy nemzeti vagyonból magánt?ke. Mi célja lenne a hatalomnak, ha nem a totalitás… a totalitás pedig hogyan lehetne csupán sínyl?d? emberek feletti hatalom, gondolkozzunk már picit. Aki valójában úgy érzi, hogy tud valamit, ? sem képes ébresztésen kívül tenni az ügyben. A nemzetek katonáival védett területekr?l és létesítményekr?l beszélünk, olyan biztonsági rendszerekkel, melyek technológiájáról fogalmunk sem lehet. Persze rengeteg fed?szervezet létezik még zsoldosok terén, aki rosszabbul jár, az mehet légiósként terroristaközpontokat védeni, aztán majd ha leesik a tantusz, a családja már csak annyit olvas, ütközetben elt?nt…

senkise
    Felhasználó

A biztonsági protokollokról pedig olvashattunk évtizedekkel el?tti papírokról, ez a látta a Nasa aktáit is vicckategória, nem több. Ráadásul ha megértjük, hogy a Nasa sem több fed?szervezetnél, akkor meg mir?l beszélünk megint… A katonaságnál volt egy nagyon jó példa. Volt tiszti étkezde és a másik, a mocskos, lepukkant, embertpróbáló helység kiskatonáknak. A Nasa pedig nem tiszti étkezde, ha érted mire gondolok…

Névtelen
    Inaktív

Akkor szerinted, fából, vaskarika. 🙂
    Az utolsó hozzászólásodba viszont nem kívánok “belemenni”
    Ne tartsd vissza Senkise! Aminek jönnie kell az jöjjön…… 😀

Amúgy nem voltam még katona bár már ahogy nagyon régen egyszer már leírtam, affinitásom lett volna hozzá.. Részemr?l ez az a . ahol úgy érzem, ezt a vitát egyenl?re felfüggesztem vagy lezárom.

Névtelen
    Inaktív

Nem hozzá nem értésb?l hanem etikai szempontból..nem hiszem hogy ezt értenéd de nem is baj ,s?t… 🙂 De ez az etikus jelz? sem jó.Valamit ki kellene rá találni..

Névtelen
    Inaktív

Mindenek felett úgy érzem hogy két malomban ?rölünk kontenaitás hiányában ebben a témában “elmentünk egymás mellet..”

senkise
    Felhasználó

A nevetnem kell, a médiára vonatkozik, az összes csupán “szórakoztató” jelleg?, err?l nem vitatkozom. Majd ha a Pakson történ katasztrófákról olvashatok, akár csak az egyik lapban is és nem az ott dolgozó embert?l kell hallanom, szólj és megkövetem magam… Mir?l beszélünk, te jó ég…

Névtelen
    Inaktív

Ennyire haragszol a médiára?? Akkor ne olvasd. Csak a szemedet rontod vele.. 🙂

senkise
    Felhasználó

Miközben emberek éheznek az utcákon, télen pedig megfagynak, védtelen öregembereket ölnek meg egy csirkéért, az iskolákban er?szak uralkodik, munkanélküliség, privatizációk sora, embereket vágnak le karddal fényes nappal, apaksi atomer?m? többször hibásodott meg, mint ahány éves volt a dédnagyapám és sorolhatnám életem végéig az “aktuális” problémákat. Akkor mit olvas az ember, avagy mit lát a tv-ben?… Hagyjuk inkább, mert már feláll a nemlétez? sz?r a hátamon. Paprikás a hangulatom, de garantáltan ólommentes…

Névtelen
    Inaktív

Nyugi Ez mind igaz. De minderr?l a mocskos politika tehet, a média meg alátesz ennyi. Sajnos.

Névtelen
    Inaktív

De az a baj hogy a Magyar mindíg bírka nép volt. A helyzet ami kialakult, evidens. Bár úgy tudom hogy ez politikamentes lap..

pleh
    Felhasználó
    carrion wrote

Én úgy gondolom, hogy pl a m?sorok 99%a butaság és csak be akarnak bolondítani,de azért lehet hogy van némi minimális köze az igazsághoz?!
    Vagy akkor minek az egész??Mert oké , hogy elterelés,de minek,miért???

Pl lesz az a Stewen Hawking-os m?sor vasárnap!!Na arra kíváncsi leszek!!!Csak az a baj hogy az ilyen m?sorokat mindig úgy várom és amikor meg elkezd?dik mindjárt el is múlik az érdekl?désem mert egyb?l levágni hogy tök hülyeségekkel akarnak hitegetni!!!
    Igazából már kedvem sincs nagyon tv-t nézni!!S?t mondhatni sokkal jobb volt tv nélkül!!!!!!!!!

Én megnéztem amikor megjelent angolul, felirattal még szeptemberben.
    Csak az els? részt néztem meg, számomra csalódás volt. Teljesen ezt az agy mosott tudományos néz?pontot szemlélteti, akár az idegenekr?l akár az id?utazásról vagy másról. Semmi fantázia vagy kreativitás nincs benne. Valamint eléggé földhöz ragadtan ad el? lényegében tudományos fantasztikumokat.
    Én úgy érzem, hogy Ez azaz ember Stewen Hawking egyszer?en csak próbál valami maradandót alkotni, hogy fent maradjon a neve, de nem igazán sikerül neki.
    Nagyon zseniálisnak tartják a szakterületén, ami nem is tudom pontosan micsoda, de szerintem rendkívül sz?klátókör?.

Szpacsek
    Felhasználó

Igen Pleh, az iskola “kiöli” a fantáziát és a kreativitást — egy kissé — a gyerekekb?l, a feln?ttekb?l, vagy bárkib?l. Egyetértek az egész el?z? hsz.-oddal. Én szerencsére csak 3 osztályt végeztem el a KÖZÉPiskolából, ( nem az általánosból ), nem érettségiztem, hanem inkább autodidakta, önképz? módon képeztem magamat mindenhonnan, könyvekb?l, tv-b?l, rádióból, akkor még nem volt internet. Carrion, ? pedig érettségizett, de saját elmondása szerint, nem sokat tanult ott, ( ha lenne “id?gép”, visszamenne 18 éves korába, és többet tanulna… ezt írta egyszer.) Drunvalo Melchizedek sem az iskolában tanulta meg a számára legfontosabb dolgokat, mint ahogyan ezt leírja ” Az élet virágának ?si titka ” cím? könyve 1. részében.

Sok ember van aki jó szív?, melegszív?, de kevés esze van pontosabban tudása, tanultsága, tájékozottsága.
    De van sok ember, tehetségtelen, antitalentum, és ” tyúkesz?” is. ( Nem carrion.). ? nem buta, csak talán ” még” keveset tud. Nem baj, lehet még tanulni, megismerni ( a dolgokat és továbbképez?ddni! Sokat kell olvasni, gondolkodni, tanulni…!!! 🙂
    És az érzelmére is hallgatni kell az embenek. Ne csak az esére, az értelmére hallgasson az ember… Van is egy ilyen dalszöved: ” Az a baj, hogy az ész megtorpan hirtelen…, de a SZÍV, kisegít, s azt súgja: ” Úgy legyen ! “.
    🙂 🙂 🙂
    Remélem te is így gondolod vagy ÉRZED, Carrion..!!

És persze nagy SZERETETTEL kell hozzáállni a dolgokhoz !! Nem tönkretenni kell akarni valamit, hanem, alkotni, építeni, stb.
    A rosszindalatú ” okos tojások” nem hasznosak, inkább károsak vagy idegesít?ek… Ezt meg Nikától , Veress Mónitól tanultam, az énekesn?t?l.

Na most ennyi jutott az eszembe egyszerre, nem írok többet egyel?re !
    De ti írjatok, mert ” Minden véleményeteket, írásotokat köszönettel (v)eszem !! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

De szerintem is a m?sorok 99%-a gyenge, rossz, és butaság!
    Meg unalmas mert hülyeség! És igaz hogy a média ferdít !!!!! És tapasztalódásnál pedig, ne félj , carrion, de csak azt tedd amit Te is akarsz csinálni, és ne hagyd hogy játékszernek, játékbabának tekintsenek, használjanak, kihasználjanak téged. Csak a legjobb barátoddal, barátaiddal legyél ilyen ” nagyon bens?séges viszonyban…! Mint amilyen most 1 vagy 2 van az életedben, De persze lehet új barátokat is szerezni. Meg a szüleiddel is jó, hogyha a lehet? legjobb viszonyban vagy !!!?k ismernek téged maximálisan és csak nem akarhatnak rosszat Neked…!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Csak ezt va másik topikba kellett volna igazából írnom, oda, ahol Senkise felvettette ezt a témát, és, válaszoltál is neki. Nah, mind1 mostmár.

carrion
    Felhasználó

Spacsi!
    Már megint kezded túlzásba vinni!!
    Ez egy közösségi oldal!!
    Zavaró számomra , hogy mindig velem példálózol ,vagy legalább ne idézd állandóan hogy miket írtam régebben!!!!!!
    Maradjunk az eredeti témánál légyszi!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Jó, 2012..!

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem egyre javul az oldal, amúgy, és én is egyre jobb vagyok, meg jobb formában vagyok. Vasárnap lesz a Stephen Hawking m?sor a tv- ben. Valamelyik ismeretterjeszt? csatornán, a Discovery Channelen, ha jól tudom..!

Ez igen..! Ez most már teljesen olyan mint a Padmé és Anakin története a Csillagok háborújából.. De én nem fogok az Er? segítségével megfojtani a végén senkit, az biztos.. Miért is fojtotta meg Anakin Padmét? Már nem emlékszek… Megnézem a Wikipédiában..! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

🙂 Mert Anakin maga mellé akarta állítani Padmét, mondván, hogy így majd ketten uralhassák a Galaxist..! De Padmé ezt nem akarta, mert a Sötét oldalrá állt át a párja !! 😐 Le akarta beszélni róla. Igaza volt. Még szerencse, hogy Obi- Van legy?zte a lányért folytatott párbajozásban Anakint…!!!!!! Padmé = lótuszvirágból született. Amidala = Határtalan Fény. Naberrie = ikrek édesanyja. ( Luke Skywalkeré és Leia (Leila) Organáé. 🙂 🙂
    ————————————————————–
    ————————–
    A Vivien akir?l a másik topikban beszéltem az viszont igaz volt. Írt egy blogot. Meg lehet nézni a Google-ban, wiwiien címszónál. ? járt a fejemben tegnap egész nap, ? róla írtam inkább…

Szpacsek
    Felhasználó
    senkise wrote

Miközben emberek éheznek az utcákon, télen pedig megfagynak, védtelen öregembereket ölnek meg egy csirkéért, az iskolákban er?szak uralkodik, munkanélküliség, privatizációk sora, embereket vágnak le karddal fényes nappal, apaksi atomer?m? többször hibásodott meg, mint ahány éves volt a dédnagyapám és sorolhatnám életem végéig az “aktuális” problémákat. Akkor mit olvas az ember, avagy mit lát a tv-ben?… Hagyjuk inkább, mert már feláll a nemlétez? sz?r a hátamon. Paprikás a hangulatom, de garantáltan ólommentes…

Igen, hagyjuk, ne is politizáljunk! Ez politikamentes lap ! 🙂 :Z

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Padmé… 🙂 😛

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 158

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.