2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 158
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó
    pleh
    Felhasználó

ez nagyon nagy 😀

carrion
    Felhasználó

tényleg király! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Örülök, hogy tetszik !! 🙂 😀 🙂

wolf
    Felhasználó

Jelmezbemutató véder nagyúrral

-link-

Wessyl
    Felhasználó

Üdvözlet mindenkinek!
    “új” vagyok itt legalább is csak most regisztráltam.

Érdekes ez a 2012-2013 “világvége” elmélet sok minden nem passzol, de vannak nagyon veszélyes dolgok amik ekkorra bekövetkeznek(bekövetkezhetnek). Itt van (amit már páran írtak) a Nap aktivitás növekvése. Hát… érthet?, hogy a közelünkben lév? egyik legrosszabb veszélyforrás.Ha egy óriás
    napkitörlés útjába kerül az otthonunk akkor bizony jaj! Az még jobbik eset hogy csak az elektromosság meg a kommunikáció megy tönkre jó anélkül még TALÁN meglehet élni a mai világban.

Wessyl
    Felhasználó

Dimenzióváltás: ezt elmagyarázná valaki? Valami “polgári” beszéddel.
    Nem tudok róla sokat csak annyit, hogy minden megsemmisül ami nem természetes (pl.k?,f?,fa stb megmarad), de a elpusztul.
    S az élet másik dimenzióban kezd?dik újra 1.év 1. hó nem tudom, hogy ez így van e csak ezt hallottam. És ezt is 2012-2014 közé teszik… minden “világvége” 2010 fölött, hogy a majomba van ez? 😐

waterone
    Felhasználó
    Wessyl wrote
    Dimenzióváltás: ezt elmagyarázná valaki? Valami “polgári” beszéddel. Nem tudok róla sokat csak annyit, hogy minden megsemmisül ami nem természetes (pl.k?,f?,fa stb megmarad), de a elpusztul. S az élet másik dimenzióban kezd?dik újra 1.év 1. hó nem tudom, hogy ez így van e csak ezt hallottam. És ezt is 2012-2014 közé teszik… minden “világvége” 2010 fölött, hogy a majomba van ez? 😐

itt a válasz a dimenzióváltásos elméletre -link-

Wessyl
    Felhasználó

waterone, köszi!!!

Wessyl
    Felhasználó

na és tud valami tippet, hogy miként lehet erre a rezgés szint emelkedésre ráhangolni?

olvastam már a Plejádok technikáit, de végrehajtani nem túl egyszer?…

Szpacsek
    Felhasználó

Aha, err?l a Foton övr?l még nem hallottam ! De most igen !
    Én nem akarok ráhangolni semmire, szerintem az magától kell hogy megtörténjen vagy sehogy. Az ezrezforduló el?tt… tehát 1999-ben volt. Azt nem tudom hogy 2012 -ben mi lesz ??? De még olvasni fogok róla, meg úgyis meglátom / meglátjuk,( ha lesz valami) mert jöv?re lesz. Nem 100 év múlva vagy valami…
    Ezek ilyen “természettudományos ” dolgok, nem kitalált hazugságok, és nem igaztalan állítások, úgy látom..!
    Mondom, én mindigis hittem ezekben, hogy van bennük valami, csak alig tudtam konkrétan valamit róluk ( ezekr?l a dolgokról. ).

Szpacsek
    Felhasználó

Mert én els?sorban nem annyira a jelen meg a jöv? kutatásával foglalkozok, mint itt a legtöbben, hanem, a régi dolgok érdekelnek engem, ( 1 ilyen ember is kell ide szerintem ), szóval a régi Atlantisz –beli- Mu –korabeli dogok, + pl. a bibliai dolgok… meg más ilyen régiségek…

Azért a jelen is érdekel, persze, nem is beszéve a jöv?r?l..!, merthisz most élünk, ( én is …)!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Szóval a linkb?l (a cikkb?l) az ragadott meg hogy ez a bizonyos Foton Öv, amir?l írnak, és 1961 — ben fedeztük fel, ez mer?leges a Nap pályájára.
    Ugye azt tudni illik hogy a Nap a bolygóival együtt, kering, a Tejútrendszer tömegközéppontja körül. Nem áll egy helyben.
    A Tejútrendszer középpontjában pedig egy óriási, gigantikus méret? “fekete lyuk” helyezkedik el.

De én azt hallottam vagy úgy tudom hogy a 2012-es ” keresztez?dés ” , az a Nibiru –val lesz valahogy, nem ez az emlegetett ” Foton Öv…

Persze azt nem mondom, hogy keresztezni fogja a Nibiru a Föld pályáját, és ütközni fog vele, már csak azért sem, nem is szeretném, mert 36 — szor nagyobb a Nibiru bolygó a Földnél..!! Szóval, A Föld csapódna bele a Nibiruba egy esetleges összeütközés esetén és nem fordítva…!! 😐 😐

Wessyl
    Felhasználó

Nibiru, Nibiru…. látta valaki már? Ha akkora, szabad szemmel simán kiszúrható fényesebb,nagyobb, talán még más szín? is! És igen sokat fürkészem az eget szemmel és egyszer? távcs?vel ahhoz, hogy ne vettem volna észre már!
    Mert 1 év nincs messze és ha ez 2012-ben történik meg akkor mondom látszódnia kellene!

Wessyl
    Felhasználó

és a fekete lyuk az l csak másik pontjára vet ki az univerzumban vagy másik univerzum kapuja… passz… így gondolom 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, szerintem nem fog idejönni a Nibiru és ütközni, pont ezt írtam !! Meg a Szaturnusz – beli lények is ezt mondják, Polimpesztin Síva f?fejedelmük vezetésével…! Mármint hogy nem fog ütközni a Nibiru a Földdel.. még szerencse !!

A színét azt most így hirtelen nem tudnám megmondani a Nibirunak, hogy milyen szín?… ! Utána kellene néznem ! Akit érdekel nézzen utána valahol! ( pl. a neten ! )
    —————————————————————
    ———-

Wessyl
    Felhasználó

dimenzió váltás: nos igen bevallom, picit félek! én Földhöz ragadt vagyok vagy még eldöntöm 😀

Wessyl
    Felhasználó

tudom hogy ezt írtad, de sokan állítják, hogy itt van és lehet látni nagyon izzó vörös… passzolom hol olvastam valami pánikkelt? fórumon 😀

Wessyl
    Felhasználó

“parancsra” kerestem és találtam egy gifet:
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Aha látom !! Ezen egy sárga szín? bolygó van… nem vörös !! De izzónak izzó, azt látom, rendesen !!

Wessyl
    Felhasználó

Na szóval jönnek. Itt vannak egy galaktikus lépésre.
    Ki dönt úgy,hogy megy és ki aki marad?

gabee
    Adminisztrátor

Hát szerintem aki marad az két okból teheti:

1, vagy az van a karmájában, hogy meg kell halnia a katasztrófák miatt

2, vagy túl fogja élni a katasztrófákat hogy közben segítsen másokon / a bolygón

A maradék aki elmegy az vissza fog jönni, már a katasztrófa után, ide az Új Földre. Persze dönthet úgy is, hogy marad a 3D-ben, és egy másik zöldbolygón akarja folytatni. De maradhat idegen világokban is.

Wessyl
    Felhasználó

3- és 4D nem értettem meg eddig, hogy más dimenzióban miért nem lesz meg ami meg volt?

Wessyl
    Felhasználó

-link-

Vagy csak ehhez hasonló jelenség lesz 2012-ben?

Wessyl
    Felhasználó

-link-

Nézzétek meg!

Névtelen
    Inaktív

Az apokalipszis szellem lovasa?
    -link-

szarkofag
    Felhasználó

A halál az éhingég,háború,és a viszály már évezredek óta jelen van ezen a bolygón,az lenne a változás ha nem lenne….birom a bibliai idézeteket…

dollarbaby
    Felhasználó

2012 vagy 2112?

Lehet hogy egy kicsit megkönnyebbülhetünk,mivel úgy néz ki,hogy egy nagy tévedés áldozatai lettünk-még ha csak elméletben is.Arról van szó,hogy Gerardo Aldara szerint a maja naptár értelmezésekor és átkonvertálásakor komoly hibák csúsztak a számításokba.így sikerült mint egy 100 évvel korábbi id?pontot megjelölni a világvégének.A férfi azt mondja,hogy a számítások alapjául vett vénusz bolygó mozgása nem mindíg volt olyan,mint manapság.és ez vezethette félre azokat,akik 2012re várták a nagy armageddont.Sóhajtsunk fel,ezek szerint nyertünk 100 évet,már csak egy baj van,Nostradamus mester viszont 2011-12 körülre prognosztizált egy minden eddiginél pusztítobb globális háborút.Akkor most kinek van igaza??

Wessyl
    Felhasználó

Biblia szerintem csak egy kozmikus naptár vagy nem is tudom, hogy mi 0 az,csak az ember nyelvére, képzelet világára van szabva,hogy eltudja fogadni a dolgokat.

De mondom SZERINTEM!

Szpacsek
    Felhasználó
    dollarbaby wrote

2012 vagy 2112?

Lehet hogy egy kicsit megkönnyebbülhetünk,mivel úgy néz ki,hogy egy nagy tévedés áldozatai lettünk-még ha csak elméletben is.Arról van szó,hogy Gerardo Aldara szerint a maja naptár értelmezésekor és átkonvertálásakor komoly hibák csúsztak a számításokba.így sikerült mint egy 100 évvel korábbi id?pontot megjelölni a világvégének.A férfi azt mondja,hogy a számítások alapjául vett vénusz bolygó mozgása nem mindíg volt olyan,mint manapság.és ez vezethette félre azokat,akik 2012re várták a nagy armageddont.Sóhajtsunk fel,ezek szerint nyertünk 100 évet,már csak egy baj van,Nostradamus mester viszont 2011-12 körülre prognosztizált egy minden eddiginél pusztítobb globális háborút.Akkor most kinek van igaza??

Hát szerintem Nostradamusnak van igaza az id?pontban, ami 2012 és nem 2112., de háború az nem lesz szerintem ! Nem is kell az ! Mert nem is jó !!
    De az id?pontban igaza van mert 5126 év egy maja ciklus, és a legutóbbi i. e. 3114. –ben kezd?dött, ezért 2012 – ben ér véget az már egyszer biztos.

Wessyl
    Felhasználó

No meg a globális háború(k): Ahogy Einstein is mondta:
    ,,Az ókorban kardokkal és pajzsokkal, az els? világháborút puskákkal és ágyukkal. A másodikat tankokkal és gépfegyverekkel. A harmadikat atomfegyverekkel, viszont a negyediket botokkal és kövekkel.”

😐 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Némi módon a háború is jó… túlnépesedés egyik gyógyszere az biztos.

Wessyl
    Felhasználó

És a maják honnan tudták ezt…( a “véget”) és azt,hogy el?ttünk már taposták e földeket?!

szarkofag
    Felhasználó

szerintem itt sok mindent kell egyszerre nézni.Például a bolygok
    sorrendjét is lehet.A Plutotol visszafelé a 7. bolygo a Föld,ez akár lehet a 7 fejü sárkány is….csak a képzeletre van bizva.és most lesz levágva ez a fej is…mert nem tudott normális életet teremteni a felszinén, pedig nem egyszer el is pusztitotta, )jégkorszak, vizözön,stb..)
    Másik lehetöség esetleg az hogy ez nem egy körforgás hanem inkább olyan mint a spirál, és a bolygoval együtt följebb megyünk egy másik “dimenzioba”.
    remélem a második variácio jön.

Névtelen
    Vendég

Nem vagyok nagyon jártas a témába, de már alaposan tanulmányoztam a maja id?számítást. A gond globálisabb, mint ember gondolná. A probléma, hogy “nulla” fogalmát az arabok találták ki, sokáig a világban nem létezett, mint szám. Ezáltal például Jézus születése, vagy korábbi dátumok nem biztos, hogy helyesek, így a maja id?számítás sem.
    Ha már kitárgyalva van a gond, akkor el?re is elnézést. Ha a nullákat leszámítjuk ezer el?tt, akkor 110 évvel kevesebb év volt 1000 el?tt, így Jézus 100 valamennyiben született, ha most 2011 van. De ha a maják már kiküszöbölték a problémát az “Atlantisziaktól hozott tudásukkal”. Így értelmezve most 1901-et írunk. Mellesleg nem tudom, hogy a maják, vagy az idegenek a semmi (nulla) fogalmával tisztában vannak e, és hogy elvrendszerileg is használják. Ebben az esetben viszont 2122-ben várható a megtisztulás, tehát még jó 110 év, ha az id?számítás hibás.
    És ha visszamen?leg Jézus el?tti id?t számítjuk, további 341 év “nem létezett”,( 110+341=451) így csak 2463-ra várható a “dátum”.
    Ha tovább tetézem a témát, akkor az id?egységet is átkonzerválom, további 580 év id?egység nem létezik, (5126-580) így valójából ez nyugati id?számítással 4546 év. Így elméletileg 1432-t kapok, akkor volt a megtisztulás? Ez viszont képtelenségnek t?nik. Talán, ha az id?egység megfelel?, akkor a még elfogadható 2122 a helyes dátum.
    Megjegyzem: Ez az én megállapításom!
    -link-

Névtelen
    Vendég

Már iskolában is felt?nt az ókori id?számítás hibássága, és jóval a paranormál oldal el?tt is megkérd?jeleztem Jézus születésének idejét. Azt mondta, ha eltelik 2000 év, visszajön. Pál apostol 50 évvel Jézus halála után kapta a “jelenést”. Ez is megfelel? volna, 190-körül, így kereken 123 év a Római államvallásig, további 286 év a bukásig. Mikor iskolás koromban felvetettem ezt a töri tanáromnak, azt hitte, elment a józan eszem.
    Mellesleg közepes voltam matekból, és sosem a számolás volt a gond, hanem a térábrázolási m?veletek. 🙂

Névtelen
    Vendég

Magyarul szólva nem ártana megkérdezni azt a kedves, rendes, segít?kész “Dávid” nev? idegent, hogy entitásán (Agthon) keresztül kérdezze meg a Földi civilizációk id?számításainak helyességét. Ha az idegenek figyelnek, számukra ez nagyon egyszer? feladat, de számunkra ebben a z?rzavarban lehetetlen. Továbbítani kéne ezt a kérdést annak a pszichológusn?nek.
    Mellesleg azt mondta “Dávid”, hogy 200 évig marad, ez még így egyezik is. most jött, 2200 körül megy, Jézusnak is ez id? körül kell megjönnie, addig ?t képviselik az idegen civilizációk lényei.

Wessyl
    Felhasználó

Amúgy a maják naptárja nem lehet egy olyan visszaszámolás,hogy mikor jönnek vissza a “tanítóik”?
    Lehet csak azt ábrázolták. Eleje: eljöttek, átadtak, tanítottak és a vége: ismét eljönnek tanítanak,fejlesztenek…
    Ha már jön (feltehet?leg) 3 óriás idegen objektum a Föld felé és a többi bolygó felé ezt lehet feltételezni.

Wessyl
    Felhasználó

De én nem befolyásolok senkit. Mindenki azt gondol amit akar. Gondolati szabadság van elvégre. 😀

Névtelen
    Vendég

Történelem a helyes rálátásra
    Nem régészeti, antropológiai, kronológiai jegyzet!!!
    A mai nap, miel?tt még komoly válasz érkezne a kérdésre, magam is utánanéztem az id?számításnak. Ráébredtem, hogy nem csak az ó és új id?számítás, de az egész id?számítás is gyakorlatilag hibás, ezáltal az egész emberiség történelme rossz id?számításra helyezi az alapokat. Az 1-9-ig való számskála már a kezdetleges primitív barlanglakó törzsek között is ismert volt. A semmi fogalma azonban még meghaladta a kezdetleges emberi elme felfogóképességét, és így nem is használták elvrendszerileg. Gondolkodjunk el az arabokon egy kicsit, nem voltak ?k olyan ostobák, mint amilyennek ma beállítják. Az arab id?számítás kezdete 622. A “0” Európába a 10. százban jut be, valahol a 900-as években. Tehát 900-ig nem írtak nullát az évszámokhoz, így a 9-et egyb?l 1 követte. Bár a rómaiak a X-et 10-nek megfelel?jeként használták, gyakorta el?fordult az utólagos id?számítás kidolgozásban a 0 problémája, és a naptári átállások káosza. A legnagyobb gond Jézus születése volt. Nullában nem születhetett, mivel abban az id?ben ez a szám nem létezett. Ha belegondolunk, hogy nem lehetett senki 0, 10, és egyéb nullával kiegészül? számírású életkorú, akkor érthet?, miért éltek az ókorban olyan sokáig az emberek, és miért van olyan nagy távolság egyes birodalmak történelme között, melyek egymásra épülnek, és egymás folytatásai. Én például “Atlantisz legendáját” már 10 éves koromban tanulmányozni kezdtem, mindig is érdekelt, és sosem véltem úgy, hogy csak egy képzelet. Mellesleg minden legendának van alapja, így például Trója nyomait is megtalálták már. A Gergely-naptár 1582 csütörtökén lépett érvénybe, ami onnantól volt számlálva, az egészen biztosan helyes, de ami azel?tt íródott, az továbbra is kétséges. A kínai id?számítás ráadásul nem is egy adott ponttól számol, mint a nyugati, hanem a maja, az indián, és más ?si kultúrának megfelel?en uralkodói házak “dinasztiák” ciklusokként követik egymást. Azaz hány ciklussal ezel?tt történt valami? Valószín?, hogy a ciklusos id?számítás fejlettebb, a csillagközi idegenek is ezt használhatják, nem a “koordinált” pontról induló id?számítást. Az évszak a római birodalom kezdetében újabb probléma volt, mert nem létezett “tél”, és további hónapok sem, bár ezeket utólagosan igazították a csillagászathoz, az összevisszaságban nehéz megmondani, hogy például egy háború olyan évnek olyan hónapjára esett, ami nem is létezett. Vagy hogy a Trójai háború nem tíz évig tartott, csupán 6,8-7 évig, mivel csak 8 hónap egy év. És ha még a további nullákat is leszámolom, akkor feltetet?en valamivel tovább tartott a háború, mint öt év, de semmi esetre sem 10 évig. Ilyen szinten Egyiptom történelme is valahol a harmadik évezredben kezd?dhetett, és Atlantisz sem lehetett messzebb az ötödik évezred kezdetét?l, az ezt követ? vízözön pedig közel áll a sumér birodalom felt?néséig. Így nincs 6000 év ?r, és a történelem egyb?l jobban megérthet?!
    Id?számítás állása:
    Arabic data: 1389 Western: 2011 Chinese: 7000 vm elméletileg, gyakorlatilag 4700 vm. Maya: no informacion. (egyel?re)
    Nincs id?m nagyon utánanézni az id?számításnak, de úgy vélem, nyomon vagyok az “igazságnak”.
    Ez a szerény id?m engedte utánanézéseim eredménye.
    Érdemes elolvasni, nem a témáról szól, de világosabb lesz az id?számítás zavarossága számunkra. Kb. 2×10 percnyi id?.
    -link-
    -link-

Tamas
    Felhasználó
    Para wrote

Történelem a helyes rálátásra
    Nem régészeti, antropológiai, kronológiai jegyzet!!!
    A mai nap, miel?tt még komoly válasz érkezne a kérdésre, magam is utánanéztem az id?számításnak. Ráébredtem, hogy nem csak az ó és új id?számítás, de az egész id?számítás is gyakorlatilag hibás, ezáltal az egész emberiség történelme rossz id?számításra helyezi az alapokat. Az 1-9-ig való számskála már a kezdetleges primitív barlanglakó törzsek között is ismert volt. A semmi fogalma azonban még meghaladta a kezdetleges emberi elme felfogóképességét, és így nem is használták elvrendszerileg. Gondolkodjunk el az arabokon egy kicsit, nem voltak ?k olyan ostobák, mint amilyennek ma beállítják. Az arab id?számítás kezdete 622. A “0” Európába a 10. százban jut be, valahol a 900-as években. Tehát 900-ig nem írtak nullát az évszámokhoz, így a 9-et egyb?l 1 követte. Bár a rómaiak a X-et 10-nek megfelel?jeként használták, gyakorta el?fordult az utólagos id?számítás kidolgozásban a 0 problémája, és a naptári átállások káosza. A legnagyobb gond Jézus születése volt. Nullában nem születhetett, mivel abban az id?ben ez a szám nem létezett. Ha belegondolunk, hogy nem lehetett senki 0, 10, és egyéb nullával kiegészül? számírású életkorú, akkor érthet?, miért éltek az ókorban olyan sokáig az emberek, és miért van olyan nagy távolság egyes birodalmak történelme között, melyek egymásra épülnek, és egymás folytatásai. Én például “Atlantisz legendáját” már 10 éves koromban tanulmányozni kezdtem, mindig is érdekelt, és sosem véltem úgy, hogy csak egy képzelet. Mellesleg minden legendának van alapja, így például Trója nyomait is megtalálták már. A Gergely-naptár 1582 csütörtökén lépett érvénybe, ami onnantól volt számlálva, az egészen biztosan helyes, de ami azel?tt íródott, az továbbra is kétséges. A kínai id?számítás ráadásul nem is egy adott ponttól számol, mint a nyugati, hanem a maja, az indián, és más ?si kultúrának megfelel?en uralkodói házak “dinasztiák” ciklusokként követik egymást. Azaz hány ciklussal ezel?tt történt valami? Valószín?, hogy a ciklusos id?számítás fejlettebb, a csillagközi idegenek is ezt használhatják, nem a “koordinált” pontról induló id?számítást. Az évszak a római birodalom kezdetében újabb probléma volt, mert nem létezett “tél”, és további hónapok sem, bár ezeket utólagosan igazították a csillagászathoz, az összevisszaságban nehéz megmondani, hogy például egy háború olyan évnek olyan hónapjára esett, ami nem is létezett. Vagy hogy a Trójai háború nem tíz évig tartott, csupán 6,8-7 évig, mivel csak 8 hónap egy év. És ha még a további nullákat is leszámolom, akkor feltetet?en valamivel tovább tartott a háború, mint öt év, de semmi esetre sem 10 évig. Ilyen szinten Egyiptom történelme is valahol a harmadik évezredben kezd?dhetett, és Atlantisz sem lehetett messzebb az ötödik évezred kezdetét?l, az ezt követ? vízözön pedig közel áll a sumér birodalom felt?néséig. Így nincs 6000 év ?r, és a történelem egyb?l jobban megérthet?!
    Id?számítás állása:
    Arabic data: 1389 Western: 2011 Chinese: 7000 vm elméletileg, gyakorlatilag 4700 vm. Maya: no informacion. (egyel?re)
    Nincs id?m nagyon utánanézni az id?számításnak, de úgy vélem, nyomon vagyok az “igazságnak”.
    Ez a szerény id?m engedte utánanézéseim eredménye.
    Érdemes elolvasni, nem a témáról szól, de világosabb lesz az id?számítás zavarossága számunkra. Kb. 2×10 percnyi id?.
    -link-
    -link-

Sajnos alapjaiban téves a felfogásod, mivel a “0”-t minden fejlett civilizáció ismerte és egyáltalán nem az arabok találták ki – nézd csak meg pl. a szanszkrit számírást!

Jézus születésér?l pedig MÁR AZEL?TT TUDTAK, MÉG MIEL?TT MEGSZÜLETETT VOLNA, mivel az akkori asztrológusok már évszázadokkal korábban készültek annak a messiásnak megszületésére, aki Kr. e. 7-ben megszületik a Jupiter- Szaturnusz együttálláskor a Halak jegyében!

Az egész mediterráneum abban az id?ben a messiás-várás lázában éget – úgy, ahogy most mindenki 2012-re figyel -, tehát nemcsak a zsidók, hanem a rómaiak is várták a megváltót! – Lásd pl. Ovidius verseit!

Ugyanakkor az is probléma az okfejtésedben, kedves Barátom, hogy túlságosan a hivatalos materialista történettudomány spekulációira hagyatkozol, amely minden áron a folyamvölgyi civilizációk el?tt csak primitív kultúrákat feltételez! – Éppen ellenkez?leg : az utóbbi 6000 év kultúrái csak halvány visszfényei voltak a régi szakrális atlantiszi és lemúriai kultúráknak, melyek sok százezer évig uralkodtak a Földön!

És azt gondolod, hogy ilyen magasztos kultúrák tudása az id?k folyamán teljesen elveszett? Hogy az egyiptomi, tibeti, hindu, maja, azték, inka, hun, maori, kelta stb. kultúrák építményei, szuperpontos csillagászati tájolásai, és naptárjai csak úgy hasraütés-szer?en jöttek létre?

Tisztában vagy azzal, hogy akárcsak egy Stonehenge mögött is több százezer éves csillagászati tapasztalat van? – Ugyanis enélkül nem lehetne megépíteni!

Ugyanakkor magyarként – hogy ne menjünk olyan messzire -, láttad már a hun-magyar számírást?

És vetted a fáradságot, hogy összehasonlítsd azt mondjuk az etruszkkal? Vagy akár a germán rúnaírással?

Az etruszkok ugyanis kétségtelenül a Kr.e 8. században már EZT használták!

Latinok meg t?lük vették át, meg a kultúra számtalan más elemét is!

A maja naptár pedig mai napig a világ legpontosabb naptára, azért a legpontosabb, mert SOK MILLIÓ ÉVES TAPASZTALAT VAN MÖGÖTTE, ÉS NEM A FÖLDÖN KELETKEZETT!

És nem véletlen, hogy a sötétség ügynökei mindig ezt a naptárt támadják, és ezt akarják hitelteleníteni, különösen azért, mert egyre közeledik a maja “0” dátum!

Névtelen
    Vendég

Hello Tamás!
    A szakkörömet túllépi a történelemtudomány, a nyelv, valamint az id?számítással való foglalkozás. Nem vagyok se nem kutató, se nem régész, még csak tanár sem. Szóval nem tudok mélyen belemerülni a témába, id?m sincs rá. Korábban már olvastam írásaidat, láttam, mennyire sokat tudsz, ugyanakkor, magas az egod is, ami véleményed stabilitását helyezi kilátásba.
    A technika, és az informatika messze áll a történelemt?l, ámbár csak m?szerek segítségével lehet megállapítani hitelesen egy forrás korát, és nem vakon.
    Lehet, hogy er?s a materialista nézetem, csak egyszer?en szeretek mindenre magam rájönni, a logikám pedig kit?n?. Nem szeretem, ha valamit elém nyomtak azonnali elfogadással.
    Életemben sokszor próbáltak már átverni, ez vezetett rá a kritikus, logikus gondolkodásra, de az érzelem nem áll messze.
    Mellesleg nagyon kevés az id?m, én szívességet akartam tenni, nem saját gondolatmenetemet másokra ráer?ltetni.
    A véleményem továbbra is az: 2122, vagy ha idegenek szerint 2012, akkor most 1901-et írunk!!!
    Para

szarkofag
    Felhasználó

Sziasztok.
    Szerintem meg tök mindegy hogy milyen évszámot irunk.Bizonyos emberek azt mondták hogy a jeleket kell figyelni.Az meg van böven.
    Pl.pusztulnak a halak, ami szerintem a Halak korszak végét jelenti.
    mindenhol árviz, belviz van ami a vizöntö kezdetét jelenti.
    Ennyire egyszerü,miért kéne mindent tulbonyolitani?
    A madarakat sok helyen a halál hirnökeinek tartották ez is beleillik a képbe.

Névtelen
    Vendég

A mostani globális változásért részben az ember felel?s! Az elmúlt 200 évben a leveg? szénmonoxid tartalma háromszázszor nagyobb lett. Ez is az ufók érkezését jelenti? A tengerek mérgezésszintje az elmúlt 50 évben megduplázódott.
    A középkorban nem volt sem méreg, olaj, meg olyan anyag, ami a víz természetességét megrontotta volna.
    Az ózonréteg a magas széndioxid következtében csökken, azaz növekszik a leveg? oxigéntartalma, ezáltal több napsugár jut be a Föld légkörébe.
    Az id?járás zavarokat részben ez okozza, mert így a tengeráramlások okozta szélmozgások a meleg következtében megváltoznak. A váratlan h?mérséklet felhevíti a tengert, ez további viharokat idézhet el?!
    Évr?l évre 13 millió hektár erd?területet tesznek földdel egyenl?vé, ez évente 0,75 foktól akár 3 fok melegedéshez, valamint további ózonréteg olvadáshoz vezethet. Az oxigén könnyebben felmelegszik, mint más légnem?, ugyanakkor a növényzet ritkulása a leveg? páratartalmát csökkenti. Ez elszikesíti a talajt, ami ugyancsak érzékenyen hat a Földre, és a földkéregmozgásokra. Az elektromos mágnes tér a Föld TERMÉSZETES mágnesterét is megzavarja, ez okozhatja a Föld aktívabb mozgási reakcióit.
    Ugyanakkor a sivatagok terjedése következtében a leveg? portartalma megemelkedik, ez a párahiányos hevült leveg?ben erd?tüzeket okozhat, a szervezet számára pedig levertséget, az elektronszmog fáradságot, kedvtelenséget.
    Továbbá az elektromosság el?idézte elektronszmog is nagyban hozzájárul, hogy a Föld érzékeny légmozgását befolyásolja. Az elmúlt kétszáz évben oly mértékben kifejl?dött az elektrotechnika, hogy minden nagyváros, és 20 kilométeres közvetlen környezetében érezhet? az elektronszmog. Aki persze ebbe beleszületik, az meg sem érzi ezt. De mondjuk két hónap vidéki nyaralás után teljes elektronika nélkülözés után már a várostól húsz kilométerre áramszagot érzek a leveg?ben, s minél közelebb jövök a városhoz, annál er?sebben. Ilyenkor egy-két napig még a fejem is megfájdul, mire hozzászokik a szervezetem a szmog elviselésére. Ez a szmog a növény és állatvilágra is kihatással van, ugyanis az emberen óránként 2 köbnyi sugárzott leveg? halad át, és csodálkoznak az emberek, ha rákosak lesznek már fiatalon.
    Ha egy cseppnyi geológiai nézetetek is lenne, észrevennétek, az ember saját kez?leg változtatja a bolygó arculatát, és nem a közelg? dimenzióváltás el?jele ez.
    Remélem egy ok-okozati egyetemes tudománykifejtés nem fájó a témában, melybe én egyre kevésbé hiszek.
    Íme a természetes anyag által levezetett Földi pólusváltás és természeti ökológiai arculat megváltozása mindenféle természetfeletti képesség mell?zésével. Azt nem mondom, hogy nincsen természetfeletti er?, de nem kell minden ismeretlenre máris ezt rámondani. Tehát még van 110 év, én azt mondom.

wolf
    Felhasználó

Kryon 2012-r?l
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Kezd?dik..az agymosottak kálváriája ……
    -link-

wolf
    Felhasználó

Aki meg nem akar a barlangba költözni az vehet telket a Holdon!
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Jó kis hasznot húznak bel?le. (legalább is az ilyenek)

wolf
    Felhasználó

2012 Világvége vagy spirituális felemelkedés?
    -link-

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 158

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.