A felemelkedés hazugságai

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek A felemelkedés hazugságai

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 182
  • Szerző
    Bejegyzés
    horatzio
    Felhasználó

A felemelkedés hazugságai 1. A Világvége a hazugság itt nem abban rejlik, hogy lesz-e armageddon, vagy sem, mert ez egyértelm?: a Világnak vége lesz. Az emberek azon része akik nem közönnyel szemlélik sorsukat, azok akik érdekl?dve keresik az életük értelmét, ezzel a kijelentéssel egyet értenek: a Világnak vége lesz. A következ? helyes kérdés az lenne, hogy Miért? Ezt a kérdést azonban gyakran megel?zi, vagy követi az a kérdés, hogy Miért pont én? Az els? kérdést egy nyitottabb, a félelmeit?l már részben megszabadult Lélek teszi fel. Mert a kérdés foglalkoztatja, kezd szembenézni a világgal és ezzel önmagával is. És már nem fél annyira, bár lelke mélyén tudja, hogy a kép amit látni fog önnönmagáról az nem fog tetszeni neki. A második kérdést az önz?, g?gös lélek teszi fel, aki a meg nem értettség, az áldozat, keser?ség, ruhájába rejt?zködik. Sokan akik elindulnak az els? kérdés irányában, elvesznek a részletekben, mert annyi felesleges információval kezdenek foglalkozni, amit?l az egész részekre bomlik. Pénz, hatalom, információ, vagy annak hiánya, negatív, pozitív civilizációk az ?rb?l, távoli csillagok lakói, és sok ígéret ami a remény sugarával kecsegtet. Az ígéretek alapján lesz majd mi felemel, de valójában az örök mélységbe taszítanak: “te nem vagy b?nös, te önszántadból születtél ide, hogy segíts és jutalmad, hogy az Új Földön élhess!” És ez a kívánság teljesülni is fog, de az nem jutalom lesz, hanem újabb sötét id?szak az örökkévalóságban, míg újra esélyt nem kapnak a lelkek, hogy hamis istenek helyett, Igaz Atyjukat kutassák…

wolf
    Felhasználó

Ez hülyeség! A Föld kísérletnek lesz vége nem a világnak!

horatzio
    Felhasználó
    wolf wrote

Ez hülyeség! A Föld kísérletnek lesz vége nem a világnak!

és ki kísérletezik kivel?

wolf
    Felhasználó

Idézet a Plejádok tanításából:

“Mindenki, aki a FÉNYNEK dolgozik, keményen támadva van a sötét oldalról. Emiatt még inkább fontos, hogy a Fénymunkások továbbá növeljék fényüket. Ne hagyjátok magatokat elbátortalanítani a negatív emberekkel, vagy a problémákkal, melyekkel szemben álltok. Tartsd figyelmed a célon: segíteni ezt a bolygót belemerülni a szellemi fénybe, ahol semmi negatív nem tud létezni. A Föld- kísérlet, amelyben látni akartuk, tudjuk-e tartani fényünket, negatív környezetben, lassan a végéhez közeledik. A sötét oldal ezt meg akarja akadályozni. Ne hagyd a kétked?ket, arrogáns embereket, vagy a hamis fizetett pszichológusokat, hogy elbátortalanítsanak. ?k félnek a szeretett?l és azoktól az emberekt?l, akiknek több tudásuk van, mint nekik. Sok életre van szükségük, amíg készek lesznek a magasabb bölcsességre. Ez az ? szabad akaratuk. Minden virágnak megvan a maga virágzási ideje. Minél több fényt küldesz ki a szívedb?l, annál gyengébbé válik a sötét oldal. Minél többet támad téged ezért a sötét oldal, annál inkább bók ez számodra, hogy jól végzed a dolgodat. A harc a gonosz ellen, inkább belül foglal helyet, mint kívül. A szívedben és a gondolataidban. Az energia, amit küldesz, fontos. Ha magadban negatívan gondolkodsz, növelni fogod magad körül a káoszt, mert táplálod.”

b?vebben itt olvasható:
    -link-

horatzio
    Felhasználó

Ahhoz, hogy válaszolni tudjak neked Wolf, olvasgattam a fórumhozzászólásaid és ezekb?l kiemeltem egyet kett?t. Sok értékes gondolat van közöttük.

Ennek a korszaknak a végnapjait éljük! Mivel a jöv?t is mi teremtjük a gondolatainkkal, azért az olyan lesz amilyent mi szeretnénk! Ha mi az igazságra vágyunk akkor arra kell gondolnunk és nem a hazugságra!

a vágy és a teremtés két külön dolog. Vágyhatsz az igazságra és amennyiben elég nagy a hited, hogy teljesül vágyad, úgy megkapod. Te nem mi teremtjük az Igazságot, mert az Örökt?l létezik.
    Ha mégis mi teremtenénk a jöv?t, meg tudnád-e nekem mondani milyen az a jöv?, amilyennek mi szeretnénk?
    Mi az ami az egész emberiség érdekét szolgálja? Mi az ami nem csak kiválasztottaknak adatik meg, hanem mindenkinek? Mi az ami nem csak nekem jó, hanem a lehet? legtöbb ember, vagy akár Mindenki érdekét szolgálja?
    Te tudod a választ? Én nem tudom ezért inkább a világ sorsát Istenre bízom, nekem csak annyi a dolgom, hogy elhiszem, hogy ? tudja mit csinál.

Ha egy jobb életre vágysz, akkor a jól megszokott világodat vizsgáld felül, és ami számodra nem megfelel? azt hagyd el! Persze, nemcsak a negatív és káros szokásokat, hanem mindent ami a bels? nyugalmadat és harmóniádat megzavarja, és légy az az Isteni lény aki valójában is vagy! Ez részben igaz, de van azért sok olyan “zavaró” tényez?, ami azért akar kizökkenteni a nyugalmi pozícióból, mert nincs még itt az ideje a pihenésnek.

Akkor szállj magadba, ürítsd ki a fejedb?l a negatív gondolatokat,
    ahhoz, hogy ellazulhassál és próbálj rájönni miért is vagy itt ebben
    a 3D-s világban?

Ez Az! Ez a lényeg, kutass tovább, ne elégedj meg fél igazságokkal.

Azért vagy itt mert meg akartad tapasztalni ezt
    a világot és ezt a csodálatos korszakot amikor az emberiség
    visszanyeri a TELJES tudatszintjét majd! És te is részese akarsz lenni!

Az ittlétünk nem jutalom, hanem következmények sora. Már évezredek óta csak mélyebbre és mélyebbre süllyedünk. A leckéket nem tanultuk meg, hamis Istenekhez imádkoztunk, egymást taszítjuk a nyomorba és “negatív emberekr?l” beszélünk.
    Ezek a negatív emberek mit?l lesznek bölcsebbek, ha nem a bölcsek által? Ki fogja ?ket segíteni ha a “fénymunkások” is hátat fordítanak nekik?
    Nálam ezen a ponton kezdett el?ször rezegni a léc a földönkívüliekkel kapcsolatban:
    -Nem okoz-e a lelkemnek túl nagy fájdalmat, amikor segítségért sikoltozó embertengeren át kell verekednem magam egy ufóig ami majd elrepít a jóba?
    Már akkor tudtam magamról, hogy soha nem lennék képes elhagyni a Földet, amíg még egyetlen egy Lélek is van rajta aki megmenthet?.
    Nem tudom befogadni azt a választ, hogy ezek az emberek : “így jártak!”

wolf
    Felhasználó

Pár gondolatot elöljáróban! Rengeteg kérdést tettél fel, de a kíváncsiságod és kétkedésed és az aggodalmad is érthet?! Ahogy írtam már, a vallás és a spirituális tanítások egymással nem összeegyeztethet?k! A vallás egy kitalált dolog! Isten viszont létezik! Ezt úgy is tudod akkor! Gondolj csak bele, korábban létezett már a Föld történelme során Atlantisz és a Lemúriai civilizáció is! Az mennyivel régebben volt mint a keresztény vagy bármelyik másik vallás? Több százezer évvel! Persze a Lemúriai birodalom sokkal id?sebb volt az Atlantiszinál! ?k nagyon sokáig harmóniában éltek a világgal és egymással és a két “szuperhatalom” rivalizálásba kezdett! Atlantisz volt az agresszor és nagyra tör? világhódításba kezdtek, Ráma birodalmával és az ?si Egyiptomi civilizációval és háborúba torkollót a vége a történelmüknek! Err?l nagyon sokat lehet olvasni hogyan is zajlott le és változott meg teljesen ennek következtében a világ! És a teljes pusztulás lett a vége! Nem semmisült meg ez a két civilizáció teljesen! A túlél?k egy része elhagyta a bolygót, a többiek pedig a Föld alá költöztek a védett biztonságos városaikba! ?k messze el?ttünk járnak fejlettségileg és technológiailag is, és az emberek életszínvonala is jobb, és értékes életet élnek ott teljes elszigeteltségben és nyugalomban! Igaz az elszigeteltséget nem szó szerint kell érteni! Mert óriási alagutak hálózata köti össze a városokat és a Bels? Földel is! Meg az ufók egy része is ott állomásozik!
    Majd folytatom…

wolf
    Felhasználó

Amit t?lem idéztél ott az írás elején annál a résznél én a tudat teremt? mivoltáról beszéltem! Tehát Isten létezik, és mindenhol jelen van, és mi is a részei vagyunk! Ezért mi is Isteni lények vagyunk! Mi is a tudatunkkal teremteni tudunk és a gondolatainkal a világot mi magunk formáljuk! Kollektív tudatnak is hívják! A tudatszínt növekedése egyre jobban felgyorsúl és amikor elérjük a teljes tudat állapotát az lesz a tudatszíntváltás! Ez egy irányított folyamat része és nem magától emelkedik!

Meg a Zeitgeist c. filmet is érdemes megnézni mert sok mindenre magyarázatot ad! A filmnek az eleje a vallásokról szól, ezért érdemes összehasónlítani az ?si vallásokat is!

1. rész -link-
    2. rész -link-
    3. rész -link-
    4. rész -link-

horatzio
    Felhasználó

[quote]
    Pár gondolatot elöljáróban! Rengeteg kérdést tettél fel, de a kíváncsiságod és kétkedésed és az aggodalmad is érthet?!
    Bennem nincs már kíváncsiság, kétkedés meg mégúgy sincs, az aggódáson viszont még folyamatosan dolgoznom kell, mert ennek elengedése már egy olyan fokú hitet kíván meg, ami már jóval a látható világ felett áll.

Ahogy írtam már, a vallás és a spirituális tanítások egymással nem összeegyeztethet?k! A vallás egy kitalált dolog!
    mind a kett? kitalált dolog.
    Isten viszont létezik!
    Igen, létezik.
    Ezt úgy is tudod akkor! Gondolj csak bele, korábban létezett már a Föld történelme során Atlantisz és a Lemúriai civilizáció is! Az mennyivel régebben volt mint a keresztény vagy bármelyik másik vallás? Több százezer évvel! ?k nagyon sokáig harmóniában éltek a világgal és egymással és a két “szuperhatalom” rivalizálásba kezdett! Atlantisz volt az agresszor és nagyra tör? világhódításba kezdtek, Ráma birodalmával és az ?si Egyiptomi civilizációval és háborúba torkollót a vége a történelmüknek! Err?l nagyon sokat lehet olvasni hogyan is zajlott le és változott meg teljesen ennek következtében a világ! És a teljes pusztulás lett a vége! Nem semmisült meg ez a két civilizáció teljesen! A Föld alá költöztek a biztonságos városaikba ami messze el?ttünk jár technológiailag és az emberek is valóban értékes életet élnek ott teljes elszigeteltségben és nyugalomban! Igaz az elszigeteltséget nem szó szerint kell érteni! Mert óriási alagutak hálózata köti össze a városokat és a Bels? Földel is! Meg az ufók egy része is ott állomásozik!
    Ez az az információ dömping ami valójában elválaszt Istent?l. Ezek nem fontosak, csak arra kéztett, hogy gondolataidat, tetteidet fogva tartsák, elfoglalják és hamis útra tereljenek.
    Mert az ember legnagyobb hibája a G?g, nem képes szembenézni saját gyarlóságaival, ezért könny? ?t eltéríteni olyan történelemmel, ami azt sugallja, hogy ? különb másoknál, neki már semmit nem kell tennie, mert ? már biztosan felemelkedik.
    Ez a g?g, beképzeltség ami a sötét oldal kezére játssza az olyan lelkeket, akik Isten felé indultak. A legels? akadálynál elbuknak amikor a hamis fényt meglátják.
    Mert Isten arról ismerhet? fel, hogy láthatatlan. Csak elhiheted, hogy ? létezik, ? teremt?, ? mindennek az Atyja, de ilyesfajta bizonyítékokkal nem tudod alátámasztani, mint amilyeneket a másik oldal kínál.
    Ne kövess hamis isteneket!

wolf
    Felhasználó

Ezt a vallás mondja! De ha mélyebb ismeretekkel rendelkezel akkor rájössz
    arra, hogy a hazug tanításokat nem kell követni! Ezért amikor mindig a világvégével riogatnak azt azért teszik, hogy félelemben tartsanak minket!
    Mert a világ nem ér véget! Ez egy téves elgondolás! És nem is engedik meg, hogy véget érjen! Mert Isten az életet teremti és nem elveszi!

horatzio
    Felhasználó

Akkor most Isten teremti az Életet, vagy Mi?
    Az élet m?ködik világ nélkül, de a világ nem m?ködik az élet nélkül.
    Ennek A világnak a célja is az élet kiszolgálása Volt. de ez a világ már nem szolgálja megfelel?en az életet, nem szolgálja Istent…s?t…
    Ezért miért is ne lehetne vége? Hiszen csak fizikailag megnyilvánult, testet öltött lelkekr?l beszélünk a Szellemi rész elpusztíthatatlan.
    Ez nem félelem, ez hit. Én nem félek szenvedni, meghalni. Nem akarok kitérni a sorsom el?l, nem akarom hamis illúzióba ringatni magamat, mert ha az Élet szemszögéb?l nézek a világra, akkor a vég lehet a kezdet is, de ezt a jöv?t nem adják olyan könnyen, mint ahogy azt a “testvérek” sugallják.
    A szenvedés az ember életében, Isten hívása. Azt akarja, hogy csak rá figyelj, azt akarja, hogy segítséget mástól ne kérj csak t?le, mert ? az aki Igazán fel tud emelni.
    Persze nehéz egy láthatatlan valamiben hinni, kitartani mellette akkor amikor olyan sok a “megment?”.

wolf
    Felhasználó

A topik címe: “A felemelkedés hazugságai”
    Tehát miért is fog felemlkedni a világ, és
    miért nem igaz az, hogy nem fog felemelkedni?
    Ezt én így értelmezem helyesen!
    Szerintem te meg pont fordítva értelmezted!

1. Miért?
    Mert kezd az emberiség a tudatára ébredni azért!

2. Miért is nem?
    Mert led?lnek a hamis tanok és régi beidegz?dések!
    Ne a vallás szemszögéb?l vizsgáld a dolgokat ha
    tudni akarod az igazságot! Legyél objektív!

wolf
    Felhasználó

Magyarázat:

A Plejádok tanítása a történelem hazugságairól

Az Alaje a videóüzenetében utal rá, hogy az elmúlt 2000 évben, a Bibliát sokszor átírták sokan, mint pl. a papok, királyok, vallás fanatikusok, a rossz hitrendszerek és babonák miatt.

A titkos h. kormány is manipulálta annak érdekében, hogy félelemben ÉS AZ ELLEN?RZÉSÜK alatt tartsák az EMBEREKET mint a birkákat vagy a rabszolgákat. Ez m?ködik a mai napig.

Jézus tanításai is ezért eredetileg mások voltak természetesen, mint amit a Bibliában lehet olvasni!

Ez csak agymosás, egyházi kultusz és a gonosz h. kormány m?ve. Jézus egy spirituális mester volt, egy Fénymunkás, aki a szeretetre tanította az embereket már abban az id?ben. ? nem a “teremt?”, ? csak egy volt a sok mester köz?l, és soha nem akarta, hogy imádják!

Az eredeti tanításai: a Szeretet, a Kozmikus Bölcsesség, Reinkarnáció és a valódi Spirituális fejl?dés, és nem az mint a vallást követ?knek, hogy adót fizessünk a papoknak.

A vallások “Isten” nevében megöltek több millió embert, és gazdagokká váltak abból, amit másoktól elvettek.

…A háttér kormány manipulálta a föld történetét, hamis iskolai tanítással, az ezoterikus könyvekkel és a modern média a hazugságaival és az er?szakkal, hogy tudatlanságban tartsa a földi embereket el?lük eltitkolták az egyetemes igazságokat, azért, hogy lelkileg fejletlenek maradjunk!

…Sok más bolygón élnek lelkileg fejlett csillag nemzetek, akik ismerik a világ valódi természetét, a létezést, és összhangban élnek egymással.

Isten nem egy személy, hanem az energia, a tudat, mindenség, és a teremt?!
    Tudjuk, hogy mi is mind Isten részeként létezünk, amely az “Isten” szó másik jelentése is.
    Ez az a felismerés és az a tudás, amit?l a szeretet van szívünkben. Jézus azt is tanította, hogyan válhatunk aztán mesterré is.

wolf
    Felhasználó

Ez is egy jó oldal, összefoglalja a lényeget a sötét hatalmakról:

-link- angol

-link- (magyar gépi fordíitás)

Érdemes elolvasni oldalt a fejezeteket!

1. Mezopotámia
    2. EGYIPTOM
    3. Kánaán
    4. Perzsiában
    5. GÖRÖGORSZÁG
    6. RÓMA
    7. EURÓPA
    8. INDIA
    9. Távol-Kelet
    10. ARÁBIA
    11. AFRIKA
    12. AMERIKA

horatzio
    Felhasználó
    wolf wrote

A topik címe: “A felemelkedés hazugságai”
    Tehát miért is fog felemlkedni a világ, és
    miért nem igaz az, hogy nem fog felemelkedni?
    Ezt én így értelmezem helyesen!
    Szerintem te meg pont fordítva értelmezted!

1. Miért?
    Mert kezd az emberiség a tudatára ébredni azért!

2. Miért is nem?
    Mert led?lnek a hamis tanok és régi beidegz?dések!
    Ne a vallás szemszögéb?l vizsgáld a dolgokat ha
    tudni akarod az igazságot! Legyél objektív!

Mind a ketten az Igazságot véljük látni, de csak a Szellem tudja, hogy mi is az valójában. A Szeretet munkálkodik benned, mint ahogy bennem is, ezért tudunk egymással megért?en nézeteket cserélni.
    Szerintem ez jó dolog.
    A saját Igazságom szerint tudom elmodani a felemelkedést, ahogy én azt érzem.
    Szerintem Lelki felemelkedésr?l lehet szó, ami húsba és vérbe zárva nem lehetséges. Láthattunk a földön felemelkedést, néhány arra méltó mester, próféta, tanitó személyét?l még testben, de ott meg a Szellem égette fel, a lelket és a testet is és csak a Szellem maradt, az volt látható (néhány embernek, aki képes volt befogadni “látni”).
    Azt mondják a földönkivüliek, hogy ?k majd “átkalibrálnak”, szép leszel, jó leszel, nem öregszel, s?t…azért, hogy a tested ne legyen annyira durva és képes legyen befogadni az “új lelket”.
    Nem érzitek itt valahol a “mézesmadzagot”? Nincs ennek csábitás szaga?
    Hol lenne akkor az Igazság, ha ez igaz lenne? Mit érne akkor azok élete, küzdelme, szenvedése akik ezt a felemelkedést, megszabadulást kitartó, álhatatos munkával érték el?

Szerintem nagyon hosszú és fárasztó az út a tökéletességbe. Nagyon sokat kell érte tenni, kitartani és nem elég ezt gondolatokkal “tudni”, ezt ki kell fejezni szóval, cselekedettel is.

horatzio
    Felhasználó

Magyarázat:

A Plejádok tanítása a történelem hazugságairól

Az Alaje a videóüzenetében utal rá, hogy az elmúlt 2000 évben, a Bibliát sokszor átírták sokan, mint pl. a papok, királyok, vallás fanatikusok, a rossz hitrendszerek és babonák miatt.
    Isten Szellemben adta át a tanitásokat, ezért azt csak Szellemben lehet “elolvasni”. Az értelem, elme számára lehet, hogy kicsit csinositottak rajta, de a Szellemi részhez a gonosz soha nem férhet hozzá, az Örök.

A titkos h. kormány is manipulálta annak érdekében, hogy félelemben ÉS AZ ELLEN?RZÉSÜK alatt tartsák az EMBEREKET mint a birkákat vagy a rabszolgákat. Ez m?ködik a mai napig.
    Isten szereti a bárányokat és a szolgákat.
    Nehéz nem haragudni valakire a világért, pedig csak arra kéne gondolnod, hogy ?k mennyire messze vannak a fény felismerését?l és a harag, szánalommá válik. És amikor elkezded szánni a lelket, megbocsátasz neki, ? ezt megérzi (nem az ember, hanem a benne lakozó Lélek) és lehet, hogy ez elég ahoz, hogy elinduljon a jó irányába.

Jézus tanításai is ezért eredetileg mások voltak természetesen, mint amit a Bibliában lehet olvasni! Ezek is a Léleknek adott üzenetek, amik a Szellemben iródtak. De Jézust még nehezebb elfogadni, mint Istent, mert ? egyben Ember is és azzal, hogy ? olyan mint én, nekem úgy kell cselekednem ahogy azt látom t?le. TEhát nincs több kifogás, hogy de ez nem érdemli meg, meg miért nem elég csak a gondolataimat helyes mederbe terelni, miért kell bármit is tennem?
    Ez a k? kemény Igazság. A Szellem csak akkor fog bennem lakni, ha arra méltóvá válok.
    Ez csak agymosás, egyházi kultusz és a gonosz h. kormány m?ve. Jézus egy spirituális mester volt, egy Fénymunkás, aki a szeretetre tanította az embereket már abban az id?ben. ? nem a “teremt?”, ? csak egy volt a sok mester köz?l, és soha nem akarta, hogy imádják!

Az eredeti tanításai: a Szeretet, a Kozmikus Bölcsesség, Reinkarnáció és a valódi Spirituális fejl?dés, és nem az mint a vallást követ?knek, hogy adót fizessünk a papoknak.

Én is vallottam a te hitedet, még nem is olyan régen. De nem tudtam benne megmaradni, mert valami mindig tovább hajtott. A Bibliát még nem olvastam, olvastam viszont rengeteg plejádi üzenetet, meg Kryont, néztem alajét, sok fénymunkás történetét meghallgattam és egy rövid ideig bele is merültem a tanokba, mert van benne Igazság is: A Szeretet Bölcsesség!
    És e miatt az apró Igazságtartalmak miatt annyira veszélyes a fény felé vágyó lelkek számára.

A vallások “Isten” nevében megöltek több millió embert, és gazdagokká váltak abból, amit másoktól elvettek.
    hol vannak már ezek az emberek?

...A háttér kormány manipulálta a föld történetét, hamis iskolai tanítással, az ezoterikus könyvekkel és a modern média a hazugságaival és az er?szakkal, hogy tudatlanságban tartsa a földi embereket el?lük eltitkolták az egyetemes igazságokat, azért, hogy lelkileg fejletlenek maradjunk!
    Ez nagy Igazság, csak a mondat elején változtatnák: a gonosz er?k…

…Sok más bolygón élnek lelkileg fejlett csillag nemzetek, akik ismerik a világ valódi természetét, a létezést, és összhangban élnek egymással.

Ez is Igaz. Viszont semmi közük az emberhez és az ? lelkéhez. Ahhoz csak Istennek van köze.

Jézus azt is tanította, hogyan válhatunk aztán mesterré is.
    Az alázat szüli a mestert.

Névtelen
    Inaktív

Mint tudjuk a 70-es évekt?l kezd?d?en sokan spirituális életet élnek, vagyis belevágtak. Behozták a keleti filozófiát és vallást nyugatra, a buddhiznust amerikába, németroszágba, európa közepébe, és sorolhatnámmég ezeket a vallási irányzatokat, amib?l egy nyugati civilizációban él? ember teljesen elveszítheti identitását. Ugyanis a nyugat az nem kelet. Mindennek meg van ebben a világban a helye. Aki buddhdista-ként akar élni az menjen Tibetbe és éljen buddhistaként. Én még nem hallottam olyat, hogy egy panel 10. emeletén buddhista tan szerint tudott volna élni bárki. Nos, így értve, minden világrésznek, vagyis földrésznek megvan a maga vallása, eredete, filozófiája. Itt európában és amerikában ugye ezt a nagy szocializmussal és kapitalizmussal kiírtották…. vagy mégsem?? Az emberek szomjaznak a hitre, a szeretetre, a megváltásra ebben az ?rületben amit a fels?bb hatalmak er?ltetnek rájuk. Hát akkor ne szomjazzanak, hozunk nekik tanításokat, kozmikus szeretet rezgéseket, közvetítéseket, jóslatokat. DE…. háááát, a mesterek, kik is voltak???

Nem a tibeti láma, nem a Boldogasszony, nem a táltosok. Minden közvetítés szinte az egyesült államokban történt. Els? kézb?l kezd?dött Seth könyvével, sorozat lett bel?le. Utána jöttek a kryon tanítások, tóbiás, az arkangyalok, és a többiek.

Persze sok szeretetre éhes emberrel találkoztak eme írások, DE!!!! mit is mond a cion bölcseinek jegyz?könyve?? Ha nem tudod megállítani, állj az élére, és vezesd. No nem biztos, hogy pont így de a lényege ez.

Nézzünk kicsit körül a dolgokban.
    Sok jövendölés, krónika, tanítás, lát ma napvilágot a világhálón a közvetítések által. Ez mind kezd?dött a 60 as évek táján. Kérdésem, hogy mikor is kezdték használni az echelon vagyis a tudatmódosító technikákat??? dátum: 1953 !!!! Ekkor kezd?dtek az els? kísérletek.
    Figyeljük csak meg, hogy ezek a közvetítések honnan származnak. Szinte mindegyikük az államokból. Egy sem Magyar. Nem Magyarországon vannak jelen a megváltók!!!

Nem a mag népének üzengetnek. Szépen leírnak mindent id?számításunk el?tti korszakokról, – ami szerintem nagy részben fedi az igazságot,- de csak fedi. Szépen leírják a változás lehet?ségeit, leírják, hogy az emberiség jó úton halad a felemelkedésre, a rezgésszám változás felé, a dimenzió váltás felé… és a nép, aki szeretne békés úton változtatni, mer?kanállal zabálja befelé ezeket az írásokat, és el?adásokat. Ezek az infók nagyon jók arra, hogy a Magyarországon még gyerekcip?ben járó tudatmódosítást terjesszék.
    2004.május 29-én Budapesten a Hajógyári szigeten reggel 8 órakor kezdtük meg 11
    f?s csoportonként az el?z? 5 csillagkapun történ? áthaladással (meditációs pontok)
    testünk-lelkünk felkészítését a 6.csillagkapu megnyitására és a rajta át érkez? energiák lehorgonyzására. Több mint 80-an voltunk JELEN..

A csoportunk a Föld többi pontján m?köd? összesen 198 csoporthoz hasonlóan fehér ruhába öltözött.

Földanyát virágokkal és kristályokkal köszöntöttük és vittük saját kristályaikat is, hogy
    feltöltekezhessenek az érkez? Új Energiákkal.

11 óra 11 perckor kezdtük meg a szakrális táncunkat, mely órákon át tartott. Csoportunk teljes Egységben, Egy Létez?ként Egy Szívvel volt jelen és élte meg a katarzist, ahogy a 6.kapu megnyílt és a rajta keresztül érkez? energiák Földanyához kapcsolódtak. Nem voltunk mások, mint Arany Fényoszlopok, Híd Ég és Föld között és magunkon, mint tiszta csatorna vezettük- engedtük át az érkez? Új Energiákat. Életre szóló meghatározó élmény volt számomra”.
    ( földiátutazó (Éva-Shaumbra szíves közlése)

Éva Shaumbra??? Kérdem milyen magyar név is ez?? Ki is ez a hölgyemény?? No de lépjünk tovább. Minden nagyon szép és csodálatos amit leírnak, amit tesznek, de ugyan kinek az érdekét szolgálja??? Nem vagyok üldözési mániában szenved?, csak szeretek józan fejjel gondolkodni, ami szerintem az ember alapvet?en isteni eredend? tulajdonsága. o de menjünk tovább az információk fergetegében.

2004.06.08 A VÉNUSZ ÁTHALADÁSA A NAP ÉS A FÖLD KÖZÖTT
    kozmikus dolog által kiváltott energetikai esemény, egy rövid elsötétülési id?szak követi, változást hozó jelent?s energiák érkeznek

A Változásoknak két összetev?je van, Kuthumi segíti ezt a gondolkodásunkba átváltani.

A két összetev?

1) PÉNZ, PÉNZBELI ÜGYEK VÁLTOZÁSA
    hogyan hozhatjuk be a pénzt az életünkbe? A pénz olyan csatornából is jöhet, ahol nem kell megdolgozni érte, szegénységi fogadalmaink korlátozták eddig. A pénz nem az elmén keresztül manifesztálódik, az intelligenciával kapcsolatban a legkorlátozóbb, legpusztítóbb eszközök az IQ tesztek.

A pénz a spirituális bölcsességr?l szól. Engedjük meg magunknak, hogy felnyíljunk a pénz felé.
    A Vénusz áthaladása egy energetikailag lehetséges változást hoz el?, de nemcsak a Vénusszal kapcsolatban EZT AZ ESEMÉNYT MI TEREMTETTÜK
    Az Angyalok csak segítettek kiválasztani a Vénusszal való id?zítést

Hááát…….. nem is tudom. Minden ?si tanítás azt tanítja, hogy a pénz a sátán eszköze. Akkor itt most mir?l is beszélünk?? A fény küldöttei, a szentek szerint mégis a pénzt kell imádni, s???t, a pénzért meg sem kell dolgozni, csak teremteni kell??? ?…. no itt már kicsit megpiszkálva a ganédombot, számomra elkezdett b?zleni. Nem kicsit, ?……..nagyon. Ugye Gyurcsány???

de folytassuk a tanítással_

2, SZERETET FELFOGÁS VÁLTOZÁSA
    -önmagunk szeretetére kell fókuszálnunk, elfelejtettük, hogy kik vagyunk
    -elfelejtettük, hogy hogyan szeressük magunkat, az önszeretet negatív dologként lett lefestve.
    Szeressük magunkat egy Új dimenziós módon – eddig az ego-hoz kapcsoltuk az önmagunk szeretetét, de azt belül kell keresni, nem kell kivetíteni másokba
    (Tóbiás:5:11)

Így van kedves fény küldöttek. Csak magunkat szeressük, senki mást. Csak így tudunk hatalomra szert tenni, ha áttaposunk mindenkin, és nem ismerünk se istent se embert.. Ne is vetítsük ki a szeretetünket másokra, mert az nekik nem jó… mármint a fels? hatalomnak.

Nézzük tovább…
    Harmonikus Konvergencia évfordulója

2004.augusztus 17-én ismét Budapesten a Hajógyári szigeten táncoltunk Dr.Czeizel Beatrix csoportjában a Harmonikus Konvergencia ünnepén.

Fehér ruhába öltözve délután kezdtük meg az örömünnep táncát és estébe hajlóan ünnepeltünk, miközben csodálatos megéléseink voltak.”
    (földiátutazó (Éva-Shaumbra szíves közlése)

Kérdésem ismét: ki az a dr czeizel beatrix??? Mit keres egy ilyen ember, bocsánat, nem ember, egy lény a mag népe földjén és nyitogat mindenféle dimenzionális csillagkapukat???
    Aki tud válaszoljon a kérdésre, a rádió levélcímén megteheti.
    Csodálatos megélések?? csak nem látták már el?re azt amit mi is látunk ??? Csak abban az országban ezeknek a lényeknek nincs helyük. Tovább folytatom. Ezen a földön nincs helyük.
    Menekülnek a patkányok a süllyed? hajóról, és színészi képességeik révén eljátszák nekünk az ártatlant, a szeret? lényt??? DE tudjátok, mi itt a baj?? Hogy az alvó nép ezt be is veszi.

És láss csodát, ezzel még nincs vége, folytatják, mert ugye olyan jól ment a dolog…

Magyarországon: 7.csillagkapu aktiválása

2004.október 30-31-én a Velencei-tónál több mint 100-an vettünk részt Dr.Czeizel Beatrix csoportjában a 7.csillagkapu megnyitásában, melynek jelmondata: “Látni a Láthatatlant”. 36 órán keresztül táncoltunk meditációkkal és virrasztással emelve rezgéseinket, hogy a 7. kapu
    megnyilhasson és a rajta keresztül érkez? energiák összekapcsolódhassanak Földanya Kristályával. Nagyon nehéz dolgunk volt. Sokféle és sokszín? energiák voltak jelen, és hihetetlenül nehéz volt az Egységet létrehozni és megtartani Óriási fegyelemre-figyelemre, tudatos JELEN-LÉTre, tökéletes odaadásra volt szükség. Háromszor táncoltuk el az utolsó mindent eldönt? táncot, az energiák körülöttünk áramoltak, tökéletesen Eggyé váltunk, együtt lélegeztünk, együtt léteztünk, és együtt remegtünk-sírtunk már, amikor az Új Energiák végre sikeresen hozzákapcsolódtak Földanya kristályához. Ekkor a padlóra zuhanva hangosan zokogtunk egymást átölelve, az épület együtt remegett velünk.
    (földiátutazó (Éva-Shaumbra szíves közlése)

Le a kalappal. 36 órán keresztül táncolni valamiért, az nem semmi. És mit veszünk észre?? egyre többen vannak. Nem is csodálom,hogy nagy fegyelemre volt szükségük, mert tömeget ennyire bevinni az erd?be nagy feladat. Nem baj, had szokja a szolga nép a jelen-létet, had szokja a fegyelmet, könnyeb lesz ?ket irányítani az új hazában.

ÉS itt jön az a rész, amikor ?………. shrek mondaná ? ti elrohantok— de nekem a hátamon felállt a sz?r. Ehhez nem is f?zök kommentet, mindenki vegye ahogy a tudatának megfelel.

2012. ÚJ JERUZSÁLEM
    Nagy változásokat idézünk el? az emberi hatalmának magasabb rezgésszintre emelésével. A Szándékot kifejez? szavakkal az egymásnak meg a Szellemmel nyújtott szeretettel. Körülbelül 2012-re alkalom nyílik a változásokhoz az emberi lét állapotában, amit

ÚJ JERUZSÁLEMNEK HÍVUNK

wolf
    Felhasználó

Azt már megszoktam sajnos, hogy itt szinte mindent nagy el?szeretettel valótlannak állítanak be egyesek!
    Nagyon szórakoztató volt olvasnom ezt a rádiós újságírós koktél duettet! Sajnos sokszor nevettem is közben annyira bagatell volt az egész! Tipikus politikai, széthúzó magyar mentalista stílusban! Végül is, amit én idéztem egy valódi spirituális válasz az el?z? kérdéseitekre, amit nem én találtam ki, hanem olvastam és szinte szó szerint idéztem! Nekem meg cserébe ilyen nevetséges laikus költ?i válaszokat adtatok, ilyen polgárpukkasztók és elbagatellizáló stílusúak voltak! Lutyo! Amiket példaként megemlítettél, (vagy valahonnan idéztél) azok közül, hogy csak a legfontosabbakra had reagáljak. Pl. “csak Amerikából származnak a médiumi közvetítések!” Na, ez sem igaz természetesen akár csak a többi! Mert a világ minden tájáról vannak! De mivel Amerika világhatalom és sok spirituális ember is él ottan, ezért nem véletlen, hogy abban a hatalmas országban több kontakta van, mint mondjuk nálunk! Na meg a legfontosabb, hogy az égi segít?ink csak azokkal veszik fel a kapcsolatot, akik szellemileg alkalmasak rá, megfelel?en tiszták érettek és segít?készek is! Csak nagyon kevés ilyen ember van még jelenleg! ?k a kiválasztottak! ?k pedig ezt kit?ntetésnek veszik és tökéletesen rátermettek erre a feladatra!

wolf
    Felhasználó

Sajnos mindig csak a negatívitás jár mindig a fejetekben! Kérlek szépen az angyali lények nem azért nyilvánulnak meg a közvetít?ink révén, hogy a “mézesmadzagot húzzák az orrunk el?tt”! ?k az emberiség felemelkedéséért, és az Isteni akarat kinyilvánításáért tevékenykednek, a mi megvilágosodásunkért dolgoznak!

horatzio
    Felhasználó

A szeretet nem lehet gúnyolódás tárgya, mert az a tény, hogy valaki felismeri a szeretet erejét egy nagy lépés, hogy legalább már a közönyb?l kilépett.
    És ha a lélek valóban arra vágyik, hogy meglelje a legmagasabb fokú egyesülést a Szeretettel, akkor folyamatosan csak is erre fog törekedni. Minden Igaz lélek érzi ezt a hívást és folyamatosan haladnak felé.
    Ez a Szeretet ereje!

horatzio
    Felhasználó
    wolf wrote

Sajnos mindig csak a negatívitás jár mindig a fejetekben! Kérlek szépen az angyali lények nem azért nyilvánulnak meg a közvetít?ink révén, hogy a “mézesmadzagot húzzák az orrunk el?tt”! ?k az emberiség felemelkedéséért, és az Isteni akarat kinyilvánításáért tevékenykednek, a mi megvilágosodásunkért dolgoznak!

Az angyali lényeknek nincs szükségük közvetít?kre, ?k folyamatosan mellettünk állnak, mindenki mellett aki ezt igényli, kéri. Nincs olyan, hogy csak rozika látja, hallja ?ket más meg nem.
    Persze az más kérdés, hogy elHiszed-e, hogy te is láthatod, neked is segítenek, vagy nem tartod magad méltónak az angyali szeretetre.
    Isten akaratát mindenki tudja. Ott van minden ember szivében. De tényleg nehéz, egyedül szembenézni az Igazsággal. De nincs más választásunk, el?bb, vagy utóbb meg kell tenni!
    Vagy úgy gondolod, hogy az embereknek nincs mit nézniük? Nincs miért behatolni a szív fájdalmaiba?

wolf
    Felhasználó

A mennyországban is létezik hierarchia ha azt sem tudtad volna!
    A világban mindenkinek meg van a saját feladata és a mennyországban is!
    Ezért is szükség van a közvetít?kre! De ha állítólag eddig olvastad
    azokat akkor most miért nem olvasod? Az persze a te dolgod az is igaz!

horatzio
    Felhasználó

Igen van hierarchia a Szellemvilágban.
    De csak magára a Szellemi érettségre lehet használni ezt a fajta megkülönböztetést, az e-világi életben a mi Szellemi részünk annyira kicsi -egy szikra, egy láng csupán-, hogy szinte mind egy szinten állunk. Ezért mindenkinek Egy feladata van: minél nagyobb Szellemi érettséget elérni, hogy legalább az alsó szintet súrolva már egy magasabb létformában fejl?dhessünk tovább bármilyen is legyen az. Nincs más feladat. Ez is ép elég, hosszú az út a tökéletességig.

Azért nem olvasok már üzeneteket, mert a szívem más felé terelt.
    Eleinte jó érzés volt, hogy azt mondták Én képes vagyok új világot teremteni, képes vagyok a gondolataimmal teremteni.
    Ugyan akkor azt is meg akarták mondani, hogy mit teremtsek.
    Szép új világ? Új föld? De az én gondolataim azt mondták, ezek már mind léteznek örökt?l fogva, és valóban várják azon lelkeket akik méltóvá válnak arra, hogy ott létezzenek tovább.
    Kérdeztem én: miért?miért?miért?, de a válasz mindig csak az volt, hogy túl sokat agyalok. És mivel már se plejádi, se angyal, se osho, se kryon, se ashtar nem tudtak nekem válaszolni, ezért maradt Isten a legvégére. És ? olyan választ tudott adni, amit teljes szívemmel el tudok fogadni. Nem vagyok látnok, próféta, megvilágosodott-felemelkedett mester, csak egy kis Szellem vagyok aki törekszik felfelé, hogy végre haza jusson.

Mint látod, nagyon sok mindenben egyet értek veled, Igaznak vélek a tanításokból, f?leg azon részekben ahol kérnek a lélek megtisztítására, vagy a Szellemi szikra felélesztésére.

A módszerekben már annyira nem értünk egyet.

wolf
    Felhasználó

Tehát most majdnem ott vagy ahonnan elindultál! Nem?
    Az igazság mindig is igazság volt, csak a hazugságot találták ki!
    A megvilágosodás felé két lépést tettél el?re egyet meg hátra!

horatzio
    Felhasználó

Hát kb. igen.
    Eleinte tényleg elindultam, de aztán mind jobban és jobban beleragadtam a spiritualitásba.
    Volt egy nagyon Igaz, jó tanácsuk, tanításuk a kontaktáknak, angyaloknak, mestereknek stb., hogy az üzeneteket mindig szívvel olvasd. Én ezt mindig így tettem, és sokszor éreztem zavart az üzenetekben, de mivel volt benne igazságtartalom is, ezért nem lehet azt állítani, hogy az üzenet nem igaz.
    Ezért muszáj rajtuk gondolkodni.
    Igen, kell gondolkodni. Tudom ez is volt egyfajta kitétel a felemelkedésben, hogy az elmét le kell csendesíteni.
    És még ennek is van igazságtartalma, csak egy-két kitétel hiányzik: a világ számára.
    Az elme semennyire sem uralja a testet, a világ az ami uralja azt.
    Azért kaptuk a gondolatokat, hogy használjuk, hogy kérdéseket tegyünk fel. Az elmét a szív, lélek, Isten, a szeretet szolgálatába kell állítani.
    Ha már szeretet…
    Benned van, mégpedig a legértékesebb fajtája. Az Önzetlen Szeretet. Ez az Igaz szeretet, csak err?l lehet beszélni, nincs másfajta Szeretet.
    Azért Önzetlen a Te szereteted, mert te voltál az egyetlen aki a “segítségemre” siettél, bár tudtad, hogy az ilyesfajta eszmecserékben az embert gyakran megbántják, hitében, érzéseiben, de vállaltad ezt is.
    Csak ez az ami megszabadíthat a világtól: az Önzetlen Szeretet.
    Viszont ha ez van, akkor nincs olyan, hogy valakinek ez meg az a sorsa, nincs olyan, hogy valaki még nem érett meg rá…majd talán egyszer, nincs a lelkekr?l lemondás, nincs önszeretet, vagyis van, csak egyszer?en nem érdekel, mert ahogy magadon is látod, a saját lelki-nyugalmadat bátran feláldoztad az én lelkemért, nem csak gondolatban, hanem cselekedettel is.

Ne mondj le a lelkekr?l. Lehet, hogy annyira a világ fogságában élnek, hogy kívülr?l nem látszik változás, de ne becsüld le a Szellem, Isten hatalmát.

gabee
    Adminisztrátor

Horatzio! Össze tudnád foglalni állásfoglalásod pár mondatban? Leginkabb az az állításod érdekelne, miszerint a gondolatnak nincs teremt? ereje és magunk sem vagyunk teremt?k. Ezzel vitatkoznék.Mert:Az ember teremt egy új világot, ahová majd eljutnak azok akik érdemesek rá.Nem logikusabb azt hinni, hogy az Isten a Teremt? és nekünk teperni kell azért, hogy eljussunk Isten Országába? Nem logikusabb azt hinni, hogy az Új mindig is létezett és, hogy Istennek nem kell ?rhajó ahhoz, hogy megmentse azt akit akar?Persze ekkor tudomásul kéne venni, hogy Isten a f?nök. Nincs rajta kívül semmi és a teremtés jogát nem adná át soha senkinek. ? az egyedüli Teremt?. Ezért ha nem tetszik ami van, akkor csak is ? tud rajta változtatni. Ezzel nem értek egyet. A teremt? az Te vagy, senki más.Te magad teremted meg számodra a világot, hogy belakd és változtass rajta – egy teljes tevékenységi szférát, amelyben új fejl?dési szintek és új tudatformák keletkezhetnek. Úgy is lehet fogalmazni, hogy állandóan teremted a lelkedet, és a lelked állandóan teremt téged. Valóságos környezetedet gondolataid és érzéseid alkotják, mert ezekb?l teremted meg nemcsak ezt a valóságot, hanem az összes többit is, amelyben szerepet játszol. Úgy is lehet fogalmazni, hogy állandóan teremted a lelkedet, és a lelked állandóan teremt téged. Minden életben magad választod és magad teremted meg a díszletet, a környezetet; ebben az életben is te választottad ki a szüleidet, az összes gyerekkori élményedet. Te írtad a darabot.A tárgyi valóságban megtanulod, hogy a gondolataid valóságosak, és a valóságot te teremted olyannak, amilyennek ismered.

horatzio
    Felhasználó

Ezzel nem értek egyet. A teremt? az Te vagy, senki más.
    Teremt?vé fogunk egyszer válni, akkor amikor eggyé válunk vele.

Te magad teremted meg számodra a világot, hogy belakd és változtass rajta
    Mik a Teremt? tulajdonságai? Mert ha azok akarunk lenni, akkor azért meg kell figyelnünk ?t magát.
    Jellemzi a felel?ség, a szeretet, a bölcsesség és az, hogy Ismeri minden teremtménye sorsát.
    Próbáljunk meg felel?séggel teremteni:
    – essen az es?, vagy ne essen az es?
    én nagyon szeretném, mert már nagyon ki van száradva a vetemény, de mások meg nagyon nem szeretnék, mert nem tudnak elmenni kirándulni és ezért szomorúek lesznek, csalódottak.
    Te, hogy döntenél?
    Én meghallgattam a földönkivüliek tanát, a felemkedett mesterekét, a jogikat, buddhát elmer?ltem benne, de éreztem, hogy van nálam, náluk Egy Hatalmasabb. Ezért ezt az Egyet választottam.
    – egy teljes tevékenységi szférát, amelyben új fejl?dési szintek és új tudatformák keletkezhetnek.
    Ezt nagyon jól érzed. Erre azért van szükség mert az emberek már olyan Szellemi mélyponton vannak, ahonnan már szinte lehetetlen kitörtni. Ezért is fontos, hogy az emberek elkezdjenek küzdeni a saját lelkükért, mert ha ez nem történik meg, akkor egy hasonlóan sötét, vagy még ennél is sötétebb helyre kerülne egy újabb örökkévalóságig.
    Úgy is lehet fogalmazni, hogy állandóan teremted a lelkedet, és a lelked állandóan teremt téged.
    Ezt is nagyon jól érzed. A lelken folyamatosan dolgozunk, neveljük, változtatunk látásmódján, kihozzuk bel?le a jót, a szeretetet és ezért már mi sem vagyunk ugyan azok.
    Valóságos környezetedet gondolataid és érzéseid alkotják, mert ezekb?l teremted meg nemcsak ezt a valóságot, hanem az összes többit is, amelyben szerepet játszol.
    És honnan jönnek a gondolatok? Csak azt tudhatjuk, hogy gondolkodással nagyon sokat haladtunk, fejl?dtünk, ismeretlen tudáshoz jutottunk, pedig ami nem ismert az hogyan lett mégis ismert? Képzeld el, hogy a teremtés már rég megtörtént, meg van a sors, és most lassan ráeszméltettnek Valóságodra, gondolatok formájában terelnek hol a tükör felé, hol a sötétbe, attól függ?en, hogy kinek mi a szándéka a lekeddel.

Úgy is lehet fogalmazni, hogy állandóan teremted a lelkedet, és a lelked állandóan teremt téged.
    És teremtésedet, folyamatosan a gondolatok és érzések határozzák meg.

Minden életben magad választod és magad teremted meg a díszletet, a környezetet; ebben az életben is te választottad ki a szüleidet, az összes gyerekkori élményedet. Te írtad a darabot.
    Ez azt feltételzné, hogy Szellemi állapotunkban tökéletesek vagyunk. Viszont, ha tökéletesek lennénk, nem lenne értelme, hogy mint hatalmas fényes Szellem belepréselje magát egy kis anyagba és ledobja azt a legsötétebb világok egyikébe, hogy ott szenvedjen. Mi érteme lenne ekkor a szenvedésnek? Mi értelme a gyötrelmes halálnak? Mi értelme egyáltalán az életnek?

A tárgyi valóságban megtanulod, hogy a gondolataid valóságosak, és a valóságot te teremted olyannak, amilyennek ismered
    Figyeld meg a mondatod végét: olyannak, amilyennek ismered.
    Gondolatok útján ismereteket kapunk és rajtunk áll, hogy elfogadjuk azt valóságnak, vagy sem.

Merkurius
    Felhasználó

“”

“”Ha te egy borsószem vagy egy zöldséglevesbe, nem sózhatod meg csak önmagad. Vagyis az ember megteheti, mert ? egyben leves is, de mivel minden borsószem úgy véli, hogy neki joga van izésíteni, ezért a leves hol sós, hol édes. Ha a borsószemek többé nem akarnának szakácsok lenni, akkor láthatóvá válna az Igazi F?szakács, aki a háttérben mindig igyekszik, hogy a levest ehet?vé változtassa a körülményekhez képest.
    Minden ember alapjában véve jót akar a világnak, de fogalma sem lehet róla, hogy mi a jó. “”

Egy borsó szemnek mi dolga van a levesben?
    Szerintem csak az,hogy minél jobban meg f?jjön ,nem értem minek neki ennyit “kavarni”,ennyi hülyeséget összezagyválni.
    F?leg ha még fogalma sincs ,sem lehet róla,hogy az embernek mi is lehet a jó .

horatzio
    Felhasználó

Teljesen igazad van Merkurius! Valóban nagy zagyvaság, mert engedtem a gondolataimat összezagyválni.
    Minden lélek onnan indul, hogy van nála valami hatalmasabb, és elkezdi keresni, hogy mi is lehet az. Ekkor számtalana “jóakaró” jelenik meg aki Tudja a választ és ha ezzel megelékszünk akkor sajnos elbuktunk.
    Nem emlékszem pontosan, hogy milyen nézeteket vallasz pontosan (újra fogom olvasni az irásaidat, mert érdekel), de arra pontosan emlékszem, hogy egy óriási hazugságot mondattál ki velem, ami nem hagyott nyugodni sokáig: “nekem szükszégem van rá, hogy megmentsenek.” – mármint a földönkivüliek, merthogy ez volt a téma. Tudtam, hogy hazudok amikor ezt irtam és úgy éreztem, hogy elárultam valakit. Persze ekkor még nem tudtam, hogy Istent tagadtam meg, a legf?bb hatalmat.

Tehát nálam ez egy folyamat, amig mellékvágányokról eljtottam a helyes útra. A többi bejárathoz képest mindenképpen világosabbnak és egyszer?bbnek t?nik ez az út, ezért vélem Helyes útnak.
    Próbálom a legtisztább Szellemet követni, a legtisztább gondolatokat felfogni, hogy irásaim is egyszer?ek és érthet?ek legyenek.
    Szeretném, ha az aktuális irásaimat is véleményeznéd, sokat jelentene nekem.

gabee
    Adminisztrátor

Mik a Teremt? tulajdonságai? Mert ha azok akarunk lenni, akkor azért meg kell figyelnünk ?t magát. Saját maunkat kell megfigyelni mert Te vagy a Teremt?. Nézz körbe. Minden ami körülvesz, csak magadnak köszönhetsz.És honnan jönnek a gondolatok? Csak azt tudhatjuk, hogy gondolkodással nagyon sokat haladtunk, fejl?dtünk, ismeretlen tudáshoz jutottunk, pedig ami nem ismert az hogyan lett mégis ismert? Képzeld el, hogy a teremtés már rég megtörtént, meg van a sors, és most lassan ráeszméltettnek Valóságodra, gondolatok formájában terelnek hol a tükör felé, hol a sötétbe, attól függ?en, hogy kinek mi a szándéka a lekeddel. A gondolatok az érzelem intenzitásától függ? manifesztálódott emanációk. A gondolat az érzelem energiájából ered. Ha elér egy kell? szintet, áttör a fizikai anyagba. A sorsot te magad írod még miel?tt leszületsz. Ez azonban nem feltétlenül jelenti azt, hogy rajta kell haladnod. Letérhetsz róla, a szabad akarat dinamikája érvényes marad.Ez azt feltételzné, hogy Szellemi állapotunkban tökéletesek vagyunk. Viszont, ha tökéletesek lennénk, nem lenne értelme, hogy mint hatalmas fényes Szellem belepréselje magát egy kis anyagba és ledobja azt a legsötétebb világok egyikébe, hogy ott szenvedjen. Mi érteme lenne ekkor a szenvedésnek? Mi értelme a gyötrelmes halálnak? Mi értelme egyáltalán az életnek? Nem, szellemi állapotunkban sem vagyunk tökéletesek! A tudat állandóan keres, kutat! Folyton keresi önmagát! Folyamatosan a teremtés állapotában van még odaát is! Ha azt hiszed, odaát egy mennyország van, ahol egész nap csak üldögélni kell, nagyon tévedsz! Odaát már gondolatokkal teremtesz, bármi amire gondolsz, megjelenik. Élesben mennek a dolgok, hogy ugy mondjam. A késleltetés csak ebben a fizikai világban m?ködik. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lennének odaát se mentális struktúrák, szociális hálók, de mindenképp változatosabb a fejl?dési lehet?ségek kínálata mint itt!Ez a valóság is egy a sok között, ahol LEHET fejl?dni! Aztán halálod után szépen összegzed majd a tapasztalataidat, összegy?jtöd az információkat ittléted során, melyet kreatívan hasznosíthatsz majd ahogy akarsz!A szenvedéssel meg tanulni lehet. Ez egy szükséges rossz. Sokséleképpen lehet fejl?dni, de a szenvedés az egyik leghatékonyabb módja annak, hogy a tudat tapasztalatot szerezzen.Aki nyomorék vagy béna, azért az, mert ezt választotta. ? ilyen módon akarja megtapasztalni ezt a valóságot. Ilyen módon tud a legjobban fejl?dni. Szomorú hogy vannak ilyen dolgok, de ezt igazabol saját maga választotta. Nincs értelme okolni se Istent, se embert.Az élet értelme pedig, hogy a tudat minél több tapasztalatot, tudást és információt gy?jtsön. Tágítja valóságát. Megismeri a valóságot azáltal, ahogy megismered a körülötted lév? világot.

horatzio
    Felhasználó

A legtöbb dologban továbbra is egyet értek veled:
    – ez a valóság sok az egy között, ahol fejl?dni lehet.
    De mivel mi ide rendeltettünk ezért nekünk csak ez a valóság létezik. Szerintem itt mindennek meg kell lennie ahhoz, hogy sikerüljön a terv, mert amit itt nem tudunk megvalósítani azt máshol sem fogjuk.

-a szenvedés szükséges, mert általa az ember mintegy rákényszerül, hogy az anyagi világon túlra is figyeljen.

számtalan világ létezik, és számos lény aki tud teremteni az akaratával, hitével, mint ahogy Ádám is ilyen lény volt, és persze Jézus a legf?bb példa erre.
    De mint a Teremt? Társteremt?je, azaz a Teremt? jóváhagyásával, bizalmával, szeretetével, hogy Társa, gyermeke jót teremt.
    Szerintem ezt a bizalmat vissza kell szerezni úgy, hogy bebizonyítjuk szeretetünket, hogy küzdünk az eltérítés ellen. Ami Ádámnak nem sikerült.

az élet értelmében is egyetértek, ha a tudat szót kicseréljük a Lélek szóval.

Merkurius
    Felhasználó

Szia Horatzio .

Igen ,ennek a nagy “beharangozott”felemelkedésnek valóban elég sok hazugsága van .
    Amit valaki mástól vár,másban bizik,hogy majd ? megoldja ,megteszi helyette ,érte azt amit vár .Az már alapból nem felemelkedés,esetleg felemelés lehetne .
    De még azt sem tartom valószínünek,hogy valóban az lenne.Erre a sok szépet mondó,igérget?s üzenetekre csak addig van szükség amig az emberek el nem fogadták a “segítséget”,érthet?bben fogalmazva a más általi hatalmat maguk fölött.Utána már ,ha az ember egyáltalán nem is azt kapja amit el?tte igérgettek akkor sem tudna mit tenni.

Ehhez viszont minden embert rákellene venniük,hogy alá vesse magát valaki akaratának,irányításának,vagyis elfogadja maga fölött valaki más hatalmát.
    Az embernek nincs szüksége ilyen “segítségekre”a felemelkedés eléréséhez nincs szüksége másra mint az ? akaratára és az Igazság vagyis Isten erejére .Mely er?t ha az ember betartotta az élet ,az Igazság törvényeit a szabad akarat értelmében a jelenlegi tudatával tud irányítani.

Ahhoz,hogy valaki ezt el tudja érni szükséges hogy minden csakránk meg tudjon nyílni ,müködni tudjon,mert csak ezeken keresztül lehet kapcsolatba kerülni a nem fizikai részünkkel ,világgal.

Ahhoz,hogy csakráink megfelel?en müködjenek szükség van hozzá az akaratunkra is,de önmagában ez nem elég.Szükség van hozzá az érzéseinkre is.Hiába akarja valaki,hogy müködjön ha ? benne félelem,gyüllölet,harag,büntudat stb.negativ érzések vannak.Ezek az érzések el tudják zárni a szellemi csakráinkat .A hatalom éppen azért épített fel egy ilyen rendszert,hogy ezeket a negativ érzéseket tudatosan ígyekezzen emiatt minden emberben fenntartani .
    Aki esetleg ezeken az érzéseken tul jut ? általában az átlahnál tudatosabban kezdi keresni az Igazságot Istent,egyáltalán a létezése értelmét.Nagyrészt az ? számukra jók a vallások ,hogy maguk helyett egy valami idegen lényben bizzon .Persze ez valójában mindegy,hogy kit mire tudnak rászedni ,hogy valamit elfogadjon maga fölött,lehet az akár egy “álisten”vagy akár egy ?rbogár is ,a lényeg csak ,hogy magában nem merjen bízni.Úgyanis az emberben a saját magában való bizonytalanság,határozatlanság is meg akadályozza egy csakra müködését,amely gátolja a jelenlegi tudata és lelke közötti kapcsolatot..

Ezeket ha az ember így ismeri már nagyon könnyen meg lehet állapítani valakir?l akivel beszélgetsz,hogy ? vajon milyen szintjén is állhat a fejl?désnek ,és így könnyen meg lehet ítélni,hogy érdemes-e neki hinni vagy nem .
    Pl aki arról beszél mennyire gyülöl,utál valakit,esetleg csak szóban is meg akar ölni valakit,vagy más “segítségét”akarja rád eröltetni akkor már mindjárt nyilván való,hogy az ilyen embert?l sok valós segítséget nem fogsz kapni .

Merkurius
    Felhasználó

Két meghallgatásra érdemes el?adás .

Ami a bibliából kimaradt .
    -link-

Yotengrit – ?seink törvénye, régi igaz törvény .
    -link-

Tamas
    Felhasználó

Majd akkor szeretném várni a véleményedet a Felemelkedésr?l, Merkuriusz, ha minden csakrád VALÓBAN megnyílik! – Mert addig csak ez egy énközpontú fecsegés!

horatzio
    Felhasználó

Szerintem a nem fizikai énünk (a bennünk lakozó Szellemi lény), nincs elzárva a Szellem-világtól. Állandó kapcsolatban vagyunk velük, attól függ?en, hogy ki milyen Szellemi érettségi szinten van. Erre az egyik kézelfogható bizonyiték a gondolatok.
    A Világosságbeli lények kialakitanak egy bizonyos helyzetet, ami az ember szemszögéb?l akár rossz is lehet (baleset, valakinek a halála stb..), de mindenképpen valamilyen döntésre kényszeriti a lelket. Az ártani akaró szellemek, akik az emberi lelkek pusztulását akarják, szintén hatást próbálnak gyakorolni a lélekre. A léleknek pedig döntenie kell, mert akkora lesz a nyomás, hogy képtelen azt elviselni (betegség, letargia, szellemi kimerültség?.). Senki nem dönt helyettünk, sem a jó, sem a rossz, mi magunk választunk.

A csakrákkal való tevékenykedés egyik nagy próblémája, hogy egyensúlyra és harmóniára törekszik. Ez nem a mennyország és nekünk nem is kell úgy tennünk, mintha az lenne, mert
    nem a hatalom adja a negatív érzéseket, hanem a lélek sajátossága, a gondolatok következményei. Tehát, ha bármiféle negatívot érzek az azt jelenti, hogy negatív gondolatokra figyelek, negatív szellemek vezetnek.
    Az egynsúly és a harmónia a lelki béke, majd egy következmény lesz, nevezhetjük jutalomnak is, akkor amikor már csak a Világosságbeli Szellemi lények hangjára figyelünk. De addig folyamatosan ki kell lépnünk a komfortzónánkból, folyamtosan szembe kell nézni önmagunkkal, az érzéseinkkel és döntéseinkkel álhatatosan a fény felé kell igyekezni.
    Én erre egyetlen módszert ismerek. Ez a szeretet. Amikor döntés elé kerül az ember, nem szabadna mást figyelembe vennie, mint hogy a szeretet szerint döntsön.
    Csak így lehet túl jutni az érzéseken, csak így enyhül, a nyomás. Mert a világoság lényei nem fogják hagyni, hogy a lélek sötétben maradjon, akár hányszor is elküldi ?ket az ember, ?k nem tehetnek mást, minthogy tovább küzdenek értünk, mert Szeretetb?l vannak.

Merkurius
    Felhasználó

Szia Tamás .

Igen azt én is várom :))
    De azért néhány tapasztalatom már volt vele kapcsolatban,hogy vajon milyen is lesz.
    Én a mostani,eddigi tapasztalataimmal,tudásommal így látom a dolgokat .
    Gondoltam,hogy lesz bent amivel Te nem fogsz egyet érteni,dehát ez már máskor is el?fordult .

Merkurius
    Felhasználó

Horatzio .

Én csak leírtam ahogy én látom,részben azért mert a sok valóltlanságból amiket írtáll az tünik ki,hogy hatalmas káosz,zavarodottság lehet benned,gondoltam megpróbálok segíteni .
    De a végén meg mégis úgy adod el?,hogy Te jobban ismered a lényeget ,hát akkor élj aszerint.
    Nem akarok senkit tériteni,úgyanis az embernek ahhoz,hogy megvalósíthassa önmagát nincs szüksége mások meggy?zésére.A téritésre ,arra,hogy minden embernek valami álhitet,függ?séget adjon a sátánnak van szüksége ,de annak nagyon .

horatzio
    Felhasználó

arra,hogy minden embernek valami álhitet,függ?séget adjon a sátánnak van szüksége ,de annak nagyon .

miért az, hogy minden nap rituálé szer?en próbálod a testeden elképzelt pontokat forgatni, azokon keresztül energiát felvenni és leadni az nem valamiféle függ?séget, álhitet feltételez?

Tamással én is egyetértek, de akkor is énközpontú fecsegés lesz, ha minden csakra m?ködik, mert semmi hasznát nem veszi a lélek.
    Köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni nekem és sajnálom, hogy személyes támadásnak veszed, ha valaki ellened beszél, már ennek okán is meg kéne vizsgálnod, hogy milyen hatással van rád a módszered, mert egyszer?en lemondtál rólam és támadó lettél, mihelyt kényelmetlen lett számodra a helyzet.

Kizökkentél a biztonságot nyújtó helyzetedb?l, és ezért engem hibáztatsz, meg a hitemet. A hitedre neked sem kéne vigyáznod, ha valóban létezne, mert azt nem veheti el t?led senki.

Merkurius
    Felhasználó

Rólad nem én mondtam le ,hanem te saját magad .
    Ha valaki ennyire “sportot ?z”abból,hogy mennyi féleképpen akarja meg tagadnai a saját magában,lelkében és az Igazságban (istenben)való hitet mint te azon szerintem más sem tud segíteni .

Azért ajánkom,hogy tanulmányozd egy kicsit az emberi csakra rendszert ha tudod ,mert ez amit leírtál róla sajnos nem azt mutatja ,hogy igazán ismernéd .

Tamas
    Felhasználó
    Merkurius wrote

Szia Tamás .

Igen azt én is várom :))
    De azért néhány tapasztalatom már volt vele kapcsolatban,hogy vajon milyen is lesz.
    Én a mostani,eddigi tapasztalataimmal,tudásommal így látom a dolgokat .
    Gondoltam,hogy lesz bent amivel Te nem fogsz egyet érteni,dehát ez már máskor is el?fordult .

Örülök az intelligens válaszodnak!

horatzio
    Felhasználó

Úgy gondolom, hogy a spiritualizmusban használt, említett gyakorlatok, mind
    egy célt hivatottak szolgálni: segítsék az ember útját, megtanítsanak segíteni, világosságot gyújtsanak.

Az ?si guruk, papok, szerzetesek akik kifejlesztették ezeket a módszereket, olyan emberek voltak, akik értékrendje eltér a mai (f?leg) nyugati embert?l. Alázatosan helyezkedtek bele ebbe a világba, és egész életük a módszert hirdette. A módszerhez mindig tartozik egy filozófia, vallás is, így lesz teljes Egész.

A legfontosabb ami miatt jó, ha az ember folytat ilyen gyakorlatokat, hogy meg tudja különböztetni a test-gondolatai, a lélek-gondolataitól, és ezeken túl felfedezheti saját Szellemi lényét.
    Látja, hogy ? nem azonos a világgal.
    Van számos testi és lelki gyakorlat minden vallásban, minden hitben.
    Egy bizonyos pont után, azonban a gyakorlat ismét része lesz a világnak-világomnak.
    A test újra átveszi a hatalmat a lélek felett, csak most még nehezebben vesszük észre.
    A módszer nem Én vagyok. A megváltás eszköze lehet, de nem maga a megváltás.

A másik fontos dolog, hogy helyesen határozzuk meg a célt, hogy miért végzünk gyakorlatokat.
    Gondolkozzunk el ezen a test-lélek-szellem egyensúlyán, a harmónián is, mert a Szeretet fájdalmas.
    Ezzel mindenki tisztában van. Ha szeretetet adunk a legritkább esetben kapunk csak viszonzást. Ezért az emberek falakat húznak a
    szívük köré, mert a lelki fájdalom er?sebb, bármely testi fájdalomnál.
    Tehát ezek szerint csak úgy lehetünk egyensúlyban, örömben ha nem szeretünk. Vagyis helyesbítenem kell: ha elhisszük, hogy gondolatban küldött szeretet felér egy önzetlen cselekedettel.

Íme egy példa az “egyensúly” gyakorlására, amit biztosan nem mihály arkangyal küldött:
    Megnyílhatnak az új utak az önállóság felé minden szinten a bátor harcosok el?tt: mind a hivatás terén, mind párkapcsolati téren, mind pedig a felemelkedés terén. Hiszen nincs már értelme számotokra másoktól függni, akaratotok ellenére másokat táplálni energiátokkal, amikor a szabadság sokkal nagyobb örömet okoz. Konkrétabban: nincs türelmetek már másokat helyezni magatok elé a saját károtokon, nincs értelme számotokra az
    üres elvárásoknak megfelelni csak azért, mert valakik így kívánják, ezt várják el t?letek. A szabadság attól szabadság, hogy minden irányban szabad az út, nincsenek kényszerít? utak vagy sz?k rések, ahová be kell tuszakolnotok magatokat akaratotok és szándékotok ellenére. Mondok egy példát. A családi megfelelések a legáltalánosabbak, hiszen a legtöbb
    elnyomás családi mintából ered. Nagyon sokan feszengtek a családi megfelelések kötelékében, én azt mondom nektek, hogy ugyan apró léptekben, de rázzátok le magatokról azokat a béklyókat, melyek már t?rhetetlenek számotokra. Senki, még egyszer mondom, senki nem olyan fontos, hogy önmagatokat sárba tiporjátok ?érte. Ha nem foglalkoztok a sajt bels? hangotokkal, hanem elnyomva e hangot megfeleltek másoknak, akár sz?k családból valónak, akár távolabbi , tudnotok kell, hogy csak
    húzzátok a dolgokat, de el?bbre nem jutottak. Ha nem szívb?l jöv? egy cselekedet, ha másvalamire vágytok, vagy éppen túl fáradtak vagytok ahhoz, hogy megtegyétek, amit elvárnak t?letek, és nem életbevágóan sürg?s dologról van szó, akkor válasszátok szabad akaratotok szerint önmagatokat, ha el?re kívántok egyet lépni. Ne arról van szó, hogy ne lássátok el a gyermekeiteket vagy a társatokat, amikor szüksége van rátok. Ugye értjük, hogy mir?l beszélek?

Igen értjük:
    Az ilyen dolgokon való meditálás, filozofálás az önszeretetet hivatott er?síteni.

horatzio
    Felhasználó

Szia Merkurius!

az általad linkelt hanganyagra szeretnék reagálni. Ne vedd kérlek személyes támadásnak amit írtam, sok mindenkinek szól, de mégis legf?képpen neked.
    Megfogalmazódott bennem egy-két kérdés (az üzenet végére tettem), veled kapcsolatban és erre keresem a válaszokat.

Ami a bibliából kimaradt .
    -link-

cirka fél évvel ezel?tt még boldogan üdvözöltem volna ezeket a gondolatokat.

most már azonban kevés igazságot vélek felfedezni a gnosztikusok tanaiban.
    Csak azt tudom mondani, hogy az utam akkor vált egyenessé amikor megszabadultam az ezotéria béklyóitól.
    Jézus Krisztus titkos, megsemmisített tanításai?
    Miért kellett volna azokat elégetni, hiszen a bibliát így is mindenki a saját
    Szellemiségének érettségi fokának megfelel?en értelmezi?
    Miért kellett volna bel?le kivenni a meditálás, kártyavetés, csillagjóslás tanát, hiszen ezeket is ugyan úgy a saját hasznára tudta volna forditani az egyház akár csak a többi tanítást?

A gnosztikus és sok más új vallás szerint, ez mind azért fontos, hogy az ember felismerje valódi természetét.
    De Jézus elmondja, hogy az ember valódi természete, az hogy azonos Atyjával Isten és ? Egyek, akkor mi az amit
    még ezen túl fel lehetne ismerni?
    Az ember és Isten Egyek.
    Az emberek Isten gyermekei.

A gnosztikusok vallják, hogy ezekkel a módszerekkel az Egyesülés megtörténik. Az én hitem és tapasztalatom szerint,a módszer
    arra elegend?, hogy megtapasztaljuk Isten és én Egyek vagyunk (Tehát ha nem hiszünk Jézus szavainak, akkor is erre az eredményre
    jutunk)
    Érezni a hatalmat, a szeretetet, a biztonságot, érezni Istent, de az egyesülés nem fog megtörténni. Amit érzünk az a szeretet
    szikrája, lángja amit sikerült fellobbantanunk, ez a közös részünk Istennel. Ez a részünk nagyon akar szeretni, gyógyítani, megnyugvást
    nyújtani a rászorulóknak, ez a részünk békés, csendes, nyugodt, boldog.
    De ett?l még nem járja át teljes lényünket a Szent Szellem.

Isten már létezik, nekünk nem kell istenné válnunk, “csak” meg kell építenünk a templomot ahová Isten be tud költözni.
    Az építkezés lépéseit Jézus elmondja a tanításaiban. Világos és egyszer? tanítások ezek, követni viszont nagyon nehéz, fárasztó,
    szomorú, kihívásokkal teli.
    Ebb?l is tudom, hogy jó úton járok, mert könny?, gyors boldogság nem létezik.
    Az mindig gyanús, ha az ember boldog, vagy kiegyensúlyozott ezen a világon.
    egyrészt az önzetlen szeretet miatt ez lehetetlen, másrészt meg aki felismeri önmagában a fényt (még ha csak egy szikrácska is)
    az meglátja a sötétséget is, a világban és önmagában is. A fény számára ez szenvedéssel jár. Ezért a tisztulás sem lehet szenvedésekt?l mentes.

Kérdésem hozzád:
    Te nagyon is tisztában vagy lényed valódi természetével. Érzed a Szellem hatalmát is és meg is nyilvánul benned Bölcsesség és Szeretet formájában.

Miért van szükséged mégis közvetít? eszközökre, hogy érezd ezt a fajta hatalmat?
    Mi tart vissza attól, hogy elenged a módszereket, hogy lemondj a csakratisztításról?

Merkurius
    Felhasználó

Szia Horatzio .
    Az írásodat nem akarom elemezni ,a kérdésed viszont elég ellent mondásos .

Az ami jelenleg meg tud nyilvánulni rajtam keresztül ,az még csak egy kis része annak ami még háttérben marad .Volt,hogy éreztem már bel?le “izelít?t”egy kis id?re ,de azt nem értem el csak mástól kaptam meg rá a lehet?séget.Így nagyjából tudom,hogy mi az emit el kell érni .

Az ember csakrái nem közvetít? dolgok az ember számára,hanem saját részük ,az ember “tartozéka”ahogy az ember keze,ujjai is hozzátartoznak és az ember használja ?ket .Ahogy egy kis gyerek megtanul járni úgyanúgy meg lehet tanulni a csakráinkat is használni ,csak ezt sajnos nem tanítják,s?t nem ,hogy nem tanítják inkább teljes er?vel el akarják lehetetleníteni,hogy valaki is elérje a használatukat .

Nem tudom Te milyennek képzeled a csakratísztítást ,és hogy gondolod,hogy le kéne róla mondanom,meg egyáltalán miért .Ez az amiért leszülettünk a földre,hogy teljes Emberré váljunk,ez a fizikai létünk célja .Akkor miért kellene lemondani róla,hogy elérjük,miel?tt megszülettünk a lelkünk nem azt vállalta,hogy le mond err?l hanem azt,hogy megvalósítja ezt,különben nem is lett volna értelme miért megszületnie.

Névtelen
    Vendég

Kedves Horatzio, Merkurius, Tamás, wolf, és a többiek!
    A felemelkedés hazugságai témába csak olyan szinten szeretnék társulni, hogy elmondom rövid következtetésemet.
    Lesz felemelkedés, de csak az erre megfelel? embereknek. Utána elvileg nem világvége jön, hanem 40 káosz, és az eltávozó, de visszatér? felemelkedettek fognak megtisztítani minket. A jelenések könyve is hasonlóan vélekedett. Az nem lényeges, hogy a Biblia, és az évezredes félrevezetés szándékos volt. Részben, hogy uralom alatt lehessen az emberiség. Ám ezzel elfogadhatatlanná tették Jézus, és Pál írásait.
    A jelenések könyve kihangsúlyozza, hogy a végítélet el?tt a fényt szolgáló lelkek több generációja fog a Földre érkezni. Ezek az indigó lelkek, és azok leszármazottjai. (Itt támadt egy olyan sejtésem, hogy az ellen oldal is küld generációkat, akik szintén fénylelkeknek vallják magukat.) Az embert túlzott kényelem, haszon, tudomány, és szerepvállalás fogja lekötni. Annyira belemerül a teremtett paradicsomba, hogy megfeledkezik magáról, és a fényr?l. Lesznek, akik az energiakezelésben találják meg élvezetüket, és olyanok is, akik hamis tanokat követve keresik Teremt?jüket. Lesznek tagadók, és szkeptikusok. Köztük sok igaz lesz, akik az évezredes félrevezetésre hivatkoznak. A hív?k között is lesznek, akik szektákat hoznak létre, és lejáratják az írásokat. Sok háború, és éhség lesz. Az emberb?l kialszik az empátia, mindenek el?tt pedig a lélek. Engedelmes szolga lesz, aki a világ örömeit keresi. Érkeznek Anti Krisztusok, akik a fény követ?inek vallják magukat, és jelekkel, képességekkel fogják megjelölni az ?ket szolgálókat. 2012 után 40 év káosz következik, és az Anti Krisztus lesz az úr. A Földet megszállják. A fénylelkek azonban velünk maradnak. A legfontosabb a tisztaság megtartása. Ezek csak következtetések.
    Amit wolf mondott, hogy a vallásban nem szabad hinnünk, mert évezredeken át tartó félrevezetés volt, igaz, de a Teremt? felé nem vethetünk bizalmatlanságot. Amit Horatzio írt, szintén igaz, a megszállt energiakezelés is épp úgy felel?tlenség. Buddhai bölcsességgel meg kell találnunk a középutat.
    Err?l az oldalról mit gondoltok? Eléggé kihangsúlyozza az egyén szerepét: -link-
    Ki Vagyok Én, és Miért Vagyok Itt? Nem úgy vélekedik, hogy vak h?je legyél a fénynek, mert az egyén létének Mindenben elhelyezked? szerepére világít rá.
    Para

Merkurius
    Felhasználó

Szia Para .

Nem jól látod ezt a felemelkedés dolgot .
    Nem tudom honnan szedted azt a hülyeséget az antlrisztusról,de ennek a történetnek az elkövetkez? évekhez semmi köze .

Az emberiség összességében egy lényként küzd a felemelkedésért ,persze vannak akik ebben el?rébb tartanak,vannak akik tudatosan egyáltalán nem foglalkoznak vele,de ett?l függetlenül mégis lehet bent nagy szerepük.
    A felemelkedés akkor fog bekövetkezni ha megszünik annak a lénynek a hatalma az emberek fölött aki jelenleg tudatlanságban és az irányítása alatt tartja az embereket.
    Ez akkor szinte egy pillanat müve lehet az emberiség számára.Valahogy úgy mint ahogy valaki sok embert bezárva,börtönben tud tartani,de ha az ? hatalma megszünik akkor kinyílnak ezek a börtönkapuk és mindenki ki özönlik abból a börtönb?l ,mindenki szabaddá válik.Mindegy ,hogy valaki addig látta-e ,hogy börtönben élt és harcolt a szabadságáért ,vagy esetleg azt hitte,hogy azon túl nincs is élet,esetleg a börtönben szemét volt a társaival szemben.A kapuk mindenki számára egyformán ki fognak myílni .

Névtelen
    Inaktív

. Sokan abban a hitben vannak hogy TUDATOSAN kerüljenek fels?bb lélek szintre.Úgy érzik, ha nem éreznek semmit egy id? után a lélek agyusztálásával, akkor mindennek vége.Akkor hibáztatják a “mestereket” önnön magukat és ez egy ördögi kör. Vannak természetesen akik a “lélek tanácsokat” elfogadják, magukévá próbálják tenni de ezek az emberek már amúgy is eredend?en rendben vannak úgy ahogy saját magukkal.Viszont akiknek egyéb lelki problámáik vannak és ebben a meggy?z?désben akarják az okát-még ha tudat alatt is-megszüntetni akkor ez egy nagy mókus kerék lesz a számukra amiben úgy érzik hogy nem találják helyüket és ez beláthatatlan következményekhez vezethet pszchiés szempontból. Ezért tanácsokkal ellátni az ilyen “keres?” embert nem lehet. Mindenki saját maga dönti el hogy hogyan képzeli el ezt a “felemelkedési” folyamatot.Vannak olyan emberek szép számmal akiknek nincs szüksége tanítókra mert saját maga érzi hogy mi a jó neki. Van aki verg?dik saját kudarcában mert nem érzi jól magát a lelki szintjén. Viszont nem sokan veszik tudomásul azt hogy van aki nem tud fejl?dni bármilyen “mester” keze alatt sem.Legyen az a többi emelkedni vágyó ember számára a legjobb.

Névtelen
    Inaktív

“akik tudatosan egyáltalán nem foglalkoznak vele,de ett?l függetlenül mégis lehet bent nagy szerepük.”

Talán ez a kulcs szó? Mert szerintem igen.

horatzio
    Felhasználó
    Merkurius wrote

Szia Horatzio .
    Az írásodat nem akarom elemezni ,a kérdésed viszont elég ellent mondásos .

Az ami jelenleg meg tud nyilvánulni rajtam keresztül ,az még csak egy kis része annak ami még háttérben marad .Volt,hogy éreztem már bel?le “izelít?t”egy kis id?re ,de azt nem értem el csak mástól kaptam meg rá a lehet?séget.Így nagyjából tudom,hogy mi az emit el kell érni .

Az ember csakrái nem közvetít? dolgok az ember számára,hanem saját részük ,az ember “tartozéka”ahogy az ember keze,ujjai is hozzátartoznak és az ember használja ?ket .Ahogy egy kis gyerek megtanul járni úgyanúgy meg lehet tanulni a csakráinkat is használni ,csak ezt sajnos nem tanítják,s?t nem ,hogy nem tanítják inkább teljes er?vel el akarják lehetetleníteni,hogy valaki is elérje a használatukat .

Nem tudom Te milyennek képzeled a csakratísztítást ,és hogy gondolod,hogy le kéne róla mondanom,meg egyáltalán miért .Ez az amiért leszülettünk a földre,hogy teljes Emberré váljunk,ez a fizikai létünk célja .Akkor miért kellene lemondani róla,hogy elérjük,miel?tt megszülettünk a lelkünk nem azt vállalta,hogy le mond err?l hanem azt,hogy megvalósítja ezt,különben nem is lett volna értelme miért megszületnie.

azt hiszem a félreértés abban lehet, hogy számomra a világ nem csak az anyagi dolgokat jelenti. A világba bele tartoznak a csillagok, más lények, a szellem-világ, a spirituális világ is.
    Semmi nem változott, csak a tudatom többet érzékel “lát”. Volt a nem meditáló ember világa és van a meditáló ember világa. Ezek nem különbségek, csak olyan mintha elköltöztem volna egy másik országba.
    Most is élem a világom, csak máshogy, mások lettek a szokásaim, mások a gondolataim…., de mi van a világon túl? Ha már voltunk mindenhol és már nincs hová menni, ha elfogynak a világok, akkor hová megyünk?
    én ezt kutatom.

horatzio
    Felhasználó
    Merkurius wrote

Szia Para .

Nem jól látod ezt a felemelkedés dolgot .
    Nem tudom honnan szedted azt a hülyeséget az antlrisztusról,de ennek a történetnek az elkövetkez? évekhez semmi köze .

Az emberiség összességében egy lényként küzd a felemelkedésért ,persze vannak akik ebben el?rébb tartanak,vannak akik tudatosan egyáltalán nem foglalkoznak vele,de ett?l függetlenül mégis lehet bent nagy szerepük.
    A felemelkedés akkor fog bekövetkezni ha megszünik annak a lénynek a hatalma az emberek fölött aki jelenleg tudatlanságban és az irányítása alatt tartja az embereket.
    Ez akkor szinte egy pillanat müve lehet az emberiség számára.Valahogy úgy mint ahogy valaki sok embert bezárva,börtönben tud tartani,de ha az ? hatalma megszünik akkor kinyílnak ezek a börtönkapuk és mindenki ki özönlik abból a börtönb?l ,mindenki szabaddá válik.Mindegy ,hogy valaki addig látta-e ,hogy börtönben élt és harcolt a szabadságáért ,vagy esetleg azt hitte,hogy azon túl nincs is élet,esetleg a börtönben szemét volt a társaival szemben.A kapuk mindenki számára egyformán ki fognak myílni .

ez soha nem fog megtörténni. A szemét nem azért szemét, mert be van zárva. Azért szemét, mert nem tudja, hogy hogyan legyen jó, vagy nem is érdekli. Ha kikerül ugyan úgy szemét marad, akkor meg mi értelme lenne a tömeges amnesztiának?
    Azért van bezárva, hogy rájöjjön, hogy ? egy nagy szemét és akarjon ezen változtatni.

A felemelkedés akkor fog bekövetkezni ha megszünik annak a lénynek a hatalma az emberek fölött aki jelenleg tudatlanságban és az irányítása alatt tartja az embereket
    ez viszont igaz, de egyben tartalmazza azt is, hogy akarjuk, hogy vége legyen felettünk a hatalmának, másrészt meg hajlandók is legyünk ezért küzdeni.
    ez nem egy pillanat m?ve, hacsak nem az örökkévalóságból nézed.

Névtelen
    Inaktív

Nagyon sok embernek a világ nem csak anyagi dolgokat jelent a szó materiális értelmében gondolom ezt.
    Természetesen a legtöbb ember észreveszi a csillagokat, tavasszal azt hogy csodálatosan fütyülnek a rigók és az egészséges embert ezek a dolgok örömmel és euforikus érzéssel töltenek el. Akik spirituálisan fejlettek azok felfedezik a szellemvilág létezését uram bocsá” idegen lények esetenkénti jelenlétét stb.?k vannak mentálisan abban a helyzetben hogy ott már a lelkiekben nem lehet gond mert valamilyen szinten már lelki felemelkedettség állapotában élnek.
    Viszont vannak emberek akik nem képesek észrevenni ezeket a dolgokat s?t még a természetnek sem tudnak örülni. ezek az emberek az úgynevezett lelki szegények akik vágynak valamire de nem tudják azt megfogalmazni csak azt érzik hogy valami nincs rendben velük, nincsenek megelégedve az életükkel mert nem tudnak semminek örülni, sívár az életük.
    De ha valaki nyitott lélekkel él ahogy írod tudod hogy a világba beletartozik több dolog is amit észreveszel akkor nem lehet nagy gond. Számomra ez bizonyos lelki emelkedettséget jelent én eleve így, ebben érzem jól magam. Lehet, s?t biztos hogy van teljesebb lelki emelkedettség is de egyenl?re nem törekszem arra hogy ezt még nagyon forszírozzam Így vagyok magamnak teljes egész..
    Nincs világon túl. A VILÁG VAN. Azon kívül az élet körforgása…de ez egy külön tanulmányt érdemel..

horatzio
    Felhasználó
    lutyo wrote

. Sokan abban a hitben vannak hogy TUDATOSAN kerüljenek fels?bb lélek szintre.Úgy érzik, ha nem éreznek semmit egy id? után a lélek agyusztálásával, akkor mindennek vége.Akkor hibáztatják a “mestereket” önnön magukat és ez egy ördögi kör. Vannak természetesen akik a “lélek tanácsokat” elfogadják, magukévá próbálják tenni de ezek az emberek már amúgy is eredend?en rendben vannak úgy ahogy saját magukkal.Viszont akiknek egyéb lelki problámáik vannak és ebben a meggy?z?désben akarják az okát-még ha tudat alatt is-megszüntetni akkor ez egy nagy mókus kerék lesz a számukra amiben úgy érzik hogy nem találják helyüket és ez beláthatatlan következményekhez vezethet pszchiés szempontból. Ezért tanácsokkal ellátni az ilyen “keres?” embert nem lehet. Mindenki saját maga dönti el hogy hogyan képzeli el ezt a “felemelkedési” folyamatot.Vannak olyan emberek szép számmal akiknek nincs szüksége tanítókra mert saját maga érzi hogy mi a jó neki. Van aki verg?dik saját kudarcában mert nem érzi jól magát a lelki szintjén. Viszont nem sokan veszik tudomásul azt hogy van aki nem tud fejl?dni bármilyen “mester” keze alatt sem.Legyen az a többi emelkedni vágyó ember számára a legjobb.

ebben az életben senki nem érezheti jól magát a lelki szintjén. Nem is érzik magukat jól az emberek és ez így van jól. Máskülönben mi késztetné az embert, hogy mozduljon el valamerre, ha nem a bels? hangja, hogy nem jó ez így?
    Ezért a Buddha féle lelki békének, nyugodtságnak következménynek kéne lennie, nem pedig célnak.
    Buddha sem azért lett békés, mert erre vágyott, hanem ez lett tettei következménye.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 182

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.