A hivatalos tudomány hazudozásai

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek A hivatalos tudomány hazudozásai

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 54
  • Szerző
    Bejegyzés
    Tamas
    Felhasználó

A hivatalos tudomány hazudozásának egy újabb iskolapéldája :

-link-

Érdemes lenne már egyszer kielemezni ezt a hazudozás-technikát, mivel minden olyan jelenség magyarázatára használják már évtizedek óta, melyek BIZONYOSAN nem értelmezhet?k az elitnek tömeg elé dobott kamukéró-tudományával :

1. Az aktuális téma feldobása – melynek persze érdekesnek kell lennie, s?t titokzatosnak, hogy a tömeg felfigyeljen rá. ( Az aktuális téma azt is jelenti, hogy az emberek MÁR ISMERIK EZT A JELENSÉGET, ÉS BELÜLR?L ÉRZIK, HOGY HAGYOMÁNYOS MÓDON NEM LEHET MEGMAGYARÁZNI ?KET – ÉS CSAK EKKOR, CSAK EKKOR AVATKOZNAK BE HIVATALOSAN, mivel ideológiailag túlságosan veszélyesnek találják.)

A különböz? médiákban, hírportálokon kiadott hivatalos magyarázat pedig JÓCSKÁN FÁZISKÉSÉSBEN VAN AZ EMBEREK MINDENNAPI TAPASZTALATÁHOZ KÉPEST – ezt lehet ufójelenség, vagy természetes módon nem magyarázható földi vagy csillagászati jelenségek, vagy az emberek EGYRE NÖVEKV? ÖNTUDATA MIATTI FOKOZÓDÓ ÉRZÉKSZERVI BEPILLANTÁS A KULISSZÁK TITKAI MÖGÉ stb.

2. A cím maga már VÁLASZ EGY FEL NEM TETT KÉRDÉSRE : HOGY NEM!!!

Ezt a technikát még a kommunista politikai újságírás kezdte el, amikor is végletekig tökéletesítették a hazudozás m?vészetét. Akkor ugyanis a lakosság teljes tönkretételét és rabszolgasorsban tartását, vagyis a TÉNYEKET, a hivatalos politikai újságírás körmönfont áltudományos magyarázattokkal tudta KIMAGYARÁZNI, MINT SZÜKSÉGSZER? ÉS TUDOMÁNYOSAN BEBIZONYÍTOTT FOLYAMATOKAT!

És ami tudományosan be van bizonyítva, ugye, az ellen egy közönséges állampolgár sem tud mit tenni : t?rnie kell a további kizsákmányolást!

Nos, ezt a módszert látjuk mind a mai napig a hivatalos vagy félhivatalos tudományos közleményeken is, melyek hogy-hogy nem, mindig valami jelenséget TAGADNAK, általában azt, ami már minden normális ember számára nyilvánvaló a 21. század elején.

3. Az alcímben történik utalás a jelenség misztikus vonatkozására, de egy szusszal rögtön le is h?tik a kedélyeket : nem misztikus!

4. Jön rögtön a rövid történeti kitekintés, hogy hajdan is figyeltek meg ezt meg ezt ( ufót, véreses?t, gömbvillámot, kísértetet, csodalényeket stb. ), DE MA MÁR TUDJUK, hogy ez és ez áll mögötte.

5. Aztán jön a legnehezebb szakasz, amikor az áltudományos kimagyarázással mindent ellenkez? el?jel?vé kell változtatni.

6. Ennek els? fázisa valamilyen tudományos tekintély bevetése, hogy állítólag kutatták a jelenséget, és ez és ez a kutatási eredmény született róla.

7. Utána elkezd?dik egy általános vagy középiskolás fizika-kémia-földrajz óra dögunalma, azaz a természeti anomáliákat már korábbi (ál)tudományos magyarázatokhoz rendelik.

8. Ez az ALTATÁS FÁZISA, ezért fontos, hogy viszonylag hosszan tartson, hogy végén a közönséges olvasó is elhiggye, hogy természetesen ? LÁT ROSSZUL.

9. De be kell még vetni egy trükköt, mert a szokásos kamu-magyarázat-halmaz csupán altatásra szolgált, HOGY NE VEGYÉK ÉSZRE AZT, AHOL NYÍLTAN HAZUDNAK VAGY HAMISÍTJÁK A TÉNYEKET. ( Pl. a konkrét cikknél amikor felveti – ez az egy igaz mondat van benne -, hogy a lyuk átmér?je még sem akkora, mint a repül?gép keresztmetszete, erre magyarázat egy értelmi fogyatékos szellemi színvonalán történik. )

10. ÉS EZ A CÉL : beültetni a tudatalattiba egy teljesen idióta magyarázatot, melyet a közönséges ember észre sem vesz kezdetben, mivel még belül vívódik a hivatalos magyarázat és a saját tapasztalata közötti ordító ellentmondás miatt.

11. A befejezés pedig megint vagy az altatást vagy pedig rögtön egy újabb természeti anomália párhuzamba hozását szolgálja az el?bbi magyarázatokkal – hogy rögtön két legyet üssenek egy csapásra.

12. Ugyanis a MELLÉKNAP-jelenség már sokkal kényesebb dolog, amely a hivatalos tudománymagyarázó ügynököknek sokkal több fejtörést okoz, mint a NYILVÁNVALÓAN ANYAGHAJÓK OKOZTA KÖRÖK A FELH?KBEN!

13. Persze nekik nem az okoz fejtörést, ó nem! hogy MI ÁLL e jelenség mögött, mivel az elit-tudomány az ötvenes évek óta tud a Nibiruról, és 1983. dec. 31-t?l az infravörös-tartományban is észlelik azt folyamatosan, hanem hogy hogyan magyarázzák ki az embereknek, amikor már majd’ mindenki tudja vagy ÉRZI, hogy a melléknap-jelenség mögött egy másik bolygó vagy csillag áll!

Névtelen
    Inaktív

Ez rendben is lenne akkor ha nem száz milliókról lenne szó. Gondoljuk el, milyen pánik lenne ha a “kamukéró tudomány” egyszer csak fogná magát és bejelentené hogy az ufók nem tudom én milyen bolygón hadrendbe állnak és várják a jelet a föld megsemmisitésére vagy megsegítésére. Mondjuk itt a megsegítés az örömmel töltené el az embereket de sokan szívrohamot kapnának ijedtükben.A igazság az hogy a tudomány(a kamu:) még ott sem tart hogy napirendre térjen egy videón vagy egy fotón hogy az eredeti e vagy sem. Igen, így van. AZ ÁLTUDOMÁNY ami csak forog a saját tengelye körül mert nem tudja úgy publikálni a történéseket ahogyan azt illene. Miért? Mert van egy FELS?BB TUDOMÁNY ha úgy tetszik “hatalom” ami a hétköznapi emberek érdekét szolgálja úgy hogy csak “csepegteti” az esetleges belátható id?n vagy a jöv?ben történ? eseményeket. Nagy a közvélemény nyomása ezen a téren. Viszont nem nehéz kitalálni a “kamukéró elit” mibenlétét.Mind ezeken túl a média munkatársai nem önállóak ebben a dologban. DE hogy annak a bizonyos elitnek ezek az elhallgatások miért érdekük azt sem kell túlságosan elmagyarázni.
    A média NEM foglalhat állást semmiben. A média csak közzétesz, közöl egy bizonyos tényt vagy cáfolatot amit nem maga talál ki és bizony igaz az hogy itt jön képbe az a bizonyos érdek elit mert a pénz ebben is benne van -sajnos ami mozgató rugója a világnak…

Vannak
    Felhasználó

Teljesen egyet értek!!

Para
    Adminisztrátor

Mindenben igazad van Tamás, de egy valamit nem szabad elfelejteni. Attól, mert valami hamisnak t?nik, még nem biztos, hogy az. A kémia, fizika ugyanúgy fontos, mint az energia, ufók. A lényeg, hogy megtaláljuk az összhangot a kett? között. Ahogy az anyag az energiával, úgy a reál a spiritualizmussal képes kapcsolatban lenni. Ki mondta, hogy nem lehet olyan ember, aki mindent elfogad? Mert akkor nem fogadná el önmagát? Nem is kell, mert állandó változásban van.

Tamas
    Felhasználó
    lutyo wrote

Ez rendben is lenne akkor ha nem száz milliókról lenne szó. Gondoljuk el, milyen pánik lenne ha a “kamukéró tudomány” egyszer csak fogná magát és bejelentené hogy az ufók nem tudom én milyen bolygón hadrendbe állnak és várják a jelet a föld megsemmisitésére vagy megsegítésére. Mondjuk itt a megsegítés az örömmel töltené el az embereket de sokan szívrohamot kapnának ijedtükben.A igazság az hogy a tudomány(a kamu:) még ott sem tart hogy napirendre térjen egy videón vagy egy fotón hogy az eredeti e vagy sem. Igen, így van. AZ ÁLTUDOMÁNY ami csak forog a saját tengelye körül mert nem tudja úgy publikálni a történéseket ahogyan azt illene. Miért? Mert van egy FELS?BB TUDOMÁNY ha úgy tetszik “hatalom” ami a hétköznapi emberek érdekét szolgálja úgy hogy csak “csepegteti” az esetleges belátható id?n vagy a jöv?ben történ? eseményeket. Nagy a közvélemény nyomása ezen a téren. Viszont nem nehéz kitalálni a “kamukéró elit” mibenlétét.Mind ezeken túl a média munkatársai nem önállóak ebben a dologban. DE hogy annak a bizonyos elitnek ezek az elhallgatások miért érdekük azt sem kell túlságosan elmagyarázni.
    A média NEM foglalhat állást semmiben. A média csak közzétesz, közöl egy bizonyos tényt vagy cáfolatot amit nem maga talál ki és bizony igaz az hogy itt jön képbe az a bizonyos érdek elit mert a pénz ebben is benne van -sajnos ami mozgató rugója a világnak…

A pánik mindig a hazugság KÖVETKEZMÉNYE MIATT van, kedves Barátom, nem az Igazság napvilágra hozatala miatt!

Mert ha valakinek még feln?tt korában is hazudoznak, s?t azt is letagadják, hogy feln?tt, mivel az Igazságot ELEVE nem tudhatja meg, akkor mit szóljunk az ilyen hatalomról?

Nem azt, hogy FÉL az Igazságtól, mivel akkor megrendülne… mi is? A SAJÁT hatalma!

Vagy tudsz a világtörténelemb?l akár egyetlen egy példát is hozni, amikor az Igazság napvilágra hozatala ÁRTOTT az embereknek?

Nem éppen az ellenkez?je az igaz szinte folyamatosan?

S?t, a hazugság már olyan fokú, hogy a mai ember szinte teljesen elvesztette az igazság felismerésének a képességét!

Most minden, ami körülvesz, 101%-ban egy hazugságmátrix, ami köszön? viszonyban sincs a valósággal!

A mai ember teljesen a valóságon kívüli él, és ezért humoros valójában, hogy vannak, akik attól félnek, hogy az Igazság pánikot okozhat, melyt?l az oly atyaian gondoskodó hatalom ( az ö hazudozásaival ) megvéd minket!

Látjátok : EZ az ?rület!

Névtelen
    Inaktív

Vagy tudsz a világtörténelemb?l akár egyetlen egy példát is hozni, amikor az Igazság napvilágra hozatala ÁRTOTT az embereknek?

Nem éppen az ellenkez?je az igaz szinte folyamatosan?

S?t, a hazugság már olyan fokú, hogy a mai ember szinte teljesen elvesztette az igazság felismerésének a képességét!

Most minden, ami körülvesz, 101%-ban egy hazugságmátrix, ami köszön? viszonyban sincs a valósággal!

A mai ember teljesen a valóságon kívüli él, és ezért humoros valójában, hogy vannak, akik attól félnek, hogy az Igazság pánikot okozhat, melyt?l az oly atyaian gondoskodó hatalom ( az ö hazudozásaival ) megvéd minket!

Látjátok : EZ az ?rület!

A történelem tele volt-van hazugsággal. Az emberek mindíg utólag tudták meg hogy az a bizonyos igazság sokszor hazugság volt.Hogy most mi az igazság azt kevesen tudják. Megtudni utólag már kés?. Az IGAZSÁG relatív. Ami a jöv?ben következik azt már nem lehet “elhazudni”.Részleteiben még lehet mismásolni de a vége lesz az igazság amt?l már senki nem fog félni hogy pánikot okoz az emberiségnek…

Tamas
    Felhasználó

v

Tamas
    Felhasználó

Most már érthet?, hogy az FBI miért ÍGY hozta nyilvánosságra az UFO-aktákat ( hogy a heti szenzáció-témát folytassuk ) :

-link-

A FOIA egyre intenzív nyomását akarták ugyanis leszerelni egy 1950-es ügynök-jelentéssel – aki egyébként igazat írt ( de a sok hasonló százezerr?l még kussolnak ) – , mivel ilyen 60 éves sztoriból már senkit sem él, így a hivatalos szkeptikusok bármit állíthatnak, azt is, hogy az ügynök kitalálta az egészet!

– Vagy nem t?nt fel még senkinek, hogy SOHASEM KERÜLTEK MÉG NAPVILÁGRA OLYAN TITKOSNAK MONDOTT DOKUMENTUMOK, MELYEN A RAJTA SZEREPL?K MÉG ÉLNEK?!!

Névtelen
    Inaktív
    Névtelen
    Inaktív

“A hir forrása az általunk nagyrabecsült 168 Óra. -link- Viszont sokatmondó, hogy az ? forrásuk a paranormal.hu oldal. Köszönjük jelzését, cikkünkben kifejezésre juttattuk kétségeinket.”
    😀 Ez valahogy félre sikerült nem??

Névtelen
    Inaktív

Vagy mégsem?

Névtelen
    Inaktív

Igaza lehet Tamásnak a fizetett ügynökökkel kapcs ..
    Kétség kív?l már befigyel az FBI is vigyázni kell.. !! 🙂

Névtelen
    Inaktív
    Névtelen
    Vendég

Sajnos az a legnagyobb baj az ilyen nyilvánosságra hozásokkal, hogy mikor az ember már kezd megsejteni valamit, TUDAT ALATT KEZD KITÖRNI A SÖTÉTSÉGB?L, és elkezdi kutatni az igazságot,
    ezek a kormányhatalmak bevallják, h hazudtak, de igazságként csak egy újabb hazugságot adnak el?, amit kés?bb megcáfolnak, ezzel összezavarva a tudatlan köznépet.
    az emberek fele akiket ez komolyan mégcsak nem is érdekel, meglátják a hírt, elkezdi ?ket érdekelni, de csak amíg olvassák. megmarad a hazugság a fejükben, aztán nem is foglalkoznak vele. de a hazugságot jegyzik meg amit a kormány kiadott, nem pedig az ésszer? cáfolatokat rá. ezzel a fels? szervek csak késleltetni tudják a bukást, de már rohadtul bosszantó, hogy már 60 éve a fele sem igaz annak amit mondanak, de bármivel kapcsolatban … :/
    Nehéz vagy lehetetlen lesz, az emberiségnek a saját útját járni, ha hagyják magukat ebben a kizsákmányoló, bürokrata manipuláló világban kihasználni, és sötétségben tartani.

Névtelen
    Inaktív

Hegyi Bea tolmácsolja 😀
    Tehát nem létezik semmi csak az érzékeink játszadoznak… -link-

Névtelen
    Inaktív

Utálom a @ar száraz áltudományos magyarázkodást. Egyenl?re olyanról beszél amivel a hivatalos tudomány még nem is foglalkozik de talán nem is fog. Akkor miért emlegeti az ezoteria fogalmát . Itt az iskolapéldája annak, mennyire el akarják lehetítetleni ezt a fogalom kört.

gabee
    Adminisztrátor

Több videó is készült már a kétnapos jelenségr?l, vagyis amikor két Nap van az égen. Én arra lennék kíváncsi, ez melyik bolygó vagy csillag lehet:http://www.youtube.com/watch?v=l7nG7UKHtOc&feature=related

gabee
    Adminisztrátor

Sok oka lehet ennek. Lehet a földrajzi fekvés is.

gabee
    Adminisztrátor

Ekkor hol voltak a csillagászok és a teleszkópok? Ezt miért nem látták hm? Miért kussolnak?És ekkor?

Tamas
    Felhasználó

A csillagászok csak olyan állatfajból kerülhetnek ki, mit azok a bizonyos majmok : nem lát, nem hall, nem beszél!

Névtelen
    Inaktív

Most értettem meg valamit !!!! Kösz Tamás 😀

Névtelen
    Vendég
    M3H4N1C wrote

gabee wrote
    Több videó is készült már a kétnapos jelenségr?l, vagyis amikor két Nap van az égen. Én arra lennék kíváncsi, ez melyik bolygó vagy csillag lehet:<br /><br /><a href=”http://www.youtube.com/watch?v=l7nG7UKHtOc&feature=related&#8221; rel=”external”>http://www.youtube.com/watch?
    v=l7nG7UKHtOc&feature=related</a>

<br /><br />Gabee itt Magyarországon mi miért nem látjuk ezt?<br /><br /><br />

Azért nem, mert a HAARP project gondoskodott róla, hogy Magyarországról semmit se lehessen látni. Véleményem szerint nem csupán a felh?k mesterségesek, de a légkör is. Ezt azért jelentem ki ilyen kritikusan, mert már több hónapja hullámzó égboltot látok, és nem azért, mert felnyitottam a szememet. Már tavasszal is láttam hullámokat az égbolton, és akkor még egyáltalán nem ismertem a harmadik szememet. Ez arra enged következtetni, hogy a légkör is mesterséges, a világító pontok nem csillagok, hanem m?holdak, a Hold pedig gyönyör? hologram. A Napot nem tudom, az valószín?leg átüt a mesterséges légkörön, ezért átlátszó fedél látható a Nap el?tt.
    Para

Névtelen
    Inaktív

Elnézést mindenkit?l hogy ezt a többek által is megélt hektikus, degenerációs napot méltó hozzászólással zárom:
    Igen Para, mesterséges és m? sok minden.Sok minden nem az aminek látszik, de:Én is látom az égboltot,látom hogy máshol, másképp megy le fel a nap és a hold.Látom hogy nagyon nincs valami rendben. Látok, hallok érdekes.szokatlan dolgokat amiket még pár éve nem. Bizony nem a harmadik szememmel látom hanem csupán kett?vel de az is elég ahhoz hogy azt is lássam még hogy bizony a csillagok falun pl , bár nagy városban lakom-ugyanolyan szikrázóan világítanak éjszaka az ég kék bársony mezején mint mondjuk 10 évvel ezel?tt.a holdnak ugyan úgy megvannak a maga kráterei és a farkasok a Havasokban ugyan úgy vonyítanak rá mint itt a kutyák ha telihold van.Ebb?l azt a messzemen? következtetést lehet levonni hogy a fene vigye el, mégis csak valódinak kell lenni annak a holdnak mert az állatok érzékeit nem lehet becsapni egy vacak m?holddal..
    Végül de nem utolsó sorban, a nap az én kivetülésem mikor eszel?sen vigyorgok az ilyen elmélkedéseken, a telihold asszociációjáról pedig ne is beszéljek…..

Névtelen
    Vendég

Mert tíz évvel ezel?tt nem lehetett mesterséges. Mellesleg a Farkasok ösztönb?l is üvölthetnek. A másik pedig, hogy a mágneses hatás attól még átüthet a légkörön, mert a farkasok nem a fényt, hanem a mágneses hatást ugatják. Mellesleg én is azon a véleményen vagyok, mint te, hogy már mindegy, mi igaz, s mi nem, mert ami biztos igaz, az a lelkem. Ha pedig elhiszed, hogy minden rendben, akkor jó éjszakát.
    Para

Névtelen
    Inaktív

de egy valamit nem szabad elfelejteni. Attól, mert valami hamisnak t?nik, még nem biztos, hogy az. “”

Ezt te írtad Para! Akkor miért látod hamisnak a holdat és az egész mindenséget ami körülvesz minket? Nagyon borúlátó vagy. Valóban, ami megtántoríthatatlanul igaz, az az ember lelke.de az is saját magának. Ennek ellenére nem hiszem el hogy minden rendben, vagy csak próbálok kissé gátat szabni a fantáziámnak 🙂

ihajma
    Felhasználó

sziasztok

ihajma
    Felhasználó

engem nagyon érdekel amit para ír az égboltról.Nem vagyok nagy agy,és még ráadásul n? is vagyok,de én pár hete veszem észre hogy az éjszakai égbolt nagyon furcsa.Nagyon világos,alig lehet a csillagokat is megfigyelni,pedig el?tte már éjszakánként én is az eget figyeltem,mert sok érdekes dolgot lehet látni.De mostanában tiszta id?ben is azt veszem észre hogy a repül?k érdekes módon sokszor (nem tudom máshogy írni,bocs)átrepülnek valamin,pedig el?bb írtan felh? sincs…….valahogy úgy fogalmaznám meg hogy olyan mintha felh?be repülne bele,de akkor fel fel t?nik……….itt viszont amikor beleér,csak sötétség van,és arrébb pedig felbukkan..pedig el?tte már nagyon sok fényes dolgot,fura repül?ket láttam éjjel.

Névtelen
    Inaktív

Én sem vagyok “nagy agy” és ráadásul én is n? vagyok viszont nem tudom, hogy jön ez a témához.
    Nem kell mindjárt rosszra gondolni mert világosabb az égbolt. Lehet annak több oka is, legkézenfekv?bb az hogy esetleg fátyolfelh?s az ég.
    Ilyenkor ?sz tályékán ez gyakran el?fordul, azért látjuk éjszaka világosabbnak az eget. Érdekes viszont hogy mi nem mindíg látjuk a felh?rendszert úgy ahogy ebben az esetben ideális lenne (a repül?re gondolok) Lehet hogy éppen egy s?r?bb felh? takarta el amit innen nem látni.Ett?l függetlenül valóban az éjszakai égbolton sok mindent lehet látni.

Névtelen
    Vendég

Lütyö! A fantázia meggátlása egyenl? a lélek teremt? inspektorának leminimalizálásával. Vagy ahogy Albert Einstein fogalmazott, a képzeleter? minden tudásnál fontosabb! Akinek ez hiányzik, az bármilyen bölcsességgel is rendelkezik, egy nagy senki. Fantázia nélkül az ember üres folyam! Mert aki nem tud meglév? tudásával újat teremteni, az kiesik a teremt? folyamból, és teremtetté válik. A mai társadalomban döntötted már el, hogy milyen ruhát veszel, mit étkezel, hova járj, vagy mindent a szádba rágnak? Amíg a lélek megvezekelt, addig nem szabad. Az autizmus ilyen szinten el?ny, mert én magam mondom meg magamnak, mit akarok, és mit nem. Mellesleg tapasztalt m?vészként nagy alkotóer?vel rendelkezem, éppen ezért mindent felvetek, még azt is, hogy az egyetem teljesen mesterséges.
    Ihajma, érdemes mindent tanulmányoznod, ami a környezetedben van. Mert hamar fel fogod ismerni, hogy nagyon sok minden nem úgy van, ahogy addig képzelted. Az égbolt valóban mesterséges, s bizonyára azok, akik már tudják, hogy mi a hologram, és azt is, feltalálója miért halt meg olyan gyorsan, az tudhatja, hogy rendesen készülnek 2012-re, amikor is minden lesz az égbolton, mit az ember szem szája kíván, a hív?knek Jézus, a törekv?knek ?rhajó, a fanatikusoknak ufó, a kataklizmásoknak Nibiru, de a valóságban semmi sem lesz az égbolton, mert minden kivetített lesz, a kép is, a hang is.
    És mivel a hologram manipulálható, ezért a mesterséges Jézus mesterséges légkörön mesterséges dolgokat fog teremteni a hív?knek, akik elhiszik, hogy ? a megváltó!
    Para

ihajma
    Felhasználó

Köszönöm Para!!!!

Névtelen
    Inaktív

Lütyö! A fantázia meggátlása egyenl? a lélek teremt? inspektorának leminimalizálásával. Vagy ahogy Albert Einstein fogalmazott, a képzeleter? minden tudásnál fontosabb! Akinek ez hiányzik, az bármilyen bölcsességgel is rendelkezik, egy nagy senki.”””

Para! Én nem gátlom meg a te fantáziád szárnyalását mivel én is tudom, nagy érték ha az ember rendelkezik vele. De a problémám veled azzal van hogy nem feltételes módban írtad ami a vita tárgya hanem kijelent? módban ami egy kicsit eltér a fantáziától. Azon kívül még egy idézet leple alatt sem kell senkit lehülyézni

Fantázia nélkül az ember üres folyam! Mert aki nem tud meglév? tudásával újat teremteni, az kiesik a teremt? folyamból, és teremtetté válik. A mai társadalomban

Ezt sem értem kell?képpen mert te a fantáziáddak nem tudsz teremteni, f?leg olyat nem hogy az állításod bebizonyosodjon miszerint igenis hologram a légkör a csillagok, a hold, stb, Innen már csak pár lépés az hogy az emberek nem másak csak egy hologram és eljutunk a sehova.

Az égbolt valóban mesterséges, s bizonyára azok, akik már tudják, hogy mi a hologram, és azt is, feltalálója miért halt meg olyan gyorsan, az tudhatja, hogy rendesen készülnek 2012-re, amikor is minden lesz az égbolton, mit az ember szem szája kíván, a hív?knek Jézus, a törekv?knek ?rhajó, a fanatikusoknak ufó, a kataklizmásoknak Nibiru, de a valóságban semmi sem lesz az égbolton, mert minden kivetített lesz, a kép is, a hang is.

Ezzel megteremted a valóságot. Tehát nem fantázia a feltevésed hanem állítás. Agyon csapod egyik szavaddal a másikat Para!

És mivel a hologram manipulálható, ezért a mesterséges Jézus mesterséges légkörön mesterséges dolgokat fog teremteni a hív?knek, akik elhiszik, hogy ? a megváltó!

A mesének vége, aludjatok jól, jó éjszakát gyerekek:) Aztán minden kezd?dik újra holnap reggel lesz Köszi Para 🙂

Névtelen
    Inaktív

Viszont erre még szakítok egy kis id?t , megkérdezni téged, hogyan is gondoltad azt miszerint a hologram hold hátterében a mágneses er? ,amit a galád árulók oda varázsoltak, hogy már szó ne érje a ház elejét, meg ha már lúd akkor legyen kövér, tehát hogyan gondoltad el azt hogy ez az együttállásugyan azt a hatást éri el mint a valódi hold. nevezetesen, utánozza az ár apály periódust, befolyásolja a n?k havi ciklusát, hangulatát, stb.Sok minden van amre hatással van a hold állása.
    Hogy gondoltad el azt hogy a nap hologram változata napkitöréseket okoz a mai napig is .Hogyan gondoltad azt hogy a hologram nap tartalmazza a d vitamint is amire nagy szüksége van az emberi szervezetnek. Hogyan gondoltad el azt hogy a hologram napnak barnító hatása van. Ezekre lennék kíváncsi hogy milyen összetev?ket tudnál mondani még a mágneses hatásokon és egyebeken kív?l amit ezek mögé prezentáltak bónuszként hogy minden életh? legyen. Ha ez így van akkor nem történt semmi különös. Ugyanúgy delel a gulya a hortobágyon, ugyanúgy a nap állásából megmondja a pontos id?t Józzi bácsi a tanyán , én meg ufyanúgy hólyagosra égetném magam a napon ha nem találták volna fel a szoláriumot.
    Viszont mindezekkel együtt a folyamat ami nem hoz sok jót a földnek, az ózonlyuktól kezdve, amir?l már nem is beszélnek mert már benne tartunk a hatása alatt vagyunk. Nem hologram @ kon kellene gondolkodni hanem azon, globálisan hogyan tudnánk minél tovább életben tartani a bolygót. Hacsak nem jön valami küls? segítség…. 🙂

ihajma
    Felhasználó

Sziasztok!!!!Szia para!!!!!ÉN mindent sztem úgy látok ahogy tel…NEM MINDÍG A HARSÁNY AZ IGAZ…..A KEVÉS NÉHA SOKKAL T?BB….EZT NEKED ÜZENEM LÜTYÖ……

ihajma
    Felhasználó

Ja és lütyö.Én is n? vagyok,nem vagyok agy……de ide azért írtam mert itt kapok a leggyorsabban választ a a feltett kérdésemre.Mesterséges égbolt pedig sztem idevág,ebbe a fórumba…….ja és KEDVES LÜTYÖ….?sz tályékán???????TALÁN TÁJÉKÁN NEM?????????SZIA

ihajma
    Felhasználó

A kevés,néha sokkal több……

Névtelen
    Inaktív

Ihalyma a reagálásom rád csupán annyi hogy próbáld meg újra gondolni a megjegyzésedet Azon kív?l mivel úgy látom, nem sok affinitásod van a dolgokhoz, lesd továbbra is a Gripeneket és Para várja a beszámolóidat.
    Magyar Honvédség repül?gépei kiképzési repülést hajtottak végre az észak-magyarországi régió egyik légtérben, annak érdekében, hogy a JAS-39 Gripen típusú vadászrepül?gépek pilótái kiképzettségi szintjüket ? az ország védelme érdekében ? fenntartsák.
    A katonai repül?gép-vezet? állomány gyakorló repülési feladatait minden esetben az érvényben lév? szabályzóknak megfelel?en, személyre szabottan, a jóváhagyott kiképzési terveik alapján az arra kijelölt légterekben hajtja végre, feladataikat a repülési szabályokat betartva gyakorolják. Hangsebesség felett csak 10.000 méter magasan repülhetnek annak érdekében, hogy a polgári lakosságot a lehet? legkisebb mértékben zavarják.
    Továbbra is számítunk a kiképzési légterekben lakók megértésére, amely elengedhetetlenül fontos a Magyar Honvédség feladatvégzése szempontjából.?
    HM Sajtó Osztály

Neked viszont Para, azt üzenem hogy a hold sajtból van és nem hologram 🙂
    Erre varjáá gombot köszi 🙂

ihajma
    Felhasználó

Lütyö.garatulálok,te tényleg azt hiszed hogy okos vagy??,

ihajma
    Felhasználó

Mert ez csak hiú ábránd…..Para ,én nem is akarom megmagyarázni miket látok,aki tudja ,már szó nélkül is megérti…..Én is csal éjjel kémlelek,és ha majd megérdemlem,megértem….Sziasztok

Névtelen
    Vendég
    lutyo wrote

Viszont erre még szakítok egy kis id?t , megkérdezni téged, hogyan is gondoltad azt miszerint a hologram hold hátterében a mágneses er? ,amit a galád árulók oda varázsoltak, hogy már szó ne érje a ház elejét, meg ha már lúd akkor legyen kövér, tehát hogyan gondoltad el azt hogy ez az együttállásugyan azt a hatást éri el mint a valódi hold. nevezetesen, utánozza az ár apály periódust, befolyásolja a n?k havi ciklusát, hangulatát, stb.Sok minden van amre hatással van a hold állása.
    Hogy gondoltad el azt hogy a nap hologram változata napkitöréseket okoz a mai napig is .Hogyan gondoltad azt hogy a hologram nap tartalmazza a d vitamint is amire nagy szüksége van az emberi szervezetnek. Hogyan gondoltad el azt hogy a hologram napnak barnító hatása van. Ezekre lennék kíváncsi hogy milyen összetev?ket tudnál mondani még a mágneses hatásokon és egyebeken kív?l amit ezek mögé prezentáltak bónuszként hogy minden életh? legyen. Ha ez így van akkor nem történt semmi különös. Ugyanúgy delel a gulya a hortobágyon, ugyanúgy a nap állásából megmondja a pontos id?t Józzi bácsi a tanyán , én meg ufyanúgy hólyagosra égetném magam a napon ha nem találták volna fel a szoláriumot.
    Viszont mindezekkel együtt a folyamat ami nem hoz sok jót a földnek, az ózonlyuktól kezdve, amir?l már nem is beszélnek mert már benne tartunk a hatása alatt vagyunk. Nem hologram @ kon kellene gondolkodni hanem azon, globálisan hogyan tudnánk minél tovább életben tartani a bolygót. Hacsak nem jön valami küls? segítség…. 🙂

Szánalmas szellemi szinten toporogsz lütyö, látom, a hólyagos agyadon megtapadt a sok sajtó által szeparált agymosás!
    Tisztán kijelentettem, de úgy látszik – és most szándékosan bonyolult konkrétumú megfogalmazási írásrendszerben válaszolok, hogy felfogjad – a hirtelen érzelmi kitöréseid, és a hónapok óta olvasott tudományos mesék I-gazságának etetése hatott elmédre, s oly mértékben, hogy a gazság hazug tanrendszerének enyhe megbillentése elmédben olyan ellen reakciót vált ki – szerként hasonlót, mint a lovaknál a fehér vérsejtre az antitest – hogy részletes fogalmi elemzés nélkül vakon lerohanod kijelentéseimet. Egy szóval nem mondtam azt, hogy hologram a hold, vagy a nap, hanem, hogy a holografikus falon átüt az égitest fénye is, hatása is, ezáltal vonatkoztatása is, de maga a fal még ott van. A gyémánt gyakorlatilag átlátszó, tehát az ember reális agyának felfogása szerint nem létezik, mégis er?sebb ez az átlátszó anyag minden más anyagnál. Nos, a hologram is hasonló, mint a gyémánt, mert kristályosított állapotában átlátszó, ilyenkor passzív, ezért minden átlátszik rajta, kivéve akkor, mikor aktívvá válik.
    Para

horatzio
    Felhasználó

Szerintem meg teljesen mindegy, hogy a hivatalos tudomány mit titkol, vagy mit enged napvilágra, a lényeg, hogy
    ezen a fórumon is egymást bántjátok, megalázzátok és mindenki nagyobbat akar mondani a másiknál, arrogánsak vagytok, pöffeszked?k,
    dacosak, és tudatosan hajthatatlanok:

Pedig teljesen fölöslegesen támadjátok egymást, vallás, ufók, meg mindenféle teóriák miatt, mert a legfontosabb, hogy az
    Univerzumban csak egyetlen faj hasonlatos Istenhez és ez az Ember.

Tévedés azt gondolni, hogy odakint vannak fajok akik közelebb vannak Istenhez, lehet hogy többet tudnak róla, de csak az ember
    lehet Isten gyermeke, minden és mindenki más “csak” a Teremt? teremtménye, vagy egy teremtett teremtménye (a Teremt? által).
    Persze minden fajnak megvan a maga teremtéstörténete, és minden fajnak van elképzelése Istenr?l, az életr?l, de mindig csak
    teremtmények maradnak.
    Bármennyire is el akarják hitetni az emberrel, hogy ? a legkevésbé méltó arra, hogy teremt?vé váljon, az isteni- evolúció csúcsa mégis csak az Ember.
    Bár a látszat nem ezt sugallja, els?, s?t századig ránézésre se hasonlít az ember Istenre.
    Mert csak olyan isteni tulajdonságokra figyeltek, mint a teremtés, a csodatétel.
    Pedig az Isten egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy ? a jónak és rossznak tudója is, mint ahogy az emberek is.
    Csak úgy lehet Istenhez hasonlatossá válni, ha mindent tudunk, és ebbe beletartozik a szenvedés, a fájdalom, a halál
    a szerelem, a szeretet, a boldogság…

Más fajoknál is lehet fájdalom, meg boldogság, de nem tudhatnak Mindent. lehet, hogy tudnak sírni bánatukban, de nem tudnak
    boldogságukban, lehet hogy tudnak szenvedni testileg, de nem tudnak lelkileg, lehetnek egyedül, de nem magányosan,
    lehet, hogy tudnak szeretni, de nem halálosan, mert a halál csak a mi “kiváltságunk”.

Ezért van, hogy jön sok fajocska az ?rb?l és csodálkozva bámul az emberi természet sokszín?ségére, mert számukra az olyan
    tulajdonság, hogy humoros, kreatív, önfeláldozó, alkalmazkodó, ravasz… ismeretlen fogalmak.
    Az Emberre úgy bámulnak, mint magára az
    Ismeretlenre és egyes fajokat ez félelemmel tölt el, ezért akarhatják az emberi-faj bukását.
    A legtöbb földönkívüli inkább kíváncsi, de vannak olyanok is akik az emberhez f?z?d? rokoni kapcsolatot terjesztik, mert irigyek. Ezt csak
    szellemi szinten tudják megtenni, kontakták által, mert egyetlen egy napot sem tudnának eltölteni a Földön, pontosan a fent
    említett hiányosságok miatt. Mi tudunk élni a pokolban és a mennyországban is, ?k csak az édenben tudnak.
    Ezért teljes Igaz valójában nem tudják értelmezni az Embert, mint ahogy Istent sem.

Ha van eszük nem mennek az ember közelébe és nem akarják majd “megmenteni” ?ket, mert az ember aki még nem gy?zte le saját
    démonait pillanatok alatt pokollá változtatja majd a bolygójukat, ?k meg csak értetlenül fognak pislogni, mert nem tudják
    felfogni az ember határtalanságát, aki mindkét hatalom (világosság, sötétség) ismer?je.

Névtelen
    Inaktív

Szánalmas szellemi szinten toporogsz Para látom, a hólyagos agyadon megtapadt a sok segít? által szeparált agymosás!
    Ennek ellenére emlékeztetlek arra hogy egyik szavaddal keresztbe raksz a másiknak:

A világító pontok nem csillagok, hanem m?holdak, a Hold pedig gyönyör? hologram!”””

Pár hsz lejebb:
    Egy szóval nem mondtam azt, hogy hologram a hold, “”

Tehát kösz Para hogy messzemen? ellentmondásaiddal próbálod egyesek tudását gyarapítani 🙂

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Szeretném ha ezt a vitát lezárnátok itt és nem folytatnátok tovább Lutyo,Para!Akármennyire is zavar másik embernek a hozzászólása próbáljatok meg disztingválni és nem lemin?sít?en kommunikálni egymással.                                           tiszteljétek egymást!

Névtelen
    Vendég

mire ez a nagy veszekedés?
    játszatok rendesen. ne kelljen szétrobbantanom titeket.

Pille
    Felhasználó

A hivatalos tudomány hazudozásai a topil címe, ezért gondoltam, ennek is itt lehetne a helye:
    -link-

Puskas
    Felhasználó

Egy komoly leleplez? videó:

-link-

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Puskas! Ez jó volt. kösz.

“Lényegében vakok vagyunk, és nem tudjuk, mi folyik a Világmindenségben.”
    “Az idegen lények valósak és a technológiájuk is igenis létezik.”

Na ugye ! Ezeket hangoztatom én is már mióta.!
    🙂

“ugyanolyan valósak, mint Önök, vagy én”–mondja a beszél? a videóban. (A bennfentes)

Így van én ezt már régóta tudom !

Az ufókutatók biztos hogy most örülnek ennek a leleplez? videónak a láttán. !

Szpacsek
    Felhasználó

Meg az is említve lett hogy a Holdon röpködtek folyamatosan az UFO-k, mikor az Apollo ?rhajók ?rhajósai ott jártak.
    De a filmfelvételek fele ami a Holdat ábrázolta–az nem a Holdon készült, hanem a Földön–az 51-es körzetben. (Egyesült Államok déli részén van.)
    És hogy a Holdon vannak földönkívüli-bázisok. Ahol az ’50-es évek óta földi tudósok is tartózkodnak és tevékenykednek a szürkékkel együtt.
    Ez már megírásra került itt egyébként 1 éve a paranormálon. De most ezek után valószín?leg többen elhiszik. És még jobban elhiszik az itt olvasgatók. Ez után a leleplez? videó után.

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
    ¤¤¤¤¤¤

1953.-ban történt meg az Egyesült Államokban a kapcsolatfelvétel az emberiség és a Szürke földönkívüliek (Zéta Reticuli lakói) között !

Pille
    Felhasználó

Na ez nagyon kerek! A dinók és az emberek:

-link-

Ha ez sem bizonyíték akkor mi az? Darwin úr pedig mászhat vissza a fára. Meg a követ?ik.

Szpacsek
    Felhasználó

Mind a 2 igaz:
    Az is, hogy a dinoszauruszok korában már voltak emberek a Földön, meg az is, hogy néhány dinoszaurusz életben maradt a kipusztulásukkor.

Az els?r?l én sajnos nem tudok valami sokat. Csak azt tudom, hogy a dinoszauruszok korának a végén, idejött egy emberszer?, humanoid faj a Földre, és a Föld rézérckészletét akarták megszerezni. És egy másik ?rb?l érkezett fajjal — akik reptiliánok voltak — csatáztak a Földön a rézért(meg a Föld környékén, az ?rben … háborúztak.)

Szpacsek
    Felhasználó

De a mai ember, az jóval a dínók kora után alakult ki — vagyis mi és az ?seink — mégpedig úgy hogy genetikai beavatkozásokkal gyorsították az evolúciónkat az Ilojimoknak (Elohim) nevezett földönkívüliek.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 54

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.