Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció.

• This topic has 207 válasz, 15 hozzászóló, and was last updated 7 years, 11 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 208
  • Szerző
    Bejegyzés
    Lightness
    Felhasználó

Angyalkommunikáció. (beavatás a fénybe)
    hogyan kezdjek bele?

paranormal fórum láttom kevesen érdeklik ezotériát. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nna ez az érzékeny pontom…

Lightness
    Felhasználó

?

Névtelen
    Inaktív

Te mit értesz “angyal kommunikáció ” alatt..??

Névtelen
    Inaktív

Err?l már nagyon sokat írtak csak valahogy nekem soha nem stímmelt vele valami…angyal kommunikáció…mit takarhat vajon???

Névtelen
    Inaktív

Fel volt téve egy kérd?jel, ha jól látom…válaszoltam rá!!!!

Lightness
    Felhasználó

-link-
    🙂
    -link- katt rá olvasd az utolsó lapokat.

Névtelen
    Inaktív

Tehát: Reménykedem hogy egy démon nem fog seggberúgni ha valamit véletlen?l ellene teszek.Angyalok jelképesen vannak. Nem hagyatkozhat senki arra hogy az angyala majd megsegíti. a különböz? nevekk el ellátott angyaloknak, mindnek meg van a saját “beosztása” nálunk embereknél. Én ezt nem hiszem, mint azt sen hogy különböz? bajainkra a különböz? nev? angyalokat hívjuk, bár ez nincs az ajánlott fórumban.Hiúábránd abban hinni hogy az angyalok hívásra el?j9nnek és teljesítik minden kívánságunkat, csak érteni kell ahhoz, hogyan kérjük.. Nem. Ilyen nincs. Természetesen vannak megmagyarázhatatlan események történések de ezeket nem kell az angyalokkal azonosítani. Egyáltalán léteznek angyalok úgy a mi számunkra ahogy nagyon sokan beleélik magukat? Nem hinném.A mitológiát szép csendesen valakik “átültették” a hétköznapokba. Számomra az angyal mint tényez?, egy tovább fejlesztett változata a szellemeknek amik meggy?z?déseim szerint léteznek és kézzelfoghatóbban tudjuk bizonyítani mint az angyalokat amiket sokan szárnyakkal képzelnek el, ami egy 5 éves ovodástól még elnézhet? de feln?tt emberekt?l már egy kicsit nevetséges.. Angyalszárny stb oldalak) De mindenkinek szuverén joga abban hinni amiben éppen akar. hit nélk?l nem lehet élni.

Névtelen
    Inaktív

Mondhatnám azt is ha egy hülye gyerek az úton kiszalad elém és csak vészfékezéssel tudom megoldani azt hogy szét ne trancsírozódjon,-hogy az anygyala vigyázott a hüjye gyerekre, de nem mert ez az én reflexemnek volt köszönhet? és a gyerek nekem lehet hálás, nem az éppen aktuális baleset megel?z? angyalában. Kész ennyi.De ha sikerül elcsapnom, akkor egy démon szállt meg engem és az alakította így a dolgot.Az ember csak magára számíthat a döntéseiben, a sorsa irányításában.Sem jóskártya sem táltos nem tudja befolyásolni de még az angyalok sem akiknek inkább karácsonykor van helyük a feny?fa kör?l..

Lightness
    Felhasználó

Névtelen
    Inaktív

Kösz, valami hasonlóra számítottam… :))

Szpacsek
    Felhasználó

Az angyalkommunikáció szerintem jó dolog, Lightness, de az “emberkommunikáció” fontosabb!!

Névtelen
    Inaktív

Ez így van Szpacsi de itt vagyunk a “Paranormálon” és ezekr?l a témákról is kell beszélni-, akinek mondanivalója van a dolgokkal kapcsolatban.

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor legyen “tündérkommunikáció”, és megnézheti mindenki a You tube-on a következ? 2 vdeóklipet: ” Csicsi — Pimpimkin” és ” Csicsi — Guantanamera”. Úgyis babázni volt kedved Lüty? !!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Egyébként mi ez az egész, — az angyalkommunkácó — és miért ez az érzékeny pontod??

Lightness
    Felhasználó

de viccesek vagytok. -_- inkább töröltetem a topicot.

pleh
    Felhasználó

Kérdés ki mit is ért angyal alatt? Mert rengetegféleképpen értelmezik ?ket.
    Ez a “jó” Vs “rossz” dolog meg szerintem egyenesen nevetséges.
    Aki még mindig jóban és rosszban látja a személyeket, entitásokat az nem jött még rá, hogy ez csak ismeret és tudatosság kérdése ki mit tesz, dönt. Az ilyen jelleg? megítélése a dolgoknak szimplán szubjektív és relatív, egy “kis ember” néz?pontjából.

Azt gondolom, rengeteg “anyagi jelenést” angyalnak tituláltak az id?k során csak azért, mert nem értették mit láttak és erre asszociáltak vallástól függ?en.
    Ha valóban vannak “segít?ink” nem hinném, hogy csak akkor segítenek ha különféle módon próbálunk kommunikálni velük. Ha így lenne az emberiség úgy 90%-a elég nagy bajban lenne. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Az angyalok a felvigyázók (?rangyalok), Énók ( Hénoch ) könyvében esik róluk szó. Földi n?kkel szeretkeztek, és utódokat nemzettek nekik.
    Szóval az angyalok szerintem földönkívüliek.

Névtelen
    Inaktív

Na igen…. :))

senkise
    Felhasználó

“mert ez az én reflexemnek volt köszönhet? és a gyerek nekem lehet hálás”

Próbáltam képet betenni neked Lüty?, de nem jött össze így marad az érzékeltetés. Gondolom emlékszel az “Angyalok városa” cím? filmre, mikor valaki épp kirabolni készül egy kisboltot… Persze a szemszög a filmkészít?ké és az amit megtapasztaltál valós, de a mögöttes dolgok ismerete nélkül, nem lehet tényként állítani semmit. Az én elméleteim is rugalmasabbak, mint valójában mutatom, ezért is érdekel mások véleménye, mert így nagyobb, összetettebb képet kapok az ismeretlenr?l..

monolit
    Felhasználó

Lightness topikinditó kérdésére válaszolva: saját magadon kell kezdeni a változást. Tanulj technikákat, amik neked szimpatikusak, hogyan tudod gondolataidat lecsendesiteni, magadat belülr?l figyelni. Tanulj jógalégzést, agykontrollt. Ismerkedj meg bens? valóddal, nyisd meg magadat a szeretetnek, és ezen a fényen keresztül próbáld meg a világot is, önmagadat is szemlélni. Ha levetkezed a fizikai síik korlátait, máris óriási lépést tettél. Emelkednek rezgésszintjeid, és útközben valahol, ha továbbra is nagyon vágysz rá, meg fog történni az, amire vágysz: ha még ezt akkor is fontosnak fogod tartani.

kifli89
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Az angyalok a felvigyázók (?rangyalok), Énók ( Hénoch ) könyvében esik róluk szó. Földi n?kkel szeretkeztek, és utódokat nemzettek nekik.
    Szóval az angyalok szerintem földönkívüliek.

Erm, az “csak” egy csapat volt, nem az “összes” ?rangyal (a “Figyel?k”), akik nem vigyáztak az emberekre, hanem tanították ?ket (ami valójában tilos volt ha jól emlékszem a sztorira) – de amúgy a földönkívülis rész helyénvalónak t?nik számomra 🙂

Különben is mi ez a topic? Angyalkommunikáció? Komolyan, rögtön eszembe jutott a “tündérmágia” meg “angyalmágia” rózsaszíncsipkés cukormázas zagyvasága, amikhez még könyveket is kerekítenek, mert miért ne >_> Egyébként is szerintem
    1. maga a fogalom, hogy “angyal” (számomra legalábbis) egy magasabb szinten álló szellemi lényt jelent, ami nem kizárólagosan jó vagy rossz
    2. ha már ilyen hatalmas lényr?l van szó, nem hiszem, hogy tetszés szerint lehet idézgetni, utasítgatni estébé ?ket

ja és dettó @ monolit

Névtelen
    Inaktív

Kifli!
    Ne félj! Tamás majd eszedbe juttatja hogy mi az angyal kommunikációó :O 🙂

Lightness
    Felhasználó

Tamás mostanában nem ír a paranormalon?

Szpacsek
    Felhasználó

Nem ! De egyszer írt az ” Új Föld Projekt ” topikba.

Szpacsek
    Felhasználó
    senkise
    Felhasználó

Szpacsi, ne csak linkelgess, mondj is valamit a linkjeidr?l, véleményed csak van… A hírháttért már sokan ismerik szerintem…

Névtelen
    Inaktív

Linkelni könnyebb mint saját véleményt fogalmazni gondolhatnád..

pleh
    Felhasználó

Ez a hírhátteres fickó nekem kicsit furának t?nik.

Névtelen
    Inaktív

Kire gondolsz:D

Névtelen
    Inaktív

Pleh, te most tv zel vagy a fórumon vagy?,:D

Szpacsek
    Felhasználó

Lutyó ne izélgessed Pleh-et hülyeségekkel!! A Hírhátteres fickó nekem is furának t?nik !! Tudod, a linkemb?l !

Névtelen
    Inaktív

Nyugi Szpacsi, korán van..már..

Szpacsek
    Felhasználó

Jó de ne szívassál.. légyszíves..

Szpacsek
    Felhasználó

Tegnap éjszaka egy csomó jó linket tettem be, Budaörsi Ufo, meg Zempléni- hegységi Ufo, meg ilyesmiket… majd azokat is nézd meg…

senkise
    Felhasználó

Budaörsib?l van jó pár hitelesebbnek látszó. Ott van pl az 1989 december 1-2.-i megfigyelés, ahol országszerte láttak fura dolgokat… Ha jól tudom, a hírhátteres oldal, megszállásként emlegeti. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Amit én linkeltem be, azon az látszik, ahogyan az Ufo térugrást végrehajtva “elt?nik”.

Nick
    Felhasználó

lightness ha érdekel az angyalkommunikáció ajánlom figyelmedbe antlantisz angyalai könyvet nagyon frankó mindent meg tutsz amit szerettél volna a topickban.

Névtelen
    Inaktív

Nem tudom…valaki világosan magyarázza már el nekem, mint mezei gondolkodású embernek, -hangsúlyozom-hogy mi az az angyalkommunikáció. Lehet, ha megérteném, érteném..de nem nagy mítoszokat kérnék, hanem csak ilyen egyszer? érthet?séggel is beérném.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Senkise! Te sem tudsz egy simán érthet? magyarázatot adni?? 🙂

senkise
    Felhasználó

De igen.

Névtelen
    Inaktív

Akkor várom. 🙂

senkise
    Felhasználó

Rendben, kitartást hozzá.

Névtelen
    Inaktív

Megpróbálom..

Szpacsek
    Felhasználó

Van olyan, hogy telepatikus kommunikáció, gondolatátvitellel.

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi, ezt tudja mindenki régen.. 🙂

mara
    Felhasználó

Nekem egyetlenegy szertartás jött ?sze amikor a Sátánt hivtam játéknak indult és véres valósággá vált mondanom sem kell hogy nem hittem a létezésébe. De megmutatta hogy nagyon is valódi tud lenni. De a lényeg a kiváncsiságom nagyobb volt mint a félelmem.

Névtelen
    Inaktív

Milyen szertartást végeztél? B?vebben leírnád a történteket?

Szpacsek
    Felhasználó

– :Z 😐 Ez borzasztóan hangzik.. Ez rettenetes.. Nem is mondok semmit..

mara
    Felhasználó

LUTYO!!!Na most ez a sztori nem publikus de már egyszer megadtam neked az e-mail cimem a földönkiv?li oldalon!!! Látod SZPACSEK halálra rémült nem akarom hogy miattam ne tudjon aludnia a kis buta hidegsziv? szerelmes.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 208

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.