Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció.

• This topic has 207 válasz, 15 hozzászóló, and was last updated 8 years, 2 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 208
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

Már meleg selymes szív? vagyok…!

Névtelen
    Inaktív

Mara!Rákattintottam a mail címedre és vagy száz lap jött ki és mittudom én mi volt ráírva, alig gy?ztem kixelgetni.. Valami más megoldást találj..

Névtelen
    Inaktív

Biztosíthatlak hogy én nem rémülök halálra, tapasztaltam sok extrém, materializmussal nem egyez? dolgot s?t még többet is..

mara
    Felhasználó

LUTYO!! Valamit kitalálok!!!! Egyébként a regisztrációnál én direkt feltüntettem hogy nem kivánom az e-mail cimem elrejteni. Nem tudom miért rejtették el???

mara
    Felhasználó

SZPACSEK!!! Jó neked!!! Ez a sok primitiv barom ember nem engedi hogy selymes legyen a szivem!!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Nem tudom hogy másnak van e mail címe a regisztrációnál..ha van, csak neked nincs, akkor valami hiba történhetett.

mara
    Felhasználó

LUTYO!! A halálra rémülést szpacsekra értettem!!! Nem rád!!! Gondolom hogy nem félsz mert nem is kell!!! Megijedni azt szabad de félni nem mert különben elvesztél!!! Az E-mail cimmel valami van velem mindig szórakozik valaki!! Most is egyedül vagyok a gyertya lángja itt mellettem mindjárt az égbe sz?kik!!!

Névtelen
    Inaktív

Nem értettem félre Mara..Nem szoktam félni semmit?l, ebben van az er?m…és az extrimitásom.Vigyázz a gyertyára mert ha nem figyelsz, veszélyes is lehet..

mara
    Felhasználó

Már elfújtam mert már zavart, de biztos van itt valami entitás ebben a kietlen helyen lév? házikóba.

Névtelen
    Inaktív

Nos látod, az már hihet?. F?leg egy kietlen helyen lév? házikóban, vagy a huzat??

mara
    Felhasználó

Nagyon vicces vagy ne bosszants mert ide varázsollak!!!! Aztán nézhetsz ki a fejedb?l!!!!

Névtelen
    Inaktív

Na rajta! Benne vagyok, tudsz varázsolni? Az viszont szemfényvesztés csupán..

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Biztosíthatlak hogy én nem rémülök halálra, tapasztaltam sok extrém, materializmussal nem egyez? dolgot s?t még többet is..

Atyajézus! Mi a sz.rt tapasztalhattál ?!?!??????? :O

mara
    Felhasználó

Ha tudnátok hogy én miket tudok????????? H?….H?…….!!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Na na mit tudsz?

Névtelen
    Inaktív

🙂

mara
    Felhasználó

Megyek fürödni!!! Sziasztok!!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Habot is használj, vanilia illatút-legalábbis nekem ez a kedvencem..Csodálatos Kellemes megtisztulást 🙂

Névtelen
    Inaktív

Szpacsek, moderáld magad mert kimoderáltatlak..

Szpacsek
    Felhasználó

Nem ijedek meg! Tudom mit láttál amúgy! Valami fekete ruhás csávót, aki mögötted sétálgatott.
    Kérlek ne moderáltass ki !! Most, amikor már olyan szépen alakul a kapcsolatom carrionnal…!

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi sok “fekete ruhás csávó sétálgatott mögöttem” Megint nem jól asszociáltál a régi és a régebbi írásaimból de ne ijedj meg, nem moderáltatlak ki kellessz itt ilyennek is kell lenni..-mint ahogy Pleh írta valamikor………………………………

Névtelen
    Inaktív
    mara wrote

SZPACSEK!!! Jó neked!!! Ez a sok primitiv barom ember nem engedi hogy selymes legyen a szivem!!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Nos hát, nem tudom kikre gondolsz az okfejtésed folyamán,kiket tisztelsz meg ilyen jelz?kkel, röpke ittléted alatt de egy kicsit furcsállom ezt a megjegyzésedet..
    Bár mintha egy kis kétely támadna bennem, de ezt egyenl?re meghagyom magamnak. az hogy a szíved esetleg nem “selymes” azt nagyrészt magadnak köszönheted. De ha ezt az egészet úgy értelmezted hogy a sok hitetlen ember nem hagy kiteljesedni, nem hiszik el a mondandómat és ez nekem szívbemarkolóan fáj, akkor rajta, bizonyítsd be az igazadat,ne hagyd hogy meghazudtoljanak, harcolj a magad igazáért, hiszen ez a lap arra született hogy így vegyétek hasznát.
    De ha jól belegondolok, semmi komkrétumot nem írtál eddig, amiért annyira ki kellene állnod…

Szpacsek
    Felhasználó

Éljen Pleh ! Éljen Pleh !!!!!!

mara
    Felhasználó

LUTYO!!! Habos fürd?…..Te is tudsz élni!!!! Visszatérve a primitiv bunkót úgy glóbálisan értettem az emberiség sajnos nagyon alacsony szinten rezeg. És ezt ragozhatnám hogy miért. Kb 10-éve rohamosan csökken az emberi tudatszint. Ez az én tapasztalásom!! De ezt te is érzed. Tudod jól hogy vitatkozni csak azzal érdemes akivel egy a rezgés szinted. Legalábbis közeli!! Különben nem vitatkozás hanem veszekedés lesz bel?le. Látod SENKISE a másik oldalon simán le bohocozótt!!! Szerinted ? hol rezeg a kamrában nem a karmában!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Igen, a “habos fürd?” megnyugtat és lazít legalábbis, engem.
    Ha én globálisan értek valamit, akkor nem úgy írom le mintha annak a pár embernek lenne odavetve, mint disznók elé a gyöngyök..”
    Ne csodálkozz ha itt akkor mindenki magára érti.Nem.az emberek érzékenyebbek lettek mindenre. ebb?l nem következik a tudatszint csökkenés. Felesleges leírnom a miértjét, ezt mindenki tudja.Tehát azt akarod mondani hogy az emberiség lassan de biztosan butul? Bár már az is elképzelhet?.
    Senkise mindenhol rezeg és ez azt bizonyítja hogy az ? tudatszintje nem csökkent s?t nagyon is aktív.. 🙂

mara
    Felhasználó

Azt hogy kinek mije rezeg azt inkább ne firtassuk ! A tudatszint lehet aktiv de attól még rezeghet alacsonyabb és fels?bb szinteken! Tetszik a szó odavetve? Én ilyen oda vet?s vagyok. Mit vessek neked óda???

Névtelen
    Inaktív

Amit akarsz Mara! Egy kis laza bemutatkozósdit mondjuk, a kikapcsolódás kedvéért csupán..
    De érdekes! Én is ilyen “odavet?s” vagyok, soknak az ellenszenvét kivívtam már ezzel a nem éppen el?nyös tulajdonságommal, de engem nem zavar

mara
    Felhasználó

Hú… hát nem tartozom a hétköznapi szürke emberek csoportjába. Sem igy sem úgy sem amúgy. Az emberek vagy nagyon szeretnek vagy nagyon utálnak. A közép út akkor van ha valami érdek füzi ?ket hozzám. Ez a többség. Ilyenkor én is arra használom ?ket amire valók. Egy ideig. Elég öntörvény? vagyok ez minden galiba oka. De ha valaki kiállja a próbát az nagyon jól jár velem minden szempontból. Számomra ez a lényeg.

Névtelen
    Inaktív
    mara wrote

Hú… hát nem tartozom a hétköznapi szürke emberek csoportjába. Sem igy sem úgy sem amúgy. Az emberek vagy nagyon szeretnek vagy nagyon utálnak. A közép út akkor van ha valami érdek füzi ?ket hozzám. Ez a többség. Ilyenkor én is arra használom ?ket amire valók. Egy ideig. Elég öntörvény? vagyok ez minden galiba oka. De ha valaki kiállja a próbát az nagyon jól jár velem minden szempontból. Számomra ez a lényeg.

Névtelen
    Inaktív

Nagyjából én is így állok..

mara
    Felhasználó

Sajnos ezekért a dolgokért elég magasra tesszük a mércét. Ezért általában jönnek mennek az emberek az életemben. Vagy én mondom hogy itt vége vagy maguktól ráj?nek hogy se nem el?ttem se nem mögöttem kizárólag mellettem lehet haladni az úton. Ezért aztán lemorzsolódnak. Most már csak egy barátunk van.

Névtelen
    Inaktív

Nem jó ez a “mérce” El?bb utóbb magunk is “lejjebb adjuk” és akkor nézünk körbe hogy magunkra maradtunk, mert ebben a körben igen nehéz olyan barátra szert tenni aki hagyja magát irányítani és vezetni.

mara
    Felhasználó

Sosem adjuk lejjebb!! Ebben rejlik a másságunk. És aki mellettünk teszi le a voksát az ezért szeret bennünket. Pontosan azért amilyenek vagyunk. Nem maradsz magadra a sors úgyis melléd rendeli a megfelel? barátot párt. Persze ki kell érdemelni a világ semmit nem ad ingyen!! Higgy nekem.

Szpacsek
    Felhasználó

Na ezzel egyetértek !! Saját tapasztalatból is tudom !!
    Mara te jókat írsz !

Szpacsek
    Felhasználó

Én se akarok már irányítani meg vezetni senkit, mert nehéz feladat is az, meg nem is engedelmeskednének nekem, kiröhögnének, “tojnának rám…!!” Elhajtanának a fenébe !!

mara
    Felhasználó

SZPACSEK!! Úgy van ahogy irod. De te hagyod magad irányitani f?leg annak aki szimpatikus neked? F?leg pozitiv aspektusban. Te selymes sziv?.

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, nem hagyom. Bár, bízok benne.
    Én a szerelmet nem ismerem… — egyébként… sajna… Vagy MÁR nem…

mara
    Felhasználó

Na ne tégy szomorúvá már nem vagy szerelmes?

Szpacsek
    Felhasználó

Inkább bársonyos, barátságos szív? vagyok, mint selymes, szerelmes szív?!! De melegszív? és szeretetteljes vagyok, a magam módján. Tudod, az én néz?pontomból, ahogy tegnap el?tt írtad.. És igaz, LEGALÁBB annyira “geci” is..-csak én az ilyen szavakat nem használom mert utálom mert csúnyák..!!!!

mara
    Felhasználó

Nahát… Most megleptél. A selymesr?l átváltottunk bársonyosra. Mit mondjak…..

Szpacsek
    Felhasználó

Hát pedig nálam így van. Els?sorban. Másodsorban lehet hogy selymes is..!! De nem szeretem a selymet, mert olyan ” csúszós, ” sikamlós..
    De annyit eláruok, hogy akir?l tegnap el?tt beszéltem, hogy szerelmesnek érzem magamat ” eléggé” belé, az nem Lüty?, és nem is te vagy, hanem valaki másról beszéltem, aki itt van ? is a Paranormálon. Csak ennyit mondok el.

Névtelen
    Inaktív

lol

Névtelen
    Inaktív

Igazi kis angyalkommunikáció.:D

mara
    Felhasználó

Lutyo!! Te kis irigy.

mara
    Felhasználó

SZPACSEK!! Beszélsz itt össze vissza szerelemr?l.Én azt sem tudom ki n?nem? ki himnem?. Mindenki álnevet használ. Ha nem tévedek fiúcska vagy.

mara
    Felhasználó

LUTYO!! Te melyik nemet képviseled vagy képviselnéd?

Szpacsek
    Felhasználó

Jó mondod mara !! Fiúcska vagyok, néha srác.

Névtelen
    Inaktív

Szal igen. Szpacsi valóban “fiúcska” ugyanígy a többiek is engem kivéve, na meg még egy n?nem?t akit Szpacsi emleget..és talán kifli, igen az thiszem. ami engem illet, szívesen kipróbálnám a “másik oldalt is.. 🙂 ” de majd a következ? életemben talán..

Szpacsek
    Felhasználó

Vagy arra gondolsz, mara, hogy fiúcska = manneken = kisfiú, meg MANÖKEN ( KIFUTÓS MODELL????)
    Nem, ez utóbbi nem vagyok. Inkább Bamby lenne a nevem ha lány lennék.

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 208

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.