Angyalkommunikáció.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Angyalkommunikáció.

• This topic has 207 válasz, 15 hozzászóló, and was last updated 8 years, 2 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 208
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

.D

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem is Kifli89 n?nem? !

mara
    Felhasználó

SZPACSEK! Nem,csak arra gondoltam hogy még éretlen vagy a nagy bet?s élethez,de lehet hogy tévedek.

Névtelen
    Inaktív

No SzpacseK? 🙂

mara
    Felhasználó

LUTYO!! Veled kapcsolatban egyszer úgy gondoltam fiú vagy egyszer meg úgy hogy lány. De most már lányként kezelek. Most már világos egy-két dolog veled kapcsolatban.

Szpacsek
    Felhasználó

Nem tévedsz, Mara ! De én nem is akarok nagy bet?s életet élni, meg nagyvilági életet sem !!

Névtelen
    Inaktív

Látod Mara ebben sem vagyok mindennapi..

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi ne ijedj meg.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Próbáltam már, Lüty?, feln?ni, de úgy kb.10-b?l 10-szer fájó kudarc és óriási csalódás, szívás lett a vége!!! Soha nem én “nyertem”, legföljebb tapasztalatot…! Hogy többet ne próbálkozzak, ez volt a tanulság. Bár sosem adom fel.
    Most már minek feln?ni?? — szerintem… Meg a Majer Zsuzsi ismer?söm is ezt mondja önmagáról: próbálok végre feln?ni… vagy minek?? ( Ált. iskolai iskolatársam volt.)

Szpacsek
    Felhasználó

Majer Zsuzsi amúgy becenevén Suzie Quattro…( Szuzi Kvatro)

Névtelen
    Inaktív

Hááát Szpacsi próbálnék veled vitatkozni err?l egy kicsit de inkább nem teszem. A kudarcokat el kell viselni, nem szabad soha feladni.
    De lehet hogy mégis neked van igazad valahol…… 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Szó sincs róla hogy föladnám! nem vagyok még 60 éves..! Egyetértek veled Lüty?! 🙂 😛 Életvidám vagyok én !!!

Névtelen
    Inaktív

Ez a lényeg Szpacsi. 🙂

Lightness
    Felhasználó

én is azt hittem hogy Lutyo fiú XD

Névtelen
    Inaktív

Tessék?? 🙂 Mib?l gondolja mindenki hogy fiú vagyok? Nem értem..D

Szpacsek
    Felhasználó

Én meg Michael Jacksonról kb. 1995-ig azt hittem, hogy n?. Még a neve sem t?nt fel, hogy ” Michael”.
    Igaz nem voltam nagy rajongója akkoriban, és biztos ezért volt az, hogy meg se figyeltem rendesen. De a számait ismerte mindenki, így én is. + egy lány ismer?söm, a Takács Timi nagyon nagy Michael Jackson rajongó volt !

Névtelen
    Inaktív

Igen. ez így van . 🙂 Ha az embernek valaki nem rajongója, meg sem figyeli hogy n? e vagy pasi..így szokott ez lenni 🙂

pleh
    Felhasználó

Szpacsek az életben már születésünk el?tt eld?lt sok minden.
    Ezért felesleges magadat bedobozolni akármilyen kategóriába. Ez mindenkire vonatkozik.
    Minden amire képes vagy, vagy amire nem az nem téged határoz meg hanem ezt az életutadat.

Lightness
    Felhasználó

a Felhasználó nevedb?l gondoltam azt. am a kép félig látszik XD
    Michael Jacksonról én is azt hittem hogy n? XD
    sajnos meghalt hülye orvos.
    amugy lehet látni ha valaki hazudik. (sziholugosok tudják vagy a másik nem tudom kik. én is tudom kicsit.
    teszteltem az orvoson hogy mennyire megy,(megnéztem amikor ? beszélt a riportban a tv-ben.) és az volt a véleményem hogy hazudik.(amikor azt mondta nem ? a hibás vagy valamit(amikro még nem derült ki hogy az orvos hibázott))
    🙂

Névtelen
    Inaktív

Light..!
    A macsám neve volt a Lüty? de szegényke már nincs..
    A kép itt nem az én képem, ezt itt találtam az avatar képek közt-én nem nézek ki ilyen rondán- 🙂 Jacksonról nem tudom elképzelni hogy valaki azt hiszi hogy n? volt.
    Azt én is meglátom vagy megérzem ha valaki hazudik,de hogy az ? halálával kapcsolatban mi az igazság, azt nem mindenki tudja meg f?leg nem a médiából..

Névtelen
    Inaktív

Ez igen..! 🙂 Szóval, a macskám.)

kifli89
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Én meg Michael Jacksonról kb. 1995-ig azt hittem, hogy n?. Még a neve sem t?nt fel, hogy ” Michael”.
    Igaz nem voltam nagy rajongója akkoriban, és biztos ezért volt az, hogy meg se figyeltem rendesen. De a számait ismerte mindenki, így én is. + egy lány ismer?söm, a Takács Timi nagyon nagy Michael Jackson rajongó volt !

Ne haragudj, de szíves engedelmeddel: hogyhogy nem tudtad, hogy Michael egy pasi?! Ennyire buta nem lehetsz! Hát nem figyelted a klipjeit, amiben azokat a “jackós”-mozdulatokat produkálta?! (kéz ide meg oda, hmm hmm)

Ja és legyél szíves abbahagyni a zaklatást, mert 1. nem fogok válaszolni 2. valahányszor elárultam a nememet (ó min? csoda, n?nem? vagyok, bruhaha), mindig jött a lávvvvos zaklatáscsi köszcsi puszcsi. Blöe. Most komolyan, amint megtudják a hímek, hogy a Kifli89 nev? felhasználó egy n?stény, már rögtön ostromolni kell? (komolyan mondom, valahányszor elárultam egy-egy játékban, mindig ez lett a vége)
    Szóval leszel szíves zaklatni valaki mást..nem is, ne zaklass senkit, az senkinek se tesz jót. Ja és sajnálatos, hogy a szerelmi életed z?rös, de nem hiszem hogy ezt egy angyalkommunikációs topicban kell kitárgyalni (vagy akármi más triviális dolgot, ha már itt tartunk) – annyira komolytalan itt a moderálás…hogy, hogy csak na! 😛 Ráadásul ha zátonyra fut 1-1 kapcsolat, akkor abban nem biztos, hogy csak az egyik fél (mondjuk nálad a csajszi) a hibás – hiszen kett?n áll a vásár 😐

No, sajnálom ezt a nagy offtopic üzenetet, de muszáj volt reagálnom.

U.i.: Mi ütött Marába? Ki ez a n?, miért kárál ennyit és miért használ annyi felkiáltójelet és kérd?jelet?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? (ugye milyen szörnyen bosszantó?)

Szpacsek
    Felhasználó

Még gyerekkoromban hittem azt hogy Dzsekszon n? ! Hát, az már régen vot! Nem is “zaklatlak” én Kifli mert nem is te tetszel nekem ! Szerelmi életem meg nincs is tulajdonképpen, úgyhogy akkor nem is lehet z?rös se. Én már azt szoktam meg, hogy egyedül vagyok !! Csak Mara megbolondított, azért írhattam ennyi hülyeséget… :Z ” Love Power” — avagy: A n? gombnyomásra érzelmet mutat ?!?!?!? Hát, nem…!! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Mara egy siófoki n? ha jó emlékszek… Bosszantó volt nekem is! Majer Zsuzsi meg tényleg egy ” csajszi”. De nem rosszértelemben mondom, nincs vele bajom semmi sem.

De az, hogy tényleg, mire lett használva sokáig — f?leg mara miatt — ez az angyalkommunikációs, meg a Nostradamus topik… hát igen ez tényeg elképeszt?. Nem arra volt használva, amire kellett volna.

pleh
    Felhasználó

Szpacsek magyarán te mindenkire rámozdulsz akir?l megtudod, hogy n? nem?. Szerintem nincs ezzel semmi baj.
    A lányok meg csak mondják ám, hogy nekik ez nem jó (kivéve ha tényleg másba szerelmesek), mert minden n? szereti ha sokat foglalkoznak velük, még ha mindenkinek mást mondanak. Szeretnek vele dicsekedni, pletykálni. Meg ajándék mániások azt akarják, hogy tör?dj velük és hogy megkapják amit akarnak. Ilyenek ezek…. 😀

(Kifli te lány vagy nem is gondoltam volna, na küldöm a szerelmes leveleket gyorsan, meg szólok a haveroknak is. Na jó nem. 😀 )

Egyébként is az a férfi van legharmonikusabb kacsoltban egy n?vel aki távol tartja magát t?lük. Ez sajnos igaz.
    Igaz akkor nincs szenvedély, de valamit valamiért. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Hát azért nem mindenkire mozdulok rá… csak arra aki tetszik! Itt csak 3 n? van a Fórumon, és közülük csak 1 – re de nem nyomulok…

Szpacsek
    Felhasználó

Régebben bizony tényleg nyomultam, mint az állat !!! Mint egy jeti !! Vagy egy majom !!

Szpacsek
    Felhasználó

Képzeld el, Pleh, a Jetik minden n?sténnyel lefekszenek, akárhány évessel, széppel is — csúnyával is… !! Pontosabban: meger?szakolják ?ket !! 😐

pleh
    Felhasználó

Err?l eszembe jutott egy south park rész, ha gondolod nézd majd meg a 14. évad els? részét lehet tetszeni fog. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

14. évad ??? Én, bevallom, Pleh, hogy még egyetlen egy részt sem láttam ( végig ) a South Park-ból !! De tudom, hogy mi az: egy rajzfilmsorozat 18 éven felülieknek. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Hál’ Istennek nem lttam. Szpacsi ezt a hülyeséget gondolom csak a rajzfilmb?l szeded. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Az mindenesetre igaz, hogy többször a hím jeti embert ragadott, rabolt el, és az ágakból, gallyakból, falombból készült “fészkére ” vitte, ahol a családjával élt a jeti.

pleh
    Felhasználó

szegény jeti emberrel élt együtt 🙁

Névtelen
    Inaktív

Atyaúristen… :O 😀

monolit
    Felhasználó

Szpacsi! 3 n??? Tuti hogy rosszul számoltál…

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, több n? van,mint 3, csak 3 ír gyakrabban..! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Tényleg! Wanderer nem n? volt..?? :O

Névtelen
    Inaktív

Bocs, ha mégis olvasod és nem.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

De, Wanderer n? volt !!!
    ( S?t most is n?, 🙂 😀 csak már nem szól hozzá.. mostanában.)

Névtelen
    Inaktív

?Ha meglátogat minket egy angyal és kíváncsiak vagyunk, hogy a látomásunk szubjektív vagy objektív, küls? vagy bels?, a következ? módon állapíthatjuk meg. Az angyalok méltányolják a vendéglátást, tehát kínáljuk meg az angyalt étellel. (Nem kell, hogy angyaltorta legyen, de nagyon illetlen dolog lenne, ha ördögtortával kínálnánk meg ?ket.) Számoljuk meg a tortaszeleteket, sütiket vagy cukorkákat, és miután az angyal távozott, számoljuk meg ismét. Ha eggyel több hiányzik, mint amennyit megettünk, akkor az angyal testet öltött. (Ez a tanács nem az én találmányom, a praktikus zsidó hagyományból származik.)?
    De vannak akik ezt komolyan el is hiszik.. 🙂

wolf
    Felhasználó

Az angyalok nem lopnak! :P)

Névtelen
    Inaktív

Igen… 🙂

wolf
    Felhasználó

Akkor minek írtad ezt?

Névtelen
    Inaktív
    lutyo wrote

?Ha meglátogat minket egy angyal és kíváncsiak vagyunk, hogy a látomásunk szubjektív vagy objektív, küls? vagy bels?, a következ? módon állapíthatjuk meg. Az angyalok méltányolják a vendéglátást, tehát kínáljuk meg az angyalt étellel. (Nem kell, hogy angyaltorta legyen, de nagyon illetlen dolog lenne, ha ördögtortával kínálnánk meg ?ket.) Számoljuk meg a tortaszeleteket, sütiket vagy cukorkákat, és miután az angyal távozott, számoljuk meg ismét. Ha eggyel több hiányzik, mint amennyit megettünk, akkor az angyal testet öltött. (Ez a tanács nem az én találmányom, a praktikus zsidó hagyományból származik.)?

Az utolsó mondat miatt..

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

lutyo wrote

Az utolsó mondat miatt..

Ja a zsidók?

Névtelen
    Inaktív
    mara wrote

SZPACSEK!!! Jó neked!!! Ez a sok primitiv barom ember nem engedi hogy selymes legyen a szivem!!!!!!

😀

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

lutyo wrote

lutyo wrote

Az utolsó mondat miatt..

Ja a zsidók?

Wolf!
    Nem ismerek rád:D Nem kell kihegyezni semmit senkire 😀

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

lutyo wrote

lutyo wrote

Az utolsó mondat miatt..

Ja a zsidók?

Wolf!
    Nem ismerek rád:D Nem kell kihegyezni semmit senkire 😀
    Csak furcsa hogy valaki ezt elhiszi..így szó szerint 😀

Névtelen
    Inaktív

Ezt “komoly” feln?tt emberek látják így és ez már riasztó…

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

Ezt “komoly” feln?tt emberek látják így és ez már riasztó…

Mindenkinek joga van abban hinni amiben csak akar!

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 208

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.