angyalok emberekben.

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek angyalok emberekben.

13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13
  • Szerző
    Bejegyzés
    worldcool
    Felhasználó

Sziasztok. azért nyitottam ezt az új témát, mert érdekelne egy kérdés 😛 tudtok olyanról esetleg valamit hogy az angyalok (már ha léteznek) benne lehetnek-e / élhetnek-e egy emberben úgy hogy elfelejtette a múltját és csak kép foszlányai és megérzései vannak a múltját illet?en?

Névtelen
    Inaktív

Ez eléggé furcsa és összetett kérdés f?leg hogy elfelejtette a múltját és csak kép foszlányok és megérzések vannak a múltját illet?en.” Az angyalok jelenléte ebben az esetben hát hogy is mondjam, kissé bizarr.. b?vebben kellene kifejtened a kérdésedet 🙂
    Mert ha most nagyon spirituálisan akarnék ezzel kapcsolatban válaszolni azt megtehetném sok féleképpen de ebbe belemenni feleslegesnek gondolom úgy hogy igen kevés az információ.

worldcool
    Felhasználó

hát hogy fejtsem ki b?vebben hmm, olyanra gondolok mint mondjuk a bibliából átvett “bukott” angyalokról, akiket a földre taszítottak, elvéve t?lük mindent ebbe beleértve az emlékeket, próbáld meg azért legalább 1 féle képpen megválaszolni lutyo 🙂

horatzio
    Felhasználó
    worldcool wrote

hát hogy fejtsem ki b?vebben hmm, olyanra gondolok mint mondjuk a bibliából átvett “bukott” angyalokról, akiket a földre taszítottak, elvéve t?lük mindent ebbe beleértve az emlékeket, próbáld meg azért legalább 1 féle képpen megválaszolni lutyo 🙂

érdekes, hogy pont a bukott angyalokra kérdezel rá és nem a világosság lényeire. Ez nem baj, s?t sokkal egyszer?bben megmagyarázható az emberi lélek helyzete, mint azt taglalni, hogy miért nem érezhet? a világosság annyira ebben a világban. mint azt hirdetik.

Az emberben lakozó lélek azoknak a bukott angyaloknak a lelkei, vagy lélekrészei akik megirigyelték a hatalmat és Isten ellen fordultak, vagy csak egyszer?en nem volt elég erejük Lucifer ellen küzdeni.
    Isten megteremtette ezen lelkeknek (Lucifernek is), a Földet és hosszú – nekünk örökkévalóságnak t?n?- id? felhasználásával megteremtette a visszatérés lehet?ségét is.
    Nagyrészt az összes ember ilyen bukott angyal.
    De vannak fénylények is emberként megtestesülve, de ?k szintén nem emlékeznek rá, hogy kik ?k valójában és nekik is meg kell járniuk Lucifer birodalmát , ezt a világot.
    ?k nem szoktak elbukni, mert el?ször is ellen tudtak állni neki, ez most sem lesz másként.
    DE nem azért írtam a fénylényekr?l, hogy velük azonosítsuk magunkat, ?k mutatják az utat, nekünk meg követni kell azt.
    Ha így teszünk, mi is Világosságbeli lények lehetünk. Újra.

Nem elég emlékezni rá, hogy a kezdetkor kik is voltunk, és nem is fog senki sem jönni, hogy minket csak úgy felemeljen arra a szintre, s?t mi már nem is lehetünk soha azok a lények aki egykor voltunk. Mert aki vissza tudja magát küzdeni a világosságba – rá tudja venni a lelkét a jóra- az kétszeresen is a fény gyermeke lesz.

Mit gondoltok? Ha egy embernek száz juha van és egy eltéved közülük, nem hagyja ott a hegyen a kilencvenkilencet, és nem megy el, hogy megkeresse az egy elveszettet? Ha aztán sikerül neki megtalálnia, bizony mondom nektek, annak jobban örül, mint az el nem tévedt kilencvenkilencnek. Éppen így mennyei Atyátok sem akarja, hogy csak egy is elvesszen e kicsik közül.

Önszántából, saját akaratából képes visszajutni az az önzetlen szeretet és Isten iránti elkötelezettségnek a legnagyobb foka.
    Ezért jönnek a fénylények is a Földre. Nem tömegesen, mert azért nem kevés szenvedéssel jár végigjárni a poklot, de azért minden kornak megvoltak a maga szentjei, mint ahogy ennek a kornak is.

worldcool
    Felhasználó

köszönöm a választ 🙂 még 1 kérdés hoogy tegyük fel egy nem éppen szent életet él? ember (lásd. cigi, alkohol) de ezeket leszámítva mindig mindenhol segíteni akaró és tudó ember vissza juthat e odaföntre az id?nk lejárta(halál) el?tt?

Merkurius
    Felhasználó
    worldcool wrote

Szia Worldcool .

Azok akikr?l a bibliában ezt írják egyáltalán nem voltak bukott angyalok ,és nem taszította ?ket senki a földre hanem önként jöttek .

A bibliát az emberek éppen olyan lények “sugallatára”írták akik ezt (a fizikai testet öltést )nem merték vállalni .A legnagyobb célja pedig az ilyen emberek félrevezetése .
    Az embereket jelenleg olyan lények irányitják akik gyávák voltak ténylegesen leszületni ,születést?l vállalva a vele járó dolgokat .Viszont hatalmukba tudnak keriteni a gyengébb lélekkel rendelkez? embereket akikben vagy igyekeznek teljesen elnyomni a lélek erejét,vagy esetleg ha sikerül ki is üzik bel?le és ?k szállják meg az illet? embert így keritve a hatalmukba és rajtuk keresztül irányitják a földi létünket.

Merkurius
    Felhasználó
    worldcool wrote

köszönöm a választ 🙂 még 1 kérdés hoogy tegyük fel egy nem éppen szent életet él? ember (lásd. cigi, alkohol) de ezeket leszámítva mindig mindenhol segíteni akaró és tudó ember vissza juthat e odaföntre az id?nk lejárta(halál) el?tt?

A cigir?l és alkoholról Szabó Judit is szól néhány szót ebben az el?adásában ,ha van id?d hallgasd meg .

-link-

Igaz én nem teljesen úgy látom a dolgokat ahogy ? elmondja ,de a lényege hasonló .
    Ahogy én látom mindkett?nél az a lényeg,hogy nem szabad tulzásba vinni ,mint sok minden más jó dolgot sem .Viszont ha valaki módjával fogyasztja ?ket akkor jó hatása lehet az ember tudatára is .
    Pl.vannak olyan energia lények akik nagyon szeretik a füstöt

Merkurius
    Felhasználó

Veletek is szórakozik ez a szar,hogy egy id? után mindig felugrik a bejegyzés elejére ??

Vannak olyan energia lények (fizikai testtel nem rendelkez? szellemlények)akik szeretik a füstöt és vannak olyanok is akik ki sem állhatják.A kett? közötti verziót viszont egyik sem szereti .
    A jelenlegi hatalom inkább azokat részesíti el?nyben akik nem szeretik,ezért a nagy kanpány a dohányzásról való leszokásról .A dohányzás mint fizikai tevékenység egyáltalán nem káros az emberi szervezetre ,amit? károssá válhat valaki számára az attól van,hogyha elhiszi a sok róla terjesztett sumák hazugságot és ezt a tudatával elfogadja,ezáltal ad lehet?séget azoknak a negativ dolgoknak a megvalósulására amit terjesztenek róla.

Aki valamikor dohányzott már biztos ismeri a vele járó tüneteket .Pl. ha valaki az els? néhány szálat szívja el megszédül .Ez nem mástól van mint az addig éppen rajt lév? a dohányzást nem biró szellemlény távozásáról .Addig jó amig nem füstöl annyit,hogy helyébe jöjjön egy ezt szeret? lény.
    Viszont ha valaki tulzásba viszi és mikor kés?bb mégis leszokik róla néhány nap vagy hét után er?s remegést fog érezni ami megint nem mást jelent mint,hogy “valaki”távozott róla .
    Az már egy más dolog,hogy ahogy én tapasztaltam ,ha még így különböz?nek tünnek is mindkett? mögött úgyanazon egy irányítás áll .

horatzio
    Felhasználó

Szia Worldcool .

Azok akikr?l a bibliában ezt írják egyáltalán nem voltak bukott angyalok ,és nem taszította ?ket senki a földre hanem önként jöttek .

A bibliát az emberek éppen olyan lények “sugallatára”írták akik ezt (a fizikai testet öltést )nem merték vállalni .A legnagyobb célja pedig az ilyen emberek félrevezetése .
    Az embereket jelenleg olyan lények irányitják akik gyávák voltak ténylegesen leszületni ,születést?l vállalva a vele járó dolgokat .Viszont hatalmukba tudnak keriteni a gyengébb lélekkel rendelkez? embereket akikben vagy igyekeznek teljesen elnyomni a lélek erejét,vagy esetleg ha sikerül ki is üzik bel?le és ?k szállják meg az illet? embert így keritve a hatalmukba és rajtuk keresztül irányitják a földi létünket.

Az embereknek (én azokat nevezem annak, aki tudatában is van emberi létének. Tehát a manapság az egekig magasztalt Busmanok, nem nevezhet?k teljes embernek, mert ösztön szerint élnek, azaz még az állatvilághoz tartoznak. Ezt nem a fels?bbrend?ség érzése mondatja velem, hanem a felel?sség amivel tartozom a létnek, azaz ha embernek születtem, akkor nem vagyok hétpettyes katicabogár, már, mint ember tudatosan nem akadályozom, vagy ártok egyetlen egy él? lénynek sem, hiszen mind egy-egy lélek-töredék, amib?l az én lelkem is összeállt innen a szoros kapcsolat a Földdel. ), tehát az embereknek egyformán érett a lelkük, egyikük sem gyengébb, vagy er?sebb lélekben.
    Nem a hátér hatalom, nem a sötét hatalom, Lucifer, vagy éppen az ufók elnyomása miatt szenved a lélek, nem miattuk nem tud megszabadulni a kötöttségt?l, hanem saját akarat-gyengesége miatt.
    Ha gyengeséget keresel, akkor ez az ami az embert jellemzi. Ne tereljük mindig másra a felel?séget.
    Csak is önmagunkat menthetjük meg. Támogathatnak, segíthetnek, er?t adhatnak a kitartáshoz, de dönteni mindig is mi fogunk.
    Aki tagadja, hogy valaha voltak sötét gondolatai, tett rosszat más ellen (legyen az ember, vagy más él?lény), az hazudik önmagának, megtagadja az igazságot, távol tartja önmagától a fényt. A saját lelkét csapja be, amikor a ?tökéletes szeretetnek? állítja be önmagát (a tudatát), harmóniára és egyensúlyra törekszik ott ahol küzdenie és harcolnia kéne.
    Az illúzió nem létezik. Itt minden maga a szín tiszta Valóság. Minden élesbe megy.

Névtelen
    Inaktív

II. üteme a dimenzióváltásnak SELF-ben: Maga az [url=http://www.selftestengine.com]70-461[/url] átlépés (kifelé), ami automatikusan, forgatókönyv szerint történik az egyén általi befolyásolás nélkül.

Lavey
    Felhasználó

Üdv.
    Szerintem jó a kérdés már csak azért is mert írtad,hogy elmúlt életekre emlékszik-e.
    Én nem tudom,hogy angyal vagy csak az én előző életem,de volt egy álmom kicsi koromban a 80-as évek elején.
    1977-ben születtem.
    Szóval.
    Egy nagy sárgödör és én vagyok benne melettem csontsovány hullák.
    A 40-es évekről van szó.
    Tehát fogalmam sincsen erről a mai napig,hogy mi volt ez az álom hisz ilyet egy kisgyerek nem tud kitalálni pláne,hogy tudjuk,hogy mik voltak a tévében márakinek volt egyátalán.
    Ez az álom a mai napig tisztán él bennem.
    Nem tudom,hogy angyal vagy csak az én egyik életem volt.
    Ennyi.
    Viszlát.

Ateisten
    Felhasználó

Igen, a kérdés jó és a válasz is egyszerű… ha benne vagy az értelmezési környezetben. Angyalok simán megjelenhetnek emberekben, amit onnan vehetsz észre, hogy amikor benned van, nincs rációd. Bár ezt észrevenni nagyon nehéz, mert ha aktívak benned, mindenkit önmagadként érzékelsz. Ilyen jellemzői vannak a külső megszállásoknak is, ugyanis az angyalok mindig belső megszállást alkalmaznak.

Mazda
    Felhasználó

Szia!
    Én tulajdonképpen leírtam a beszámolóimat, hogy mik történtek velem ha gondolod elolvashatod.
    http://paranormal.hu/vissza-a-multba-sok-paranormalis-almok/
    Próbálok olyan beszámolót keresni amely az összes linket tartalmazza szerencsére igen az utóbbimat.

Tulajdonképpen csak annyit tudok elmesélni, hogy az előző életemben egy angyal voltam Isten kapu őrzője. De valami miatt lebuktam, nem emlékszem hogy mi, és hogy miért lett fekete a szárnyam vagy azóta is az volt..

Tulajdonképpen az összes álmomban ugyan azok a képességeim vannak és ott ismertem meg a régi életem 1 részét. Próbáltam nagyon sokszor vissza menni a pokolba vagy egy földön egy könyvtárba/templomba, de nem sikerült mert mikor másodjára mentem le akkor nem csak hogy égtek a papírok/könyvek amiket kitettek, hanem utána az egész könyvtár is leégett…

A beszámolóimban vannak minden, ami érdekes és tele vannak tényekkel. Igaz, amit küldtem az a 2.

13 bejegyzés megtekintése - 1-13 / 13

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.