Az Angol-Szász Misszió

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Az Angol-Szász Misszió

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
    kifli89
    Felhasználó

Fuh, régóta nem írtam 😀 de találtam valami érdekeset, amiben “idegenekr?l” is esik szó! Na meg egy komoly háttérhatalmi munkálkodásról van szó….
    Figyelmeztetés: NAGYON hosszú interjú, de megéri végigolvasni!
    A hossza miatt csak küls? hivatkozásként linkelném be, ha nem bánjátok….
    -link-

U.i.: bocs, ha nem a megfelel? részlegbe szúrtam ezt be, de az “Összeesküvéselméletek” alfórumot nem találtam 😐

Skuzio
    Felhasználó

El?szóként

Én abban hiszek, hogy mindaz ami itt le van írva elkerülhet?! A Föld, mint a Felemelkedésben részt vev? bolygó egyszer?en túl fontos ahhoz, hogy ledarálják a felszínét, mert annak energetikailag negatív hatása lenne nem csupán a többi felemelked? bolygóra, de az egész Galaxisra is. Ritka pillanatok el?tt állunk. Nem csak egy földi ciklus zárul, de záródnak a plejádi a szíruiuszi ciklusok is és Galaxisunkban kezdetét veszi az Új Kor.

Kifli89 által berakott link rémiszt?en aktuális. Ez a riport 2010-ben készült, az alany pedig egy 2005-ben szervezett titkos találkozón vett részt és az ott elhangzottakat adja tudtunkra. Azért tartom fontosnak ezt elolvasni, mert így még jobban érezhet?vé válik mennyire zsinóron vagyunk rángatva.

A szövegb?l kiemeltem pár gondolatot, hátha így jobban kedvet kaptok hozzá.

Íme:

?A nagy hír akkor Irak volt. Ez volt a terítéken, de meglep?en sok szó esett Iránról is. És ami tényleg meglepett az a következ? volt: ott beszélgettek nyugodtan egymás közt nyíltan — nem veszekedtek, vagy kiabáltak — kényelmesen beszélgettek arról hogy Izrael vonakodik Iránt megtámadni, vagy kiprovokálni egy fegyveres konfliktust. Ett?l felállt a hátamon a sz?r.?

?Nekem úgy t?nt hogy az Izraeli kormány össze volt kötve ezekkel az emberekkel valahogy, és nekik szerepük van abban hogy mit diktálnak Izraelnek. Egy év múlva Izrael megtámadta az Irán által támogatott Hezbollah bázisokat Libanonban.?

?A másik dolog amire emlékszem, az a Japánokról szólt, hogy miért nem lépnek már a Kínai pénzszektor szétzilálásában.?

?Aztán még szó volt Iránról, hogy milyen módon fogják kiprovokálni a Kínaiak hadi válaszát Irán védelmében.?

(Pár hete lehetett hallani err?l a hírekben. A hideg is kirázott, mert emlékeztem erre a riportra)

?Egész pontosan, azt várják hogy valamilyen provokációra Irán hadi lépéseket tesz majd a Nyugat ellen, hogy Kína aztán Irán védelmére siet. Ebben a konfliktusban aztán vagy Kína, vagy Irán nukleáris fegyverekhez nyúl.?

?Jelenleg Kínára hajtanak és az egész arról szól, hogyan kényszerítsék, hogyan hozzanak létre egy olyan forgatókönyvet ahol ez a típusú — nos, ebb?l háború lesz Bill; ki fog törni egy háború — hogyan lehet ez megteremteni és hogyan lehet mindenki számára, aki a Nyugaton él hihet?vé tenni ezt az egészet??

?B: És mi van Oroszországgal? Oroszország hol áll?
    W: Úgy hiszem Oroszország is benne van, de nincs rá bizonyítékom. Valamilyen okból Oroszország nem nagyon kap itt szerepet, de feltételezésem szerint a jelenlegi Orosz kormány kéz a kézben van a játékot irányító Nyugattal.

B: Hm. Szóval ezt azért állítja, mert a beszélgetésen amin Ön részt vett, Oroszországot meg sem említették mint fontos tényez?t.

W: Nem, egyáltalán nem. Csak abban az összefüggésben volt említve, hogy világszerte eluralkodó káoszt akarnak létrehozni. Ami azt jelenti, hogy kés?bb biológiai fegyvereket is bevetnének, széleskör? élelmiszer hiány, ami hatással lesz a sebezhet? országokra világszerte, amit pedig majd tömeges éhínség és betegség fog követni.?

?Nem hiszem hogy nyilvánvaló lesz, mert a Kínaiakat meg fogja támadni az influenza. Világméret? influenza járvány lesz, talán egy olyan országban mint Kína — vagyis pont Kínában, mert err?l beszéltek — ?k lesznek akik a legjobban szenvednek majd.?

?Tehát el?ször lesz valami hagyományos háború-féle; háború ami kicsalja, hogy vagy a Kínaiak vagy az Irániak nukleáris fegyvert használjanak.?

?…hisz nem gy?zöm hangsúlyozni eléggé: az emberekben olyan er?s lesz a pánik és a félelem, hogy mindenhol egy er?s kormányra fognak vágyni. ?

?B: Rendben. Mikor fognak ezek az események bekövetkezni, a legjobb tudomása szerint?

W: Szerintem… 18 hónap. Határozottan 2012 el?tt.
    B: Rendben.
    W: Vagy 2012 körül, valamikor abban az évben.?

?Mi, mint emberek, nem számítunk. Tényleg nem számítunk. ?k számítanak, és az ? hatalmuk számít, és csakis erre gondolnak.?

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.